ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 09:17

Samsung dhe Xiaomi nuk kanë asnjë shans përballë Apple në tregun e kufjeve wireless

Samsung dhe Xiaomi nuk kanë asnjë shans përballë Apple në tregun e kufjeve wireless
Kufjet wireless të Apple, AirPods, janë duke dominuar tregun. Sipas një raporti të fundit nga Strategy Analytics, Apple ka shitur afro 60 milionë AirPods në 2019, duke u vendosur shumë përpara çdo rivali tjetër. ...
Medial | 16-Jan-2020 19:30
Kufjet wireless të Apple, AirPods, janë duke dominuar tregun. Sipas një raporti të fundit nga Strategy Analytics, Apple ka shitur afro 60 milionë AirPods në 2019, duke u vendosur shumë përpara çdo rivali tjetër. ...

Samsung dhe Xiaomi nuk kanë asnjë shans përballë Apple në tregun e kufjeve wireless
Kufjet wireless të Apple, AirPods, janë duke dominuar tregun. Sipas një raporti të fundit nga Strategy Analytics, Apple ka shitur afro 60 milionë AirPods në 2019, duke u vendosur shumë përpara çdo rivali tjetër. ...
PC World | 16-Jan-2020 19:30
Kufjet wireless të Apple, AirPods, janë duke dominuar tregun. Sipas një raporti të fundit nga Strategy Analytics, Apple ka shitur afro 60 milionë AirPods në 2019, duke u vendosur shumë përpara çdo rivali tjetër. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved