ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 07:00

Sulmohet nga një vajzë,policia e heton rastin

Sulmohet nga një vajzë,policia e heton rastin
Dje në ora 23 e 30 minuta, 24-vjeçarja I.N. nga fshati Pallaticë e Tetovës, ka denoncuar se më datë 12-janar të këtij viti rreth orës 22 e 30 minuta, duke shëtitur me të dashurin e saj tek sheshi i qytetit në Tetovë, ka ...
TetovaSot | 14-Jan-2020 13:49
Dje në ora 23 e 30 minuta, 24-vjeçarja I.N. nga fshati Pallaticë e Tetovës, ka denoncuar se më datë 12-janar të këtij viti rreth orës 22 e 30 minuta, duke shëtitur me të dashurin e saj tek sheshi i qytetit në Tetovë, ka ...

Policia kap një person ,i gjen shishe me lëng të dyshimtë
Dje në ora 19.00 në rrugën magjistrale Gostivar-Kërçovë, pjestarët e policisë nga SPB-Tetovë- Zyra e jashtme për punë kriminalistike Gostivar dhe Ministrisë për Punë të Brendshme nga Shkupi, e kanë privuar nga liria ...
TetovaSot | 14-Jan-2020 13:33
Dje në ora 19.00 në rrugën magjistrale Gostivar-Kërçovë, pjestarët e policisë nga SPB-Tetovë- Zyra e jashtme për punë kriminalistike Gostivar dhe Ministrisë për Punë të Brendshme nga Shkupi, e kanë privuar nga liria ...

Gostivar: Arrestohet për marihuanë
Dje rreth orës 23 e 45 minuta, në fshatin Gradec të Gostivarit, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë, e kanë privuar nga liria 22-vjeçarin S.A. nga fshati Toplicë e Gostivarit, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj ...
TetovaSot | 14-Jan-2020 13:07
Dje rreth orës 23 e 45 minuta, në fshatin Gradec të Gostivarit, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë, e kanë privuar nga liria 22-vjeçarin S.A. nga fshati Toplicë e Gostivarit, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj ...

Arrestohen disa persona.Ja arsyet
Të dielën rreth orës 18 e 30 minuta, në Stacionin policorë Gostivar, janë privuar nga liria personat: A.L.(44), M.B.(19), 44- vjeçarja A.H. dhe 22-vjeçarja K.B., të gjithë nga Shkupi dhe 52-vjeçari S.M. nga Llakavica e ...
TetovaSot | 13-Jan-2020 14:31
Të dielën rreth orës 18 e 30 minuta, në Stacionin policorë Gostivar, janë privuar nga liria personat: A.L.(44), M.B.(19), 44- vjeçarja A.H. dhe 22-vjeçarja K.B., të gjithë nga Shkupi dhe 52-vjeçari S.M. nga Llakavica e ...

Denoncon ish bashkëshortin në polici
Dje në ora 07 e 45 minuta, 24-vjeçarja nga Gostivari, në Sektorin për Punë të Brendshme Tetovë ka denoncuar se ish bashkëshorti i saj 26-vjeçar, me të cilin nuk kanë qenë të kurrorëzuar, në disa raste e ka sulmuar dhe ...
TetovaSot | 13-Jan-2020 14:08
Dje në ora 07 e 45 minuta, 24-vjeçarja nga Gostivari, në Sektorin për Punë të Brendshme Tetovë ka denoncuar se ish bashkëshorti i saj 26-vjeçar, me të cilin nuk kanë qenë të kurrorëzuar, në disa raste e ka sulmuar dhe ...

Sulmohet fizikisht një banor i Kamjanit
Dje rreth orës 23 e 40 minuta, 28-vjeçari E.J. nga fshati Kamnjan, në SPB Tetovë ka denoncuar se rreth orës 20 e 30 minuta, në një objekt hotelerik në rrugën e ,,Ilindenit” në Tetovë, në të cilin ka qëndruar bashkë me ...
TetovaSot | 13-Jan-2020 13:41
Dje rreth orës 23 e 40 minuta, 28-vjeçari E.J. nga fshati Kamnjan, në SPB Tetovë ka denoncuar se rreth orës 20 e 30 minuta, në një objekt hotelerik në rrugën e ,,Ilindenit” në Tetovë, në të cilin ka qëndruar bashkë me ...

Tetovë:Maltretohet një i mitur
Dje në ora 21 e 40 minuta, 47-vjeçari S.K. nga Tetova, në Sektorin për Punë të Brendshme Tetovë ka denoncuar se, rreth orës 14.00 djali i tij i mitur ka qenë maltretuar fizikisht nga personi R.H. me ç’rast e ka mbyllur ...
TetovaSot | 13-Jan-2020 13:13
Dje në ora 21 e 40 minuta, 47-vjeçari S.K. nga Tetova, në Sektorin për Punë të Brendshme Tetovë ka denoncuar se, rreth orës 14.00 djali i tij i mitur ka qenë maltretuar fizikisht nga personi R.H. me ç’rast e ka mbyllur ...

Aksident në Tetovë, 14-vjeçari përplas për vdekje 77-vjeçarin
Një aksident fatal ka ndodhur mbrëmë në fshatin Kamjan të Tetovës, kur një 14 vjeçar që po drejtonte makinën ka përplasur të moshuarin 77 vjeç, i cili ka ndërruar jetë. Sipas njoftimit të policisë, aksidenti ka ndodhur ...
Shprehja | 13-Jan-2020 03:01
Një aksident fatal ka ndodhur mbrëmë në fshatin Kamjan të Tetovës, kur një 14 vjeçar që po drejtonte makinën ka përplasur të moshuarin 77 vjeç, i cili ka ndërruar jetë. Sipas njoftimit të policisë, aksidenti ka ndodhur ...

Aksident në Tetovë, 14-vjeçari përplas për vdekje 77-vjeçarin
Një aksident fatal ka ndodhur mbrëmë në fshatin Kamjan të Tetovës, kur një 14 vjeçar që po drejtonte makinën ka përplasur të moshuarin 77 vjeç, i cili ka ndërruar jetë. Sipas njoftimit të policisë, aksidenti ka ndodhur ...
Ina-Online | 13-Jan-2020 01:22
Një aksident fatal ka ndodhur mbrëmë në fshatin Kamjan të Tetovës, kur një 14 vjeçar që po drejtonte makinën ka përplasur të moshuarin 77 vjeç, i cili ka ndërruar jetë. Sipas njoftimit të policisë, aksidenti ka ndodhur ...

Tetovë, 14-vjeçari përplas për vdekje 77-vjeçarin
Sot rreth orës 17:00 në fshatin Kamenjan të Tetovës përballë maketit “Duki”, 14-vjeçari me iniciale (E.M.) ka goditur me makinë 77-vjeçarin (K.E.), i cili është dërguar në Qendrën Mjekësore në Tetovë, ku është ...
Shenja | 12-Jan-2020 20:44
Sot rreth orës 17:00 në fshatin Kamenjan të Tetovës përballë maketit “Duki”, 14-vjeçari me iniciale (E.M.) ka goditur me makinë 77-vjeçarin (K.E.), i cili është dërguar në Qendrën Mjekësore në Tetovë, ku është ...

Tetovë, 14-vjeçari përplas për vdekje 77-vjeçarin
Sot rreth orës 17:00 në fshatin Kamenjan të Tetovës përballë maketit “Duki”, 14-vjeçari me iniciale (E.M.) ka goditur me makinë 77-vjeçarin (K.E.), i cili është dërguar në Qendrën Mjekësore në Tetovë, ku është ...
TetovaSot | 12-Jan-2020 19:56
Sot rreth orës 17:00 në fshatin Kamenjan të Tetovës përballë maketit “Duki”, 14-vjeçari me iniciale (E.M.) ka goditur me makinë 77-vjeçarin (K.E.), i cili është dërguar në Qendrën Mjekësore në Tetovë, ku është ...

Tetovë, 14-vjeçari përplas për vdekje 77-vjeçarin
Sot rreth orës 17:00 në fshatin Kamjan të Tetovës përballë maketit “Duki”, 14-vjeçari me iniciale (E.M.) ka goditur me makinë 77-vjeçarin (K.E.) i cili është dërguar në Qendrën Mjekësore në Tetovë. Në spital është ...
Telegrafi | 12-Jan-2020 19:04
Sot rreth orës 17:00 në fshatin Kamjan të Tetovës përballë maketit “Duki”, 14-vjeçari me iniciale (E.M.) ka goditur me makinë 77-vjeçarin (K.E.) i cili është dërguar në Qendrën Mjekësore në Tetovë. Në spital është ...

Tetovë, 14-vjeçari përplas për vdekje 77-vjeçarin
Sot rreth orës 17:00 në fshatin Kamjan të Tetovës përballë maketit “Duki”, 14-vjeçari me iniciale (E.M.) ka goditur me makinë 77-vjeçarin (K.E.) i cili është dërguar në Qendrën Mjekësore në Tetovë. Në spital është ...
Arbresh | 12-Jan-2020 19:35
Sot rreth orës 17:00 në fshatin Kamjan të Tetovës përballë maketit “Duki”, 14-vjeçari me iniciale (E.M.) ka goditur me makinë 77-vjeçarin (K.E.) i cili është dërguar në Qendrën Mjekësore në Tetovë. Në spital është ...

Tetovë, 14-vjeçari përplas për vdekje 77-vjeçarin
Sot rreth orës 17:00 në fshatin Kamenjan të Tetovës përballë maketit “Duki”, 14-vjeçari me iniciale (E.M.) ka goditur me makinë 77-vjeçarin (K.E.), i cili është dërguar në Qendrën Mjekësore në Tetovë, ku është ...
Aktuale.MK | 12-Jan-2020 18:56
Sot rreth orës 17:00 në fshatin Kamenjan të Tetovës përballë maketit “Duki”, 14-vjeçari me iniciale (E.M.) ka goditur me makinë 77-vjeçarin (K.E.), i cili është dërguar në Qendrën Mjekësore në Tetovë, ku është ...

Tetovë, 14-vjeçari përplas për vdekje 77-vjeçarin
Sot rreth orës 17:00 në fshatin Kamenjan të Tetovës përballë maketit “Duki”, 14-vjeçari me iniciale (E.M.) ka goditur me makinë 77-vjeçarin (K.E.), i cili është dërguar në Qendrën Mjekësore në Tetovë, ku është ...
Shprehja | 12-Jan-2020 18:26
Sot rreth orës 17:00 në fshatin Kamenjan të Tetovës përballë maketit “Duki”, 14-vjeçari me iniciale (E.M.) ka goditur me makinë 77-vjeçarin (K.E.), i cili është dërguar në Qendrën Mjekësore në Tetovë, ku është ...

Tetovë, 14-vjeçari përplas për vdekje 77-vjeçarin
Sot rreth orës 17:00 në fshatin Kamenjan të Tetovës përballë maketit “Duki”, 14-vjeçari me iniciale (E.M.) ka goditur me makinë 77-vjeçarin (K.E.), i cili është dërguar në Qendrën Mjekësore në Tetovë, ku është ...
Alsat-M | 12-Jan-2020 18:18
Sot rreth orës 17:00 në fshatin Kamenjan të Tetovës përballë maketit “Duki”, 14-vjeçari me iniciale (E.M.) ka goditur me makinë 77-vjeçarin (K.E.), i cili është dërguar në Qendrën Mjekësore në Tetovë, ku është ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved