ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 09:46

ZYRTARE: Futbollisti i Partizanit transferohet te kampionët e Ishujve Faroe

ZYRTARE: Futbollisti i Partizanit transferohet te kampionët e Ishujve Faroe
Mesfushori i Partizanit Alessio Hyseni do të luajë deri në përfundim të sezonit te Klaksvikari, kampionët e Ishujve Faroe. Vetë kampionët e Shqipërisë e komunikojnë lajmin në faqen e tyre zyrtare, ku bëhet me dije se ...
Zeri | 16-Jan-2020 16:55
Mesfushori i Partizanit Alessio Hyseni do të luajë deri në përfundim të sezonit te Klaksvikari, kampionët e Ishujve Faroe. Vetë kampionët e Shqipërisë e komunikojnë lajmin në faqen e tyre zyrtare, ku bëhet me dije se ...

Nga kampionët te kampionët, mesfushori i Partizanit shkel tokën e pazbuluar më parë nga shqiptarët
Partizani ka zyrtarizuar një largim tjetër nga radhët e saj. Fjala është për mesfushorin Alessio Hyseni. Ky i fundit kaloi nga skuadra e Flamrutarit te Partizani, aty ku u shpall dhe kampion i Shqipërisë. Lojtari do të ...
Politiko | 16-Jan-2020 14:41
Partizani ka zyrtarizuar një largim tjetër nga radhët e saj. Fjala është për mesfushorin Alessio Hyseni. Ky i fundit kaloi nga skuadra e Flamrutarit te Partizani, aty ku u shpall dhe kampion i Shqipërisë. Lojtari do të ...

Partizani huazon mesfushorin në kampionatin e Ishujve Faroe
Partizani huazon një tjetër futbollist në futbollin nordik, pas Asir Asanit, që iu bashkua AIK të Stokholmit në Suedi. Bëhet fjalë për Alesio Hysenin, mesfushorin 23-vjeçar, që deri në përfundim të sezonit do të luajë ...
SuperSport | 16-Jan-2020 14:38
Partizani huazon një tjetër futbollist në futbollin nordik, pas Asir Asanit, që iu bashkua AIK të Stokholmit në Suedi. Bëhet fjalë për Alesio Hysenin, mesfushorin 23-vjeçar, që deri në përfundim të sezonit do të luajë ...

Zyrtare: Luajti vetëm në derbi, Partizani e huazon në Ishujt Faroe
Jasir Asani është huazuar në Suedi te skuadra e AIK Stokholm, ndërkohë që të kuqtë kanë njoftuar arritjen e marrëveshjes për kalimin te kampionët e Ishujve Faroe, të mesfushorit Alessio Hyseni. Vlonjati, i cili iu ...
ABCNews | 16-Jan-2020 14:14
Jasir Asani është huazuar në Suedi te skuadra e AIK Stokholm, ndërkohë që të kuqtë kanë njoftuar arritjen e marrëveshjes për kalimin te kampionët e Ishujve Faroe, të mesfushorit Alessio Hyseni. Vlonjati, i cili iu ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved