ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 05:08

Nagavci: Ndërrimi i mënyrës së qeverisjes nuk u konvenon vetëm atyre që e kanë keqpërdorur atë

Nagavci: Ndërrimi i mënyrës së qeverisjes nuk u konvenon vetëm atyre që e kanë keqpërdorur atë
Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci ka thënë se ndërrimi i mënyrës dhe mentalitetit të qeverisjes nuk u konvenon vetëm atyre që kanë keqpërdorur e kanë përfituar nga kjo keq-qeverisje. Në shkrimin e ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 16:05
Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci ka thënë se ndërrimi i mënyrës dhe mentalitetit të qeverisjes nuk u konvenon vetëm atyre që kanë keqpërdorur e kanë përfituar nga kjo keq-qeverisje. Në shkrimin e ...

Agim Veliu: Oferta e fundit e LVV-së nuk është diçka serioze
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu ka folur për ofertën e fundit të Lëvizjes Vetëvendosje drejtuar partisë së tij LDK-së. Veliu në një prononcim për Telegrafin, ka thënë se në këtë ofertë nuk ka ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 15:32
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu ka folur për ofertën e fundit të Lëvizjes Vetëvendosje drejtuar partisë së tij LDK-së. Veliu në një prononcim për Telegrafin, ka thënë se në këtë ofertë nuk ka ...

(VIDEO) Vetëvendosje i dërgon LDK-së ofertën e fundit, LDK e pëlqen
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti i ka dërguar mbrëmë vonë ofertën e fundit, kryetarit të LDK-së, Isa Musatafa. Në këtë ofertë sipas mediave në Kosovë, Kurti ka propozuar rritjen e numrit të ministrive nga ...
Shenja | 14-Jan-2020 16:30
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti i ka dërguar mbrëmë vonë ofertën e fundit, kryetarit të LDK-së, Isa Musatafa. Në këtë ofertë sipas mediave në Kosovë, Kurti ka propozuar rritjen e numrit të ministrive nga ...

Oferta e re e VV-së| Agim Veliu thotë që nuk është serioze, por do ta shqyrtojnë
Mbrëmjen e së hënës edhe një ofertë e re nga Vetëvendosje iu dërgua LDK-së. Por, se çka ka në këtë ofertë, ende nuk dihet, pasi kjo gjë nuk është bërë publike, shkruan gazeta inFokus. Se çka ka në ofertë nuk dihet, por ...
InFokusi | 14-Jan-2020 16:13
Mbrëmjen e së hënës edhe një ofertë e re nga Vetëvendosje iu dërgua LDK-së. Por, se çka ka në këtë ofertë, ende nuk dihet, pasi kjo gjë nuk është bërë publike, shkruan gazeta inFokus. Se çka ka në ofertë nuk dihet, por ...

Veliu: Oferta e VV-së s’është serioze, megjithatë do ta shqyrtojmë
Nënkryetari i parë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu ka folur për ofertën e fundit të Lëvizjes Vetëvendosje drejtuar partisë së tij LDK-së. Veliu ka thënë se kjo ofertë nuk ka diçka të re dhe serioze që do të ...
Arbresh | 14-Jan-2020 16:05
Nënkryetari i parë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu ka folur për ofertën e fundit të Lëvizjes Vetëvendosje drejtuar partisë së tij LDK-së. Veliu ka thënë se kjo ofertë nuk ka diçka të re dhe serioze që do të ...

LDK konfirmon ofertën e re nga VV: Ka ndryshime të vogla
Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se ka marrë një ofertë të re për koalicionin nga Lëvizja Vetëvendosje. Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa ka deklaruar se oferta e re e VV-së ka disa ndryshime të vogla, të ...
Top Channel | 14-Jan-2020 12:51
Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se ka marrë një ofertë të re për koalicionin nga Lëvizja Vetëvendosje. Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa ka deklaruar se oferta e re e VV-së ka disa ndryshime të vogla, të ...

Veliu: S’ka takime me Vetëvendosjen, ofertën do ta shqyrtojmë por s’është serioze
Nënkryetari i parë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu ka folur për ofertën e fundit të Lëvizjes Vetëvendosje drejtuar partisë së tij LDK-së. Veliu ka thënë se kjo ofertë nuk ka diçka të re dhe serioze që......
Zeri | 14-Jan-2020 15:53
Nënkryetari i parë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu ka folur për ofertën e fundit të Lëvizjes Vetëvendosje drejtuar partisë së tij LDK-së. Veliu ka thënë se kjo ofertë nuk ka diçka të re dhe serioze që......

Agim Veliu: Oferta e LVV-së nuk është diçka serioze, por do ta shqyrtojmë
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu ka folur për ofertën e fundit të Lëvizjes Vetëvendosje drejtuar partisë së tij LDK-së. Veliu ka thënë se në këtë ofertë nuk ka diçka të re dhe serioze që do të ...
Indeks Online | 14-Jan-2020 15:49
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu ka folur për ofertën e fundit të Lëvizjes Vetëvendosje drejtuar partisë së tij LDK-së. Veliu ka thënë se në këtë ofertë nuk ka diçka të re dhe serioze që do të ...

Veliu: S’ka takime me Vetëvendosjen, ofertën do ta shqyrtojmë por s’është serioze
Nënkryetari i parë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu ka folur për ofertën e fundit të Lëvizjes Vetëvendosje drejtuar partisë së tij LDK-së. Veliu ka thënë se kjo ofertë nuk ka diçka të re dhe serioze që do të ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 15:49
Nënkryetari i parë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu ka folur për ofertën e fundit të Lëvizjes Vetëvendosje drejtuar partisë së tij LDK-së. Veliu ka thënë se kjo ofertë nuk ka diçka të re dhe serioze që do të ...

Agim Veliu flet për ofertën e Vetëvendosjes
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu, ka folur për ofertën e fundit të Lëvizjes Vetëvendosje drejtuar partisë së tij LDK-së. Veliu në një prononcim për Telegrafin, ka thënë se në këtë ofertë nuk ka ...
Gazeta Observer | 14-Jan-2020 15:45
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu, ka folur për ofertën e fundit të Lëvizjes Vetëvendosje drejtuar partisë së tij LDK-së. Veliu në një prononcim për Telegrafin, ka thënë se në këtë ofertë nuk ka ...

Agim Veliu: Oferta e LVV-së nuk është diçka serioze, megjithatë po e shqyrtojmë
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu ka folur për ofertën e fundit të Lëvizjes Vetëvendosje drejtuar partisë së tij LDK-së. Veliu në një prononcim për Telegrafin, ka thënë se në këtë ofertë nuk ka ...
EkonomiaOnline | 14-Jan-2020 15:37
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu ka folur për ofertën e fundit të Lëvizjes Vetëvendosje drejtuar partisë së tij LDK-së. Veliu në një prononcim për Telegrafin, ka thënë se në këtë ofertë nuk ka ...

Krijimi i qeverisë, Vetëvendosje, propozim të ri për LDK
Në përpjekjet për krijimin e qeverisë së re të Kosovës, LDK bëri të njohur se mori mbrëmë një ofertë të re negociimi nga kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti. Në një deklaratë të shpërndarë për mediat LDK bën të ...
RTSH | 14-Jan-2020 15:15
Në përpjekjet për krijimin e qeverisë së re të Kosovës, LDK bëri të njohur se mori mbrëmë një ofertë të re negociimi nga kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti. Në një deklaratë të shpërndarë për mediat LDK bën të ...

LDK-ja kërkon dorëheqjen e Glauk Konjufcës ose pushtetin 60-40
Një marrëveshje për bashkëqeverisje mes VV-së dhe LDK-së, nuk pritet të ndodhë shpejt as pas ofertës së fundit të Albin Kurtit. Zyrtarë të LDK-së i kanë thënë Gazetës Insajderi se kjo ofertë nuk është asgjë përveç ...
TetovaSot | 14-Jan-2020 14:59
Një marrëveshje për bashkëqeverisje mes VV-së dhe LDK-së, nuk pritet të ndodhë shpejt as pas ofertës së fundit të Albin Kurtit. Zyrtarë të LDK-së i kanë thënë Gazetës Insajderi se kjo ofertë nuk është asgjë përveç ...

Deputetja e LDK-së përgjigjet rreth ofertës së VV-së: Shtimi i numrit të ministrive, i papranueshëm
Deputetja e LDK-së, Besa Gaxherri, ka folur mbi ofertën e re që LVV i ka bërë Lidhjes Demokratike të Kosovës. Gaxherri thekson se oferta e Albin Kurtit për me rrit numrin e ministrive nuk është e pranueshme. Ajo thekson ...
Gazeta Observer | 14-Jan-2020 14:59
Deputetja e LDK-së, Besa Gaxherri, ka folur mbi ofertën e re që LVV i ka bërë Lidhjes Demokratike të Kosovës. Gaxherri thekson se oferta e Albin Kurtit për me rrit numrin e ministrive nuk është e pranueshme. Ajo thekson ...

Deputetja e LDK-së e refuzon ofertën e LV-së që i shton 2 ministri
Besa Gaxheri e LDK-së po e sheh si të papranueshme rritjen e numrit të ministrive, në negociatat me LV-në për koalicion, raporton Gazeta Express Deputetja Gaxherri duke folur për ofertën e re të bërë nga LV-ja ka ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 14:48
Besa Gaxheri e LDK-së po e sheh si të papranueshme rritjen e numrit të ministrive, në negociatat me LV-në për koalicion, raporton Gazeta Express Deputetja Gaxherri duke folur për ofertën e re të bërë nga LV-ja ka ...

Për ta përmbushur apetitin e LDK-së, Kurti tenton t'i shtoj edhe 2 ministri
Ka një javë që LDK-ja nuk ka arritur të vendosë se a do të pranojë ofertën e Lëvizjes Vetëvendosje, që u bë në takimin e fundit në nivel të liderëve. Derisa partia e Isa Mustafës ka insistuar në kryeparlamentarin,......
Zeri | 14-Jan-2020 14:44
Ka një javë që LDK-ja nuk ka arritur të vendosë se a do të pranojë ofertën e Lëvizjes Vetëvendosje, që u bë në takimin e fundit në nivel të liderëve. Derisa partia e Isa Mustafës ka insistuar në kryeparlamentarin,......

Degradojnë negociatat: Kurti shkel premtimin, e rrit numrin e ministrive për shkak të LDK-së së pangopur
Ka një javë që LDK-ja nuk ka arritur të vendosë se a do të pranojë ofertën e Lëvizjes Vetëvendosje, që u bë në takimin e fundit në nivel të liderëve. Derisa partia e Isa Mustafës ka insistuar në kryeparlamentarin, që do ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 14:36
Ka një javë që LDK-ja nuk ka arritur të vendosë se a do të pranojë ofertën e Lëvizjes Vetëvendosje, që u bë në takimin e fundit në nivel të liderëve. Derisa partia e Isa Mustafës ka insistuar në kryeparlamentarin, që do ...

Deputetja e LDK-së përgjigjet rreth ofertës së VV-së: Shtimi i numrit të ministrive, i papranueshëm
Deputetja e LDK-së Besa Gaxherri në një prononcim për “Gazeta Blic” ka folur mbi ofertën e re që LVV i ka bërë Lidhjes Demokratike të Kosovës. Gaxheri thekson se oferta e Albin Kurtit për me rrit numrin e ministrive nuk ...
EkonomiaOnline | 14-Jan-2020 14:32
Deputetja e LDK-së Besa Gaxherri në një prononcim për “Gazeta Blic” ka folur mbi ofertën e re që LVV i ka bërë Lidhjes Demokratike të Kosovës. Gaxheri thekson se oferta e Albin Kurtit për me rrit numrin e ministrive nuk ...

Kosovë, Vetëvendosje ofertë të re LDK-së
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në kuadër të krijimit të një marrëveshje për koalicionin qeverisës i ka dërguar kryetarit të LDK-së, Isa Musatafa ofertën e fundit. Mediat kosovare bëjnë me dije se në ...
VizionPlus | 14-Jan-2020 11:57
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në kuadër të krijimit të një marrëveshje për koalicionin qeverisës i ka dërguar kryetarit të LDK-së, Isa Musatafa ofertën e fundit. Mediat kosovare bëjnë me dije se në ...

Deputetja e LDK-së përgjigjet rreth ofertës së VV-së: Shtimi i numrit të ministrive, i papranueshëm!
Deputetja e LDK-së Besa Gaxherri në një prononcim për “Gazeta Blic” ka folur mbi ofertën e re që LVV i ka bërë Lidhjes Demokratike të Kosovës. Gaxheri thekson se oferta e Albin Kurtit për me rrit numrin e ministrive nuk ...
Zeri | 14-Jan-2020 14:32
Deputetja e LDK-së Besa Gaxherri në një prononcim për “Gazeta Blic” ka folur mbi ofertën e re që LVV i ka bërë Lidhjes Demokratike të Kosovës. Gaxheri thekson se oferta e Albin Kurtit për me rrit numrin e ministrive nuk ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved