ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 06:50

Akuzat e PD/ Olsian Çela kërkesë KQZ-së: Sillni formularin e kryebashkiakut të Mallakastrës

Akuzat e PD/ Olsian Çela kërkesë KQZ-së: Sillni formularin e kryebashkiakut të Mallakastrës
Kryeprokurori Oslian Çela ka kërkuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve që t’i vendosë në dispozicion formularin e vetëdeklarimit të kryebashkiakut të Mallakastrës, Qerim Ismailaj.
Top Channel | 14-Jan-2020 12:51
Kryeprokurori Oslian Çela ka kërkuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve që t’i vendosë në dispozicion formularin e vetëdeklarimit të kryebashkiakut të Mallakastrës, Qerim Ismailaj.

Prokuroria letër KQZ: Duam formularin e vetëdeklarimit të Qerim Ismailaj
Prokuroria e Përgjithshme i ka bërë kërkesë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve nëpërmjet një shkrese formularin e vetdeklarimit të kryebashkiakut të Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Në të sqarohet se kjo kërkesë vjen pasi ...
VizionPlus | 14-Jan-2020 13:53
Prokuroria e Përgjithshme i ka bërë kërkesë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve nëpërmjet një shkrese formularin e vetdeklarimit të kryebashkiakut të Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Në të sqarohet se kjo kërkesë vjen pasi ...

Kryebashkiaku i Mallakastrës nis betejën me drejtësinë, Olsian Çela kërkesë KQZ-së: Na sillni formularin e vetëdeklarimit
Një tjetër kryebashkiak socialist nis përballjen me drejtësinë. Pas akuzave të Partisë Demokratike se kryebashkiaku i Mallakastrës, Qerim Ismailaj, ka fshehur në formularin e Dekriminalizimit dënimin me 3 vite burg në ...
BalkanWeb | 14-Jan-2020 12:14
Një tjetër kryebashkiak socialist nis përballjen me drejtësinë. Pas akuzave të Partisë Demokratike se kryebashkiaku i Mallakastrës, Qerim Ismailaj, ka fshehur në formularin e Dekriminalizimit dënimin me 3 vite burg në ...

Prokuroria kërkon formularin e vetëdeklarimit të Kryebashkiakut të Mallakastrës
Tiranë, 14 janar 2020 – Prokuroria e Përgjithshme ka dorëzuar një kërkesë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për kryetarin e Bashkisë së Mallakastrës, Qerim Ismailaj, i cili akuzohet nga Partia Demokratike se ka qenë i ...
Illyriapress | 14-Jan-2020 15:27
Tiranë, 14 janar 2020 – Prokuroria e Përgjithshme ka dorëzuar një kërkesë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për kryetarin e Bashkisë së Mallakastrës, Qerim Ismailaj, i cili akuzohet nga Partia Demokratike se ka qenë i ...

Prokuroria dërgon letërporosi në Greqi për kryebashkiakun e Mallakastrës
Prokuroria e Përgjithshme ka nisur verifikimet për kryebashkiakun Qerim Ismailaj, ku veprimi i parë kryesor është marrja e gjurmëve të gishtave, dhe pas dy ditëve do të dërgohet kërkesa kryebashkiakut të Mallakastrës, ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 14:36
Prokuroria e Përgjithshme ka nisur verifikimet për kryebashkiakun Qerim Ismailaj, ku veprimi i parë kryesor është marrja e gjurmëve të gishtave, dhe pas dy ditëve do të dërgohet kërkesa kryebashkiakut të Mallakastrës, ...

Prokuroria letër KQZ: Duam formularin e vetëdeklarimit të Qerim Ismailaj
Prokuroria e Përgjithshme i ka bërë kërkesë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve nëpërmjet një shkrese formularin e vetdeklarimit të kryebashkiakut të Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Në të sqarohet se kjo kërkesë vjen pasi ...
Medial | 14-Jan-2020 13:57
Prokuroria e Përgjithshme i ka bërë kërkesë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve nëpërmjet një shkrese formularin e vetdeklarimit të kryebashkiakut të Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Në të sqarohet se kjo kërkesë vjen pasi ...

Prokuroria në “aksion” për kryebashkiakun e Mallakastrës, dërgon letërporosi në Greqi
Prokuroria e Përgjithshme ka nisur verifikimet për kryebashkiakun Qerim Ismailaj, ku veprimi i parë kryesor është marrja e gjurmëve të gishtave, dhe pas dy ditëve do të dërgohet kërkesa kryebashkiakut të Mallakastrës, ...
ABCNews | 14-Jan-2020 12:31
Prokuroria e Përgjithshme ka nisur verifikimet për kryebashkiakun Qerim Ismailaj, ku veprimi i parë kryesor është marrja e gjurmëve të gishtave, dhe pas dy ditëve do të dërgohet kërkesa kryebashkiakut të Mallakastrës, ...

Kryebashkiaku i Mallakastrës nis betejën me drejtësinë/ Kryeprokurori kërkesë KQZ-së: Na sillni formularin e vetëdeklarimit
Një tjetër kryebashkiak socialist nis përballjen me drejtësinë. Pas akuzave të Partisë Demokratike se kryebashkiaku i Mallakastrës, Qerim Ismailaj, ka fshehur në formularin e Dekriminalizimit dënimin me 3 vite burg në ...
Lapsi | 14-Jan-2020 12:31
Një tjetër kryebashkiak socialist nis përballjen me drejtësinë. Pas akuzave të Partisë Demokratike se kryebashkiaku i Mallakastrës, Qerim Ismailaj, ka fshehur në formularin e Dekriminalizimit dënimin me 3 vite burg në ...

Alibeaj shpërthen në akuza: Qerim Ismailaj ka shkuar në Greqi, tërhoqi dosjen e tij…
I ftuar me Enkel Demin në emisionin ABC-ja e mëngjesit, ishte i ftuar ish-deputeti i Partisë Demokratike dhe juristi Enkelejd Alibeaj, i cili foli në lidhje me verifikimet që PD po bën për të gjithë kryebashkiakët në ...
Standard | 14-Jan-2020 12:52
I ftuar me Enkel Demin në emisionin ABC-ja e mëngjesit, ishte i ftuar ish-deputeti i Partisë Demokratike dhe juristi Enkelejd Alibeaj, i cili foli në lidhje me verifikimet që PD po bën për të gjithë kryebashkiakët në ...

Prokuroria e Përgjithshme i kërkon KQZ-së formularin e vetëdeklarimit të Kryebashkiakut të Mallakastrës
Prokuroria e Përgjithshme ka nisur verifikimet për kryebashkiakun e Mallakastrës, Qerim Ismailaj i denoncuar nga Partia Demokratike se ka fshehur në formularët e dekriminalizimit të shkuarën e tij kriminale. Sektori i ...
RTSH | 14-Jan-2020 12:51
Prokuroria e Përgjithshme ka nisur verifikimet për kryebashkiakun e Mallakastrës, Qerim Ismailaj i denoncuar nga Partia Demokratike se ka fshehur në formularët e dekriminalizimit të shkuarën e tij kriminale. Sektori i ...

DOKUMENTI / Prokuroria e Përgjithshme kërkesë KQZ për Ismailajn
Prokuroria e përgjithshme ka nisur verifikimet për kryebashkiakun Qerim Ismailaj, ku veprimi i parë kryesor është marrja e gjurmëve të gishtave. Gazetarja Glidona Dacin bën me dije për abcnews.al se pas dy ditëve do të ...
ABCNews | 14-Jan-2020 12:24
Prokuroria e përgjithshme ka nisur verifikimet për kryebashkiakun Qerim Ismailaj, ku veprimi i parë kryesor është marrja e gjurmëve të gishtave. Gazetarja Glidona Dacin bën me dije për abcnews.al se pas dy ditëve do të ...

Akuzat e PD/ Olsian Çela kerkese KQZ-se: Sillni formularin e kryebashkiakut te Mallakastres
Kryeprokurori Oslian Çela ka kërkuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve që t’i vendosë në dispozicion formularin e vetëdeklarimit të kryebashkiakut të Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Ismailaj akuzohet nga Partia ...
Lajmi i Fundit | 14-Jan-2020 12:35
Kryeprokurori Oslian Çela ka kërkuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve që t’i vendosë në dispozicion formularin e vetëdeklarimit të kryebashkiakut të Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Ismailaj akuzohet nga Partia ...

Edhe Prokurori i Përgjithshëm vihet në lëvizje për kryebashkiakun e Mallakastrës
Në lidhje me rastin e kryebashkiakut të Mallakastrës që akuzohet nga opozita se ka qenë i dënuar në Greqi për plagosje, reagoi edhe kryeprokurori Oslian Çela. Ai ka kërkuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve që t’i ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 12:31
Në lidhje me rastin e kryebashkiakut të Mallakastrës që akuzohet nga opozita se ka qenë i dënuar në Greqi për plagosje, reagoi edhe kryeprokurori Oslian Çela. Ai ka kërkuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve që t’i ...

Prokuroria e Përgjithshme kërkesë KQZ për Ismailajn
Prokuroria e përgjithshme ka nisur verifikimet për kryebashkiakun Qerim Ismailaj, ku veprimi i parë kryesor është marrja e gjurmëve të gishtave. Burime për abcnews.al njoftojnë se pas dy ditëve do të dërgohet kërkesa ...
ABCNews | 14-Jan-2020 12:13
Prokuroria e përgjithshme ka nisur verifikimet për kryebashkiakun Qerim Ismailaj, ku veprimi i parë kryesor është marrja e gjurmëve të gishtave. Burime për abcnews.al njoftojnë se pas dy ditëve do të dërgohet kërkesa ...

Olsian Çela kërkesë KQZ: Më sillni formularin e dekriminalizimit të kryebashkiakut të Mallakastrës!
Partia Demokratike ka akuzuar kreun e Bashkisë Mallakatër, Qerim Ismailjan, se ka fshehur dënimin e tij në Greqi për plagosje, në formularin e dekriminalizimit. Ky i fundit e ka mohuar një akuzë të tillë, ndërsa ...
Dritare | 14-Jan-2020 12:31
Partia Demokratike ka akuzuar kreun e Bashkisë Mallakatër, Qerim Ismailjan, se ka fshehur dënimin e tij në Greqi për plagosje, në formularin e dekriminalizimit. Ky i fundit e ka mohuar një akuzë të tillë, ndërsa ...

U denoncua nga PD, Olsian Çela kërkesë KQZ-së për kryebashkiakun e PS: Na vini në dispozicion formularin e vetëdeklarimit
Prokuroria e Përgjithshme i ka drejtuar një kërkesë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve që t’i përcjellë sa më parë formularin e vetëdeklarimit të kryebashkiakut të Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Kërkesa me firmë të ...
Politiko | 14-Jan-2020 12:24
Prokuroria e Përgjithshme i ka drejtuar një kërkesë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve që t’i përcjellë sa më parë formularin e vetëdeklarimit të kryebashkiakut të Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Kërkesa me firmë të ...

Akuzat e PD kundër Qerim Ismailaj, prokuroria merr gjurmët e gishtave
Prokuroria përmes sektorit të saj për dekriminalizimin, ka nisur verifikimin dhe ka kërkuar të merren gjurmët e gishtave të kryetarit të bashkisë mallakastër Qerim Ismaliaj. Burime për abcnews.al njoftojnë se ...
ABCNews | 14-Jan-2020 10:59
Prokuroria përmes sektorit të saj për dekriminalizimin, ka nisur verifikimin dhe ka kërkuar të merren gjurmët e gishtave të kryetarit të bashkisë mallakastër Qerim Ismaliaj. Burime për abcnews.al njoftojnë se ...

Akuzat e PD kundër Qerim Ismailaj, prokuroria nis hetimet
Prokuroria përmes sektorit të saj për dekriminalizimin, ka nisur verifikimin dhe ka kërkuar të merren gjurmët e gishtave të kryetarit të bashkisë Mallakastër Qerim Ismaliaj. Burime për abcnews.al njoftojnë se ...
ABCNews | 14-Jan-2020 10:51
Prokuroria përmes sektorit të saj për dekriminalizimin, ka nisur verifikimin dhe ka kërkuar të merren gjurmët e gishtave të kryetarit të bashkisë Mallakastër Qerim Ismaliaj. Burime për abcnews.al njoftojnë se ...

Alibeaj: Qerim Ismailaj ka shkuar në Greqi dhe ka tërhequr dosjen
Ish-deputeti i Partisë Demokratike dhe juristi Enkelejd Alibeaj, foli sot në lidhje me verifikimet që PD po bën për të gjithë kryebashkiakët në vend. Sipas Alibeajt, indiciet se këta persona janë të inkriminuar, vijnë ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 11:35
Ish-deputeti i Partisë Demokratike dhe juristi Enkelejd Alibeaj, foli sot në lidhje me verifikimet që PD po bën për të gjithë kryebashkiakët në vend. Sipas Alibeajt, indiciet se këta persona janë të inkriminuar, vijnë ...

“I dënuar në Greqi për plagosje?!”, prokuroria nis hetimin për kryebashkiakun shqiptar
Sektori i Dekriminalizimit në Prokurorinë e Përgjithshme nis verifikimin për gjurmët e gishtave të kreut të Bashkisë së Mallakastrës, Qerim Ismailajt. Organi i akuzës mësohet se i ka drejtuar një kërkesë kryebashkiakut, ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 11:24
Sektori i Dekriminalizimit në Prokurorinë e Përgjithshme nis verifikimin për gjurmët e gishtave të kreut të Bashkisë së Mallakastrës, Qerim Ismailajt. Organi i akuzës mësohet se i ka drejtuar një kërkesë kryebashkiakut, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved