ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 05:08

Si Facebook fiton kaq shumë para ? – Ja burimet kryesore të të ardhurave

Si Facebook fiton kaq shumë para ? – Ja burimet kryesore të të ardhurave
Facebook është një gjigant i mediave sociale, me 2.23 miliardë përdorues aktivë të angazhuar dhe 400 përdorues të rinj që regjistrohen për të përdorur rrjetin çdo minutë. Me një aktivitet si ky nuk është çudi që ...
ScanTv | 14-Jan-2020 17:11
Facebook është një gjigant i mediave sociale, me 2.23 miliardë përdorues aktivë të angazhuar dhe 400 përdorues të rinj që regjistrohen për të përdorur rrjetin çdo minutë. Me një aktivitet si ky nuk është çudi që ...

Saudi Aramco thyen rekordin me shitjen e aksioneve
Kompania Saudite Aramco ka njoftuar se ka ushtruar mundësinë e saj “të gjelbër” për të shitur 450 milionë aksione, duke rritur madhësinë e ofertës publike (IPO) në një rekord prej 29.4 miliardë dollarësh. Saudi ...
Zeri | 14-Jan-2020 15:27
Kompania Saudite Aramco ka njoftuar se ka ushtruar mundësinë e saj “të gjelbër” për të shitur 450 milionë aksione, duke rritur madhësinë e ofertës publike (IPO) në një rekord prej 29.4 miliardë dollarësh. Saudi ...

Saudi Aramco thyen rekordin me shitjen e aksioneve
Kompania Saudite Aramco ka njoftuar se ka ushtruar mundësinë e saj “të gjelbër” për të shitur 450 milionë aksione, duke rritur madhësinë e ofertës publike (IPO) në një rekord prej 29.4 miliardë dollarësh. Saudi Aramco ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 09:42
Kompania Saudite Aramco ka njoftuar se ka ushtruar mundësinë e saj “të gjelbër” për të shitur 450 milionë aksione, duke rritur madhësinë e ofertës publike (IPO) në një rekord prej 29.4 miliardë dollarësh. Saudi Aramco ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved