ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 06:29

Shoqëria e hapur dhe armiqtë e saj- Ballkani – Kosova në udhëkryqin e saj

Shoqëria e hapur dhe armiqtë e saj- Ballkani – Kosova në udhëkryqin e saj
Në dekadën e re të cilën kemi hyrë vendet e rajonit në përgjegjësi e Kosova në veçanti do të gjendet para një mori probleme dhe sfida më të cilat do të konfrontohet dhe ballafaqohet. Pra rajoni i Ballkanit (shtetet) , ...
InFokusi | 14-Jan-2020 14:20
Në dekadën e re të cilën kemi hyrë vendet e rajonit në përgjegjësi e Kosova në veçanti do të gjendet para një mori probleme dhe sfida më të cilat do të konfrontohet dhe ballafaqohet. Pra rajoni i Ballkanit (shtetet) , ...

Shoqëria e hapur dhe armiqtë e saj- Ballkani - Kosova në udhëkryqin e saj
Në dekadën e re të cilën kemi hyrë vendet e rajonit në përgjegjësi e Kosova në veçanti do të gjendet para një mori probleme dhe sfida më të cilat do të konfrontohet dhe ballafaqohet. Pra rajoni i Ballkanit (shtetet) , ...
Zeri | 14-Jan-2020 10:04
Në dekadën e re të cilën kemi hyrë vendet e rajonit në përgjegjësi e Kosova në veçanti do të gjendet para një mori probleme dhe sfida më të cilat do të konfrontohet dhe ballafaqohet. Pra rajoni i Ballkanit (shtetet) , ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved