ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 09:56

Barazoi 0-0 me Bylisin, Vllaznia mbyll fazën e kthehet në Shkodër

Barazoi 0-0 me Bylisin, Vllaznia mbyll fazën e kthehet në Shkodër
Miqësorja mes Vllaznisë dhe Bylisit, e luajtur pasditen e kësaj të enjteje në stadiumin “Nexhip Trungu” të Cërrikut u mbyll në barazim pa gola. Dy ekipet kanë bërë një ndeshje përgjithësisht të mirë, por përtej rasteve ...
SuperSport | 16-Jan-2020 19:09
Miqësorja mes Vllaznisë dhe Bylisit, e luajtur pasditen e kësaj të enjteje në stadiumin “Nexhip Trungu” të Cërrikut u mbyll në barazim pa gola. Dy ekipet kanë bërë një ndeshje përgjithësisht të mirë, por përtej rasteve ...

Bylisi-Vllaznia nuk prodhon fitues, “tërbohet” Kapllanaj
Paqe në fushë mes Vllaznisë dhe Bylisit. Një ndeshje që u mbyll me rezultatin e barabartë 0-0, por që tërboi presidentin e ballshiotëve, Besnik Kapllanaj. Fragmenti i parë i lojës u mbyll pas 35 minutash lojë dhe kreu i ...
ABCNews | 16-Jan-2020 15:32
Paqe në fushë mes Vllaznisë dhe Bylisit. Një ndeshje që u mbyll me rezultatin e barabartë 0-0, por që tërboi presidentin e ballshiotëve, Besnik Kapllanaj. Fragmenti i parë i lojës u mbyll pas 35 minutash lojë dhe kreu i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved