ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 02:04

Big Brother, Luana, Arbana dhe e vërteta...

Big Brother, Luana, Arbana dhe e vërteta...
Meqe Luana e mbaroi edhe puntaten e fundit te show-t te saj ne Top, fans-at nxituan t'i gjejne nje pune tjeter, e bene moderatore te Big Brother-it te ketij viti qe sipas tyre do te zhvillohej ne mjedise e reja te ...
ikub.al | 16-Jan-2020 18:25
Meqe Luana e mbaroi edhe puntaten e fundit te show-t te saj ne Top, fans-at nxituan t'i gjejne nje pune tjeter, e bene moderatore te Big Brother-it te ketij viti qe sipas tyre do te zhvillohej ne mjedise e reja te ...

Nuk është “Big Brother” – Zbulohet emisioni më i ri i Luana Vjollcës, ja detajet
Para disa ditësh një lajm se Luana Vjollca do të moderonte edicionin e fundit të “Big Brother” Albania qarkulloi në medien online. Në vorbullën e këtyre lajmeve, Arbana Osmani tregoi se në fakt kjo gjë nuk ishte e ...
InFokusi | 16-Jan-2020 22:36
Para disa ditësh një lajm se Luana Vjollca do të moderonte edicionin e fundit të “Big Brother” Albania qarkulloi në medien online. Në vorbullën e këtyre lajmeve, Arbana Osmani tregoi se në fakt kjo gjë nuk ishte e ...

Princ Harry dhe Meghan Markle pranohen si shtetas nga Kanadaja
Para disa ditësh një lajm se Luana Vjollca do të moderonte edicionin e fundit të “Big Brother” Albania qarkulloi në medien online. Në vorbullën e këtyre lajmeve, Arbana Osmani tregoi se në fakt kjo gjë nuk ishte e ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 20:18
Para disa ditësh një lajm se Luana Vjollca do të moderonte edicionin e fundit të “Big Brother” Albania qarkulloi në medien online. Në vorbullën e këtyre lajmeve, Arbana Osmani tregoi se në fakt kjo gjë nuk ishte e ...

Nuk është 'Big Brother' – Zbulohet emisioni më i ri i Luana Vjollcës, ja detajet
Para disa ditësh një lajm se Luana Vjollca do të moderonte edicionin e fundit të “Big Brother” Albania qarkulloi në medien online. Në vorbullën e këtyre lajmeve, Arbana Osmani tregoi se në fakt kjo gjë nuk ishte e ...
Zeri | 16-Jan-2020 18:46
Para disa ditësh një lajm se Luana Vjollca do të moderonte edicionin e fundit të “Big Brother” Albania qarkulloi në medien online. Në vorbullën e këtyre lajmeve, Arbana Osmani tregoi se në fakt kjo gjë nuk ishte e ...

Luana do të bëjë një emision për beqarët, dalin detajet e para!!
Arbana Osmani e dha sinjalin kur tha se këtë vit, nuk do të ketë Big Brother, dhe tani, skenari që atë mund ta drejtonte Luana Vjollca duket se u rrëzua përfundimisht. Moderatorja në fakt, paska në plan dicka ...
Bordo | 15-Jan-2020 23:39
Arbana Osmani e dha sinjalin kur tha se këtë vit, nuk do të ketë Big Brother, dhe tani, skenari që atë mund ta drejtonte Luana Vjollca duket se u rrëzua përfundimisht. Moderatorja në fakt, paska në plan dicka ...

Zbulohet programi me beqarë i Luana Vjollcës në Top Channel
Kur u përfol se Luana Vjollca do të moderonte “Big Brother,” Anabel zbuloi se në të vërtetë, ajo do të rikthehet në ekran me një program ku në qendër janë çiftet. Progami që do të ndërtohet në bazë të lojërave dhe ...
Telegraf | 15-Jan-2020 22:40
Kur u përfol se Luana Vjollca do të moderonte “Big Brother,” Anabel zbuloi se në të vërtetë, ajo do të rikthehet në ekran me një program ku në qendër janë çiftet. Progami që do të ndërtohet në bazë të lojërave dhe ...

Një emision dedikuar beqarëve! Zbulohen detajet e emisionit të Luanës dhe mezi po e presim
Prej ditësh në media qarkulloi një lajm, ku thuhej se Luana do të moderojë edicionin e ri të “Big Brother”. Në vorbullën e këtyre lajmeve, Arbana Osmani tregoi se në fakt kjo gjë nuk ishte e vërtetë dhe këtë vit nuk do ...
Lexo | 15-Jan-2020 22:32
Prej ditësh në media qarkulloi një lajm, ku thuhej se Luana do të moderojë edicionin e ri të “Big Brother”. Në vorbullën e këtyre lajmeve, Arbana Osmani tregoi se në fakt kjo gjë nuk ishte e vërtetë dhe këtë vit nuk do ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved