ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 05:08

“Si tentuan të hyjnë ilegalisht në Kosovë”, policia jep detaje për arrestimin e çiftit rus nën dyshimet për spiunazh

“Si tentuan të hyjnë ilegalisht në Kosovë”, policia jep detaje për arrestimin e çiftit rus nën dyshimet për spiunazh
KOSOVË Policia e Kosovës ka konfirmuar se ka arrestuar mbrëmë dy shtetas rus, një mashkull dhe një femër, të cilët tentuan të kalojnë ilegalisht kufirin nga Serbia. Në raportin 24 orësh, policia konfirmon se rasti ka ...
BalkanWeb | 14-Jan-2020 11:08
KOSOVË Policia e Kosovës ka konfirmuar se ka arrestuar mbrëmë dy shtetas rus, një mashkull dhe një femër, të cilët tentuan të kalojnë ilegalisht kufirin nga Serbia. Në raportin 24 orësh, policia konfirmon se rasti ka ...

Prokuroria në Mitrovicë kërkon që dy shtetasit rusë të gjobiten me para
Policia e Kosovës ndaloi dy shtetas rusë në veri të Kosovës – një burrë dhe një grua – nën dyshimet se kanë kaluar ilegalisht kufirin Serbi-Kosovë. Prokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Sllobodan Bakiq, tha ...
Klan Kosova | 14-Jan-2020 15:53
Policia e Kosovës ndaloi dy shtetas rusë në veri të Kosovës – një burrë dhe një grua – nën dyshimet se kanë kaluar ilegalisht kufirin Serbi-Kosovë. Prokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Sllobodan Bakiq, tha ...

Vendimi i prokurorisë për 2 rusët, të arrestuar në veri
Policia e Kosovës ndaloi dy shtetas rusë në veri të Kosovës – një burrë dhe një grua – nën dyshimet se kishin kaluar ilegalisht kufirin Serbi-Kosovë. Prokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Sllobodan Bakiq, tha ...
Indeks Online | 14-Jan-2020 15:03
Policia e Kosovës ndaloi dy shtetas rusë në veri të Kosovës – një burrë dhe një grua – nën dyshimet se kishin kaluar ilegalisht kufirin Serbi-Kosovë. Prokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Sllobodan Bakiq, tha ...

Dy shtetasit rusë mësynë Kosovën me veturë të Cetinjës
14:40 Policia e Kosovës ndaloi dy shtetas rusë në veri të Kosovës - një burrë dhe një grua - nën dyshimet se kanë kaluar ilegalisht kufirin Serbi-Kosovë. Prokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Sllobodan Bakiq, ...
Koha.net | 14-Jan-2020 14:44
14:40 Policia e Kosovës ndaloi dy shtetas rusë në veri të Kosovës - një burrë dhe një grua - nën dyshimet se kanë kaluar ilegalisht kufirin Serbi-Kosovë. Prokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Sllobodan Bakiq, ...

Prokurori në Mitrovicë kërkon që dy shtetasit rusë të gjobiten me para
Prokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Sllobodan Bakiq, tha për Radion Evropa e Lirë se ka kërkuar dënim të detyrueshëm (gjobë me para) për shtetasit rusë dhe se vendimi pritet gjatë ditës. Sipas burimeve të ...
Lajminet | 14-Jan-2020 14:25
Prokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Sllobodan Bakiq, tha për Radion Evropa e Lirë se ka kërkuar dënim të detyrueshëm (gjobë me para) për shtetasit rusë dhe se vendimi pritet gjatë ditës. Sipas burimeve të ...

Prokurori në Mitrovicë kërkon që dy shtetasit rusë të gjobiten me para
Policia e Kosovës ndaloi dy shtetas rusë në veri të Kosovës - një burrë dhe një grua - nën dyshimet se kanë kaluar ilegalisht kufirin Serbi-Kosovë. Prokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Sllobodan Bakiq, tha ...
Radio Evropa e Lire | 14-Jan-2020 14:24
Policia e Kosovës ndaloi dy shtetas rusë në veri të Kosovës - një burrë dhe një grua - nën dyshimet se kanë kaluar ilegalisht kufirin Serbi-Kosovë. Prokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Sllobodan Bakiq, tha ...

Shtetasit rusë sot dalin para gjykatësit
Policia e Kosovës, më 13 janar, ka arresuar dy shtetas rusë – një burrë dhe një grua – në veri të Kosovës. Ata janë arrestuar nën dyshimin se kanë bërë kalim joligjor të kufirit mes Serbisë dhe Kosovës. Siç bëhet e ...
Arbresh | 14-Jan-2020 13:02
Policia e Kosovës, më 13 janar, ka arresuar dy shtetas rusë – një burrë dhe një grua – në veri të Kosovës. Ata janë arrestuar nën dyshimin se kanë bërë kalim joligjor të kufirit mes Serbisë dhe Kosovës. Siç bëhet e ...

Po hynin ilegalisht në Kosovë, policia zbardh detaje nga çifti i “spiunëve” rus
Policia e Kosovës ka konfirmuar se ka arrestuar mbrëmë dy shtetas rus, një mashkull dhe një femër, të cilët tentuan të kalojnë ilegalisht kufirin nga Serbia. Në raportin 24 orësh, policia konfirmon se rasti ka ndodhur ...
ABCNews | 14-Jan-2020 11:28
Policia e Kosovës ka konfirmuar se ka arrestuar mbrëmë dy shtetas rus, një mashkull dhe një femër, të cilët tentuan të kalojnë ilegalisht kufirin nga Serbia. Në raportin 24 orësh, policia konfirmon se rasti ka ndodhur ...

Dy shtetasit rus tentuan të hyjnë në Kosovë me veturë të Cetinjës
Egor Igoreviq (Igor Krasikov) dhe Marina Vladimirovna Krasikova janë dy të arrestuarit. “Dy shtetas rus janë legjitimuar gjatë përpjekjes për hyrje legale në Kosovë, në Jarinje në orën 10:26. Megjithatë, ata nuk kanë ...
Lajminet | 14-Jan-2020 12:40
Egor Igoreviq (Igor Krasikov) dhe Marina Vladimirovna Krasikova janë dy të arrestuarit. “Dy shtetas rus janë legjitimuar gjatë përpjekjes për hyrje legale në Kosovë, në Jarinje në orën 10:26. Megjithatë, ata nuk kanë ...

Prokuroria tregon kush janë dy rusët që u arrestuan dje në kufirin me Serbinë
Prokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Slobodan Bakiq, i tha Radio Evropa e Lirë se shtetasit rusë fillimisht u përpoqën të kalonin vendkalimin kufitar në Jarinje, për të hyrë në Kosovë, por u kthyen për shkak ...
Zeri | 14-Jan-2020 12:39
Prokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Slobodan Bakiq, i tha Radio Evropa e Lirë se shtetasit rusë fillimisht u përpoqën të kalonin vendkalimin kufitar në Jarinje, për të hyrë në Kosovë, por u kthyen për shkak ...

Këta janë dy rusët që u arrestuan dje në veri të Kosovës, sot dalin para gjykatës
Policia e Kosovës, më 13 janar, ka arrestuar dy shtetas rusë – një burrë dhe një grua – në veri të Kosovës. Ata janë arrestuar nën dyshimin se kanë bërë kalim joligjor të kufirit mes Serbisë dhe Kosovës. Siç bëhet e ...
Indeks Online | 14-Jan-2020 12:31
Policia e Kosovës, më 13 janar, ka arrestuar dy shtetas rusë – një burrë dhe një grua – në veri të Kosovës. Ata janë arrestuar nën dyshimin se kanë bërë kalim joligjor të kufirit mes Serbisë dhe Kosovës. Siç bëhet e ...

Dy shtetasit rus mësynë Kosovën me veturë të Cetinjës
Slobodan Bakiq, prokuror kujdestar në Prokurorinë themelore në Mitrovicë, i ka thënë radios Evropa e Lirë se dy rusë të arrestuar dje, janë përpjekur të hyjnë në pikën kufitare në Jarinje, porse për mungesë vizash janë ...
Koha.net | 14-Jan-2020 12:31
Slobodan Bakiq, prokuror kujdestar në Prokurorinë themelore në Mitrovicë, i ka thënë radios Evropa e Lirë se dy rusë të arrestuar dje, janë përpjekur të hyjnë në pikën kufitare në Jarinje, porse për mungesë vizash janë ...

Kosovë/ Arrestohen dy ruse, hynë ilegalisht nga Mali i Zi
Policia e Kosovës njofton se dje në fshatin Sarpelj të Leposaviqit janë arrestuar dy shtetas rusë, një femër dhe një mashkull nën dyshimin se të njëjtit me veturën e tyre me targa të Malit të Zi e kanë kaluar ilegalisht ...
Top Channel | 14-Jan-2020 10:32
Policia e Kosovës njofton se dje në fshatin Sarpelj të Leposaviqit janë arrestuar dy shtetas rusë, një femër dhe një mashkull nën dyshimin se të njëjtit me veturën e tyre me targa të Malit të Zi e kanë kaluar ilegalisht ...

Prokuroria tregon kush janë dy rusët që u arrestuan dje në kufirin me Serbinë
Prokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Slobodan Bakiq, i tha Radio Evropa e Lirë se shtetasit rusë fillimisht u përpoqën të kalonin vendkalimin kufitar në Jarinje, për të hyrë në Kosovë, por u kthyen për shkak ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 12:31
Prokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Slobodan Bakiq, i tha Radio Evropa e Lirë se shtetasit rusë fillimisht u përpoqën të kalonin vendkalimin kufitar në Jarinje, për të hyrë në Kosovë, por u kthyen për shkak ...

Policia e Kosovës arreston dy shtetas rusë
Policia e Kosovës, më 13 janar, ka arresuar dy shtetas rusë – një burrë dhe një grua – në veri të Kosovës. Ata janë arrestuar nën dyshimin se kanë bërë kalim joligjor të kufirit mes Serbisë dhe Kosovës. Siç bëhet e ...
Shprehja | 14-Jan-2020 11:20
Policia e Kosovës, më 13 janar, ka arresuar dy shtetas rusë – një burrë dhe një grua – në veri të Kosovës. Ata janë arrestuar nën dyshimin se kanë bërë kalim joligjor të kufirit mes Serbisë dhe Kosovës. Siç bëhet e ...

Policia e Kosovës arreston dy shtetas rusë
Policia e Kosovës, më 13 janar, ka arresuar dy shtetas rusë – një burrë dhe një grua – në veri të Kosovës. Ata janë arrestuar nën dyshimin se kanë bërë kalim joligjor të kufirit mes Serbisë dhe Kosovës. Siç bëhet e ...
Alsat-M | 14-Jan-2020 11:16
Policia e Kosovës, më 13 janar, ka arresuar dy shtetas rusë – një burrë dhe një grua – në veri të Kosovës. Ata janë arrestuar nën dyshimin se kanë bërë kalim joligjor të kufirit mes Serbisë dhe Kosovës. Siç bëhet e ...

Policia jep detaje për arrestimin e dy rusëve në kufi me Serbinë: Si tentuan ata të hyjnë ilegalisht në Kosovë
Policia e Kosovës ka konfirmuar se ka arrestuar mbrëmë dy shtetas rus, një mashkull dhe një femër, të cilët tentuan të kalojnë ilegalisht kufirin nga Serbia. Në raportin 24 orësh, policia konfirmon se rasti ka ndodhur ...
IliriaNews | 14-Jan-2020 10:59
Policia e Kosovës ka konfirmuar se ka arrestuar mbrëmë dy shtetas rus, një mashkull dhe një femër, të cilët tentuan të kalojnë ilegalisht kufirin nga Serbia. Në raportin 24 orësh, policia konfirmon se rasti ka ndodhur ...

Prokuroria: Shtetasit rusë sot para gjykatësit
Policia e Kosovës, më 13 janar, ka arresuar dy shtetas rusë - një burrë dhe një grua - në veri të Kosovës. Ata janë arrestuar nën dyshimin se kanë bërë kalim joligjor të kufirit mes Serbisë dhe Kosovës. Siç bëhet e ...
Radio Evropa e Lire | 14-Jan-2020 10:51
Policia e Kosovës, më 13 janar, ka arresuar dy shtetas rusë - një burrë dhe një grua - në veri të Kosovës. Ata janë arrestuar nën dyshimin se kanë bërë kalim joligjor të kufirit mes Serbisë dhe Kosovës. Siç bëhet e ...

Policia jep detaje për arrestimin e dy rusëve në kufi me Serbinë: Si tentuan ata të hyjnë ilegalisht në Kosovë
Policia e Kosovës ka konfirmuar se ka arrestuar mbrëmë dy shtetas rus, një mashkull dhe një femër, të cilët tentuan të kalojnë ilegalisht kufirin nga Serbia. Në raportin 24 orësh, policia konfirmon se rasti ka ndodhur ...
Zeri | 14-Jan-2020 10:47
Policia e Kosovës ka konfirmuar se ka arrestuar mbrëmë dy shtetas rus, një mashkull dhe një femër, të cilët tentuan të kalojnë ilegalisht kufirin nga Serbia. Në raportin 24 orësh, policia konfirmon se rasti ka ndodhur ...

Policia jep detaje për arrestimin e dy rusëve në kufi me Serbinë
Gjatë ditës së djeshme është raportuar se mbrëmë dy shtetas rus, një mashkull dhe një femër, të cilët tentuan të kalojnë ilegalisht kufirin nga Serbia. Policia e Kosovës, në raportin e saj për 24 orë, ka konfirmuar ...
Arbresh | 14-Jan-2020 10:43
Gjatë ditës së djeshme është raportuar se mbrëmë dy shtetas rus, një mashkull dhe një femër, të cilët tentuan të kalojnë ilegalisht kufirin nga Serbia. Policia e Kosovës, në raportin e saj për 24 orë, ka konfirmuar ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved