ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 16:49

Kjo është arsyeja pse Oprah Winfrey nuk u martua kurrë

Kjo është arsyeja pse Oprah Winfrey nuk u martua kurrë
Oprah Winfrey dhe partneri i saj janë bashkë prej 30 vitesh, por kurrë nuk i tundoi ideja e një martese. Moderatorja e famshme, zbuloi për “O Magazine” sekretet e marrëdhënies së saj me Stedman Graham dhe arsyen pse ...
Alsat-M | 16-Jan-2020 22:57
Oprah Winfrey dhe partneri i saj janë bashkë prej 30 vitesh, por kurrë nuk i tundoi ideja e një martese. Moderatorja e famshme, zbuloi për “O Magazine” sekretet e marrëdhënies së saj me Stedman Graham dhe arsyen pse ...

Oprah Winfrey tregon se pse nuk u martua me Stedman Graham
Moderatorja e njohur, Oprah Winfrey, është për 30 vjet më radhë në lidhje me Stedman Graham. Oprah në një artikull të saj të publikuar në OprahMag.com treguar se pse ata nuk janë martuar deri tani. “Lidhja jonë ...
Klan Kosova | 16-Jan-2020 22:06
Moderatorja e njohur, Oprah Winfrey, është për 30 vjet më radhë në lidhje me Stedman Graham. Oprah në një artikull të saj të publikuar në OprahMag.com treguar se pse ata nuk janë martuar deri tani. “Lidhja jonë ...

Oprah Winfrey zbulon për të parën herë përse nuk u martua kurrë, ndonëse ka 30 vjet me partnerin e saj!
Oprah Winfrey dhe Stedman Graham janë bashkë prej 30 vitesh, por nuk lidhën kurrë kurorë. Moderatorja e njohur në mbarë botën zbuloi për “O Magazine” përse e refuzoi propozimin e tij në 1993-shin, ndërsa sot janë ende ...
Bordo | 16-Jan-2020 21:58
Oprah Winfrey dhe Stedman Graham janë bashkë prej 30 vitesh, por nuk lidhën kurrë kurorë. Moderatorja e njohur në mbarë botën zbuloi për “O Magazine” përse e refuzoi propozimin e tij në 1993-shin, ndërsa sot janë ende ...

Oprah Winfrey tregon pse nuk u martua kurrë
Oprah Winfrey dhe partneri i saj janë bashkë prej 30 vitesh, por kurrë nuk i tundoi ideja e një martese. Moderatorja e famshme, zbuloi për “O Magazine” sekretet e marrëdhënies së saj me Stedman Graham dhe arsyen pse ...
Lapsi | 16-Jan-2020 15:10
Oprah Winfrey dhe partneri i saj janë bashkë prej 30 vitesh, por kurrë nuk i tundoi ideja e një martese. Moderatorja e famshme, zbuloi për “O Magazine” sekretet e marrëdhënies së saj me Stedman Graham dhe arsyen pse ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved