ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 06:19

Loredana tregoi arsyet e ndarjes me Mozzik, reagon shumë ashpër reperi

Loredana tregoi arsyet e ndarjes me Mozzik, reagon shumë ashpër reperi
Loredana Zefi ishte e thirrur mbrëmjen e djeshme në emisionin “NIN” me Alaudin Hamitin. Ajo foli për herë të parë dhe për ndjarjen nga Mozzik me të cilin ka dhe një vajzë Hanën. Reperja tregoi arsyet e ndarjes duke u ...
Lapsi | 14-Jan-2020 11:16
Loredana Zefi ishte e thirrur mbrëmjen e djeshme në emisionin “NIN” me Alaudin Hamitin. Ajo foli për herë të parë dhe për ndjarjen nga Mozzik me të cilin ka dhe një vajzë Hanën. Reperja tregoi arsyet e ndarjes duke u ...

“Nxehet” Mozziku pas deklaratave të Loredanës: Dashuria s’njeh para e famë, por te t’i njeh
Loredana mbrëmë ka qenë e ftuar në emisionin “NIN” ku edhe ka folur si kurrë më parë për ndarjen nga reperi, Mozzik me të cilin ka një vajzë. Ajo u shpreh se vazhdon ta respektojë dhe të ketë raporte të mira me reperin ...
Gazeta Observer | 14-Jan-2020 14:44
Loredana mbrëmë ka qenë e ftuar në emisionin “NIN” ku edhe ka folur si kurrë më parë për ndarjen nga reperi, Mozzik me të cilin ka një vajzë. Ajo u shpreh se vazhdon ta respektojë dhe të ketë raporte të mira me reperin ...

Le të plasë ironia! Ami i përgjigjet Besit pas debatit me Ermalin
Reperja, Loredana Zefi ishte e ftuara e radhës në emisionin NIN, në Klan Kosova. Loredana, gjatë intervistës 44 minutëshe foli për të gjithë jetën e saj që nga skandalet, lindja e vajzës, ndarja me Mozzik etj, shkruan ...
GazetaBlic | 14-Jan-2020 12:13
Reperja, Loredana Zefi ishte e ftuara e radhës në emisionin NIN, në Klan Kosova. Loredana, gjatë intervistës 44 minutëshe foli për të gjithë jetën e saj që nga skandalet, lindja e vajzës, ndarja me Mozzik etj, shkruan ...

Loredana tregoi arsyet e ndarjes, Mozzik reagon ashpër
Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa postime në ...
Telegraf | 14-Jan-2020 08:48
Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa postime në ...

Pas intervistës së Loredanës, reagon ashpër Mozzik
Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa postime në ...
InFokusi | 14-Jan-2020 10:47
Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa postime në ...

“Je shumë e re në këtë lojë”, Mozzik i kthehet keq Lorenës
Mozzik ka reaguar mjaft ashpër pas intervistës së Loredana Zefit, e cila foli për herë të parë për arsyet e ndarjes. Reperja u shpreh mbrëmë në një intervistë me Alaudin Hamitin se ndarja me Mozzik nuk ka qenë e ...
Lexo | 14-Jan-2020 10:33
Mozzik ka reaguar mjaft ashpër pas intervistës së Loredana Zefit, e cila foli për herë të parë për arsyet e ndarjes. Reperja u shpreh mbrëmë në një intervistë me Alaudin Hamitin se ndarja me Mozzik nuk ka qenë e ...

Enca Haxhiu qeras ndjekësit në Instagram me foto provokuese
Reperja, Loredana Zefi ishte e ftuara e radhës në emisionin NIN, në Klan Kosova. Loredana, gjatë intervistës 44 minutëshe foli për të gjithë jetën e saj që nga skandalet, lindja e vajzës, ndarja me Mozzik etj, shkruan ...
GazetaBlic | 14-Jan-2020 10:24
Reperja, Loredana Zefi ishte e ftuara e radhës në emisionin NIN, në Klan Kosova. Loredana, gjatë intervistës 44 minutëshe foli për të gjithë jetën e saj që nga skandalet, lindja e vajzës, ndarja me Mozzik etj, shkruan ...

“Ishim të stresuar”, Loredana tregon arsyen e ndarjes me Mozzik
Prej disa kohës Loredana dhe Mozzik vendosën t’i japin fund martesës së tyre nga ku erdhi në jetë edhe vajza e tyre Hana. U aludua se kjo ndarje ishte vetëm për marketing, por Loredana e ftuar në emisionin “NIN”, ka ...
Alsat-M | 14-Jan-2020 10:08
Prej disa kohës Loredana dhe Mozzik vendosën t’i japin fund martesës së tyre nga ku erdhi në jetë edhe vajza e tyre Hana. U aludua se kjo ndarje ishte vetëm për marketing, por Loredana e ftuar në emisionin “NIN”, ka ...

Të gjithë pyesin kush do të prezantojë “Big Brother”, Arbana zbulon të vërtetën e hidhur
Reperja, Loredana Zefi ishte e ftuara e radhës në emisionin NIN, në Klan Kosova. Loredana, gjatë intervistës 44 minutëshe foli për të gjithë jetën e saj që nga skandalet, lindja e vajzës, ndarja me Mozzik etj, shkruan ...
GazetaBlic | 14-Jan-2020 09:53
Reperja, Loredana Zefi ishte e ftuara e radhës në emisionin NIN, në Klan Kosova. Loredana, gjatë intervistës 44 minutëshe foli për të gjithë jetën e saj që nga skandalet, lindja e vajzës, ndarja me Mozzik etj, shkruan ...

“Nuk duhej të ndodhte!” Loredana tregon arsyet e ndarjes me Mozzik
“Nuk ka qenë e planifikuar ndarja ime me Mozzik”, kështu është shprehur Loredana në emisionin “NIN” me Alaudin Hamitin këtë mbrëmje, ku foli për karrierën dhe jetën private. “Kanë ndodhur gjëra që nuk duhet të ...
Lexo | 14-Jan-2020 09:25
“Nuk ka qenë e planifikuar ndarja ime me Mozzik”, kështu është shprehur Loredana në emisionin “NIN” me Alaudin Hamitin këtë mbrëmje, ku foli për karrierën dhe jetën private. “Kanë ndodhur gjëra që nuk duhet të ...

“Nuk dua ta shoh Mozzik zhveshur me femra”, Loredana e pranon se “Dhelpra Dinake” i kushtohet asaj
E ftuar në emisionin “NIN” Loredana ka pranuan publikisht se kënga e Mozzik që bëri shumë bujë “Dhelpra Dinake” i kushtohet asaj, pavarësisht se ai e mohon. Ajo shprehet se nuk mërzitet për këtë fakt dhe nuk e mban ...
InFokusi | 14-Jan-2020 09:19
E ftuar në emisionin “NIN” Loredana ka pranuan publikisht se kënga e Mozzik që bëri shumë bujë “Dhelpra Dinake” i kushtohet asaj, pavarësisht se ai e mohon. Ajo shprehet se nuk mërzitet për këtë fakt dhe nuk e mban ...

“Nxehet” Mozzik pas deklaratave të Loredanës: Dashuria nuk njeh pare e famë, por te ti njeh
Loredana mbrëmë ka qenë e ftuar në emisionin “NIN” ku edhe ka folur si kurrë më parë për ndarjen nga reperi, Mozzik me të cilin ka një vajzë. Ajo u shpreh se vazhdon ta respektoj dhe të ketë raporte të mira me reperin ...
Indeks Online | 14-Jan-2020 09:04
Loredana mbrëmë ka qenë e ftuar në emisionin “NIN” ku edhe ka folur si kurrë më parë për ndarjen nga reperi, Mozzik me të cilin ka një vajzë. Ajo u shpreh se vazhdon ta respektoj dhe të ketë raporte të mira me reperin ...

Mozzik reagon pas deklaratës së Loredanës: Ti je nënë, e një nënës nuk i ka hije me gënjy
Rap-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, mbrëmë për herë të parë në në një intervistë për “N’drrimin e Natës” ka folur gjerë e gjatë pas ndarjes nga Mozzik. Duke qenë se ndarja e tyre bëri bujë të madhe në mediat ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 08:26
Rap-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, mbrëmë për herë të parë në në një intervistë për “N’drrimin e Natës” ka folur gjerë e gjatë pas ndarjes nga Mozzik. Duke qenë se ndarja e tyre bëri bujë të madhe në mediat ...

Loredana tregoi arsyet e ndarjes, Mozzik reagon ashpër
Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa postime në ...
Zeri | 14-Jan-2020 09:00
Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa postime në ...

Loredana thotë se 'Dhelpër Dinake' e Mozzikut ishte dedikim për të
Rep-artistja shumë e përfolur shqiptare, Loredana Zefi, së fundmi ka zbuluar shumë gjëra nga jeta private. Gjatë një interviste, rep-artistja tha se anipse Mozzik, e ka mohuar që kënga “Dhelpër dinake” është dedikim për ...
Zeri | 14-Jan-2020 09:00
Rep-artistja shumë e përfolur shqiptare, Loredana Zefi, së fundmi ka zbuluar shumë gjëra nga jeta private. Gjatë një interviste, rep-artistja tha se anipse Mozzik, e ka mohuar që kënga “Dhelpër dinake” është dedikim për ...

Reagimi i ashpër i Mozzik pasi dëgjoi rrëfimin e Loredanës për arsyet e tyre të ndarjes
Reperja shumë e përfolur, Loredana Zefi mbrëmë për herë të parë në në një intervistë për “N’drrimin e Natës” ka folur pas ndarjes nga Mozzik. Duke qenë se ndarja e tyre bëri bujë të madhe në mediat gjithandej, Lori ka ...
Arbresh | 14-Jan-2020 08:44
Reperja shumë e përfolur, Loredana Zefi mbrëmë për herë të parë në në një intervistë për “N’drrimin e Natës” ka folur pas ndarjes nga Mozzik. Duke qenë se ndarja e tyre bëri bujë të madhe në mediat gjithandej, Lori ka ...

Loredana tregoi arsyet e ndarjes, Mozzik reagon ashpër
Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa postime në ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 08:33
Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa postime në ...

Pas intervistës së Loredanës, reagon ashpër Mozzik
Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa postime në Instagram, shkruan . Mozzik iu drejtua ashpër reperes duke i ...
Lajminet | 14-Jan-2020 08:23
Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa postime në Instagram, shkruan . Mozzik iu drejtua ashpër reperes duke i ...

Cila është kënga e Loredanës që nëna e saj e pëlqen më së shumti?
Loredana, në një intervistë ekskluzive për NIN të Klan Kosova foli për herë të parë për një media shqiptare në lidhje me ndarjen nga Mozzik. Deklaratën e saj të plotë për këtë zhvillim të bujshëm në jetën private e ...
GazetaBlic | 14-Jan-2020 08:11
Loredana, në një intervistë ekskluzive për NIN të Klan Kosova foli për herë të parë për një media shqiptare në lidhje me ndarjen nga Mozzik. Deklaratën e saj të plotë për këtë zhvillim të bujshëm në jetën private e ...

Loredana thotë se “Dhelpër Dinake” e Mozzikut ishte dedikim për të
Rep-artistja shumë e përfolur shqiptare, Loredana Zefi, së fundmi ka zbuluar shumë gjëra nga jeta private. Gjatë një interviste, rep-artistja tha se anipse Mozzik, e ka mohuar që kënga “Dhelpër dinake” është dedikim për ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 07:56
Rep-artistja shumë e përfolur shqiptare, Loredana Zefi, së fundmi ka zbuluar shumë gjëra nga jeta private. Gjatë një interviste, rep-artistja tha se anipse Mozzik, e ka mohuar që kënga “Dhelpër dinake” është dedikim për ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved