ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 05:59

Kupa Shqipëri-Kosovë/ Fituesi shpërblehet me 150 mijë euro; aktiviteti do kushtojë 1.5 mln euro

Kupa Shqipëri-Kosovë/ Fituesi shpërblehet me 150 mijë euro; aktiviteti do kushtojë 1.5 mln euro
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...
GazetaTema | 14-Jan-2020 14:40
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...

Tyson Fury tregon se si po përgatitet për meçin ndaj Wilder: Po masturbojë 7 herë në ditë
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...
GazetaBlic | 14-Jan-2020 16:21
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...

Kupa Shqipëri-Kosovë, fituesi shpërblehet me 150 mijë euro, aktiviteti do kushtojë 1.5 mln euro
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...
Kosova Press | 14-Jan-2020 15:07
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...

2 Kupa Kosovë – Shqipëri kushon 1.5 milion euro, fituesi i merr 150 mijë euro Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të...
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...
Kosova Sot | 14-Jan-2020 14:36
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...

Kupa Kosovë – Shqipëri kushon 1.5 milion euro, fituesi i merr 150 mijë euro
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 14:32
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...

Ekskluzive – Kupa Shqipëri-Kosovë/ Fituesi shpërblehet me 150 mijë euro; aktiviteti do kushtojë 1.5 mln euro
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...
Top Channel | 14-Jan-2020 12:51
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...

Kupa Shqipëri Kosovë, fituesi shpërblehet me 150 mijë euro
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...
EkonomiaOnline | 14-Jan-2020 14:09
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...

Kupa Shqipëri-Kosovë – fituesi shpërblehet me 150 mijë euro, aktiviteti do kushtojë 1.5 milionë euro
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...
Klan Kosova | 14-Jan-2020 13:53
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...

“Nënë Tereza”bashkon futbollin shqiptar, FSHF dhe FFK: Turne mbarëkombëtar, të përfshihen edhe qeveritë e dy vendeve
Futbolli mbarëshqiptar në një eveniment të vetëm. Për herë të parë, një aktivitet futbollistik zyrtar do të bashkojë Kosovën dhe Shqipërinë. Kupa “Nënë Tereza” do të shkallmojë kufijtë burokratikë mes dy vendeve pasi ...
RTSH | 14-Jan-2020 13:37
Futbolli mbarëshqiptar në një eveniment të vetëm. Për herë të parë, një aktivitet futbollistik zyrtar do të bashkojë Kosovën dhe Shqipërinë. Kupa “Nënë Tereza” do të shkallmojë kufijtë burokratikë mes dy vendeve pasi ...

Kupa ‘Nënë Tereza’, kjo është shuma e para që i arkëton fituesi
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e......
Zeri | 14-Jan-2020 13:33
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e......

Kupa Shqipëri-Kosovë/ Fituesi shpërblehet me 150 mijë euro; aktiviteti do kushtojë 1.5 mln euro
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...
Gazeta Dita | 14-Jan-2020 13:18
Kriza financiare që ka përfshirë futbollin shqiptar ka vënë në lëvizje të gjitha mekanizmat e federatave të Shqipërisë dhe Kosovës për të krijuar edhe një bazë të shëndoshë ekonomike për zhvillimin e Kupës ...

Kupa Shqipëri-Kosovë/ Fituesi shpërblehet me 150 mijë euro; aktiviteti do kushtojë 1.5 mln euro
Grupi i punës së ngritur nga FSHF dhe FFK, ka përllogaritur deri në detaj gjithçka do t’i duhet secili pjesëmarrësi në këtë aktivitet për të garantuar mbarëvajtjen. 734.000 euro janë përllogaritur nga organizatorët që ...
Lajminet | 14-Jan-2020 13:07
Grupi i punës së ngritur nga FSHF dhe FFK, ka përllogaritur deri në detaj gjithçka do t’i duhet secili pjesëmarrësi në këtë aktivitet për të garantuar mbarëvajtjen. 734.000 euro janë përllogaritur nga organizatorët që ...

201 ndeshje në 3 kategori, detaje nga Kupa mbarëkombëtare
Kupa mbarëkombëtare “Nënë Tereza” fillon të marrë formë. Shqipëria dhe Kosova do të zhvillojnë së bashku një Kupë të përbashkët, e cila do të bëjë të mundur që klubet shqiptare dhe ato kosovare të luajnë mes tyre. Dy ...
AlbInfo | 13-Jan-2020 22:19
Kupa mbarëkombëtare “Nënë Tereza” fillon të marrë formë. Shqipëria dhe Kosova do të zhvillojnë së bashku një Kupë të përbashkët, e cila do të bëjë të mundur që klubet shqiptare dhe ato kosovare të luajnë mes tyre. Dy ...

Kupa mbarëkombëtare “Nënë Tereza”: Do ndeshen ekipet nga Shqipëria dhe Kosova, në tre kategori
Atë që e ndan politika për shumë arsye, futbolli përpiqet ta bashkojë dhe diçka ka filluar të lëviz. Bëhet fjalë për shqiptarët, ato të Shqipërisë dhe Kosovës të cilët nëpërmjet lojës më të bukur në botë, do të kenë ...
GazetaTema | 13-Jan-2020 19:59
Atë që e ndan politika për shumë arsye, futbolli përpiqet ta bashkojë dhe diçka ka filluar të lëviz. Bëhet fjalë për shqiptarët, ato të Shqipërisë dhe Kosovës të cilët nëpërmjet lojës më të bukur në botë, do të kenë ...

Kupa mbarëkombëtare “Nënë Tereza”, si do të funksionojë
Atë që e ndan politika për shumë arsye, futbolli përpiqet ta bashkojë dhe diçka ka filluar të lëviz, transmeton TopChannel Bëhet fjalë për shqiptarët, ato të Shqipërisë dhe Kosovës të cilët nëpërmjet lojës më të bukur ...
Portalb | 13-Jan-2020 21:16
Atë që e ndan politika për shumë arsye, futbolli përpiqet ta bashkojë dhe diçka ka filluar të lëviz, transmeton TopChannel Bëhet fjalë për shqiptarët, ato të Shqipërisë dhe Kosovës të cilët nëpërmjet lojës më të bukur ...

Si do të funksionojë kupa mbarëshqiptare “Nënë Tereza” e cila pritet të nis në mars
Kupa “Nënë Tereza” pritet t’i bëjë bashkë ekipet e futbollit nga dy shtetet shqiptare, ato nga Shqipëria dhe nga Kosova. Në këtë kupë, sipas asaj që raporton TopChannel, do të marrin pjesë Kategoritë Superiore, ...
Koha.net | 13-Jan-2020 19:59
Kupa “Nënë Tereza” pritet t’i bëjë bashkë ekipet e futbollit nga dy shtetet shqiptare, ato nga Shqipëria dhe nga Kosova. Në këtë kupë, sipas asaj që raporton TopChannel, do të marrin pjesë Kategoritë Superiore, ...

Kupa mbarëkombëtare “Nënë Tereza” do të zhvillohet në “Air Albania”, ja formati i këtij kompeticioni
Atë që e ndan politika për shumë arsye, futbolli përpiqet ta bashkojë dhe diçka ka filluar të lëviz. Bëhet fjalë për shqiptarët, ato të Shqipërisë dhe Kosovës të cilët nëpërmjet lojës më të bukur në botë, do të kenë ...
InfoSport.mk | 13-Jan-2020 19:05
Atë që e ndan politika për shumë arsye, futbolli përpiqet ta bashkojë dhe diçka ka filluar të lëviz. Bëhet fjalë për shqiptarët, ato të Shqipërisë dhe Kosovës të cilët nëpërmjet lojës më të bukur në botë, do të kenë ...

Kupa mbarëkombëtare 'Nënë Tereza', do të përballen skuadrat nga Shqipëria dhe Kosova, në tre kategori
Atë që e ndan politika për shumë arsye, futbolli përpiqet ta bashkojë dhe diçka ka filluar të lëviz. Bëhet fjalë për shqiptarët, ato të Shqipërisë dhe Kosovës të cilët nëpërmjet lojës më......
Zeri | 13-Jan-2020 16:37
Atë që e ndan politika për shumë arsye, futbolli përpiqet ta bashkojë dhe diçka ka filluar të lëviz. Bëhet fjalë për shqiptarët, ato të Shqipërisë dhe Kosovës të cilët nëpërmjet lojës më......

Kupa mbarëkombëtare “Nënë Tereza”/ Do ndeshen ekipet nga Shqipëria dhe Kosova
Bëhet fjalë për shqiptarët, ato të Shqipërisë dhe Kosovës të cilët nëpërmjet lojës më të bukur në botë, do të kenë mundësinë të garojnë së bashku për një trofe të vetëm, kupën që organizatorët vendosën ta quajnë Kupa ...
Lexo | 13-Jan-2020 16:23
Bëhet fjalë për shqiptarët, ato të Shqipërisë dhe Kosovës të cilët nëpërmjet lojës më të bukur në botë, do të kenë mundësinë të garojnë së bashku për një trofe të vetëm, kupën që organizatorët vendosën ta quajnë Kupa ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved