ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 06:50

Ndalohen tre kosovarë në Rumani, ia kishin mësyrë Evropës ilegalisht

Ndalohen tre kosovarë në Rumani, ia kishin mësyrë Evropës ilegalisht
Policia rumune ka ndaluar tre të rinj nga Kosova derisa ilegalisht po kalonin kufirin nga Serbia për në Rumani me synimin për të udhëtuar drejt shteteve të Bashkimit Evropian. Të rinjtë e moshave 24 dhe 25-vjeçare janë ...
Gazeta Observer | 14-Jan-2020 11:20
Policia rumune ka ndaluar tre të rinj nga Kosova derisa ilegalisht po kalonin kufirin nga Serbia për në Rumani me synimin për të udhëtuar drejt shteteve të Bashkimit Evropian. Të rinjtë e moshave 24 dhe 25-vjeçare janë ...

Ndalohen tre kosovarë në Rumani, ia kishin mësyrë Evropës ilegalisht
Policia rumune ka ndaluar tre të rinjë nga Kosova derisa ilegalisht po kalonin kufirin nga Serbia për në Rumani me synimin për të udhëtuar drejt shteteve të Bashkimit Evropian. Të rinjtë e moshave 24 dhe 25 vjeçare janë ...
Arbresh | 14-Jan-2020 11:16
Policia rumune ka ndaluar tre të rinjë nga Kosova derisa ilegalisht po kalonin kufirin nga Serbia për në Rumani me synimin për të udhëtuar drejt shteteve të Bashkimit Evropian. Të rinjtë e moshave 24 dhe 25 vjeçare janë ...

Tre kosovarë ndalohen në Rumani, ia kishin mësyrë Evropës ilegalisht
Të rinjtë e moshave 24 dhe 25-vjeçare janë ndaluar nga rojet e kufirit në Timis, shkruan pressalert.ro. Tre kosovarët ishin kapur mbrëmjen e të dielës derisa po kalonin në këmbë nga Serbia për në Rumani. Pasi ishin ...
Lajminet | 14-Jan-2020 11:12
Të rinjtë e moshave 24 dhe 25-vjeçare janë ndaluar nga rojet e kufirit në Timis, shkruan pressalert.ro. Tre kosovarët ishin kapur mbrëmjen e të dielës derisa po kalonin në këmbë nga Serbia për në Rumani. Pasi ishin ...

Tre kosovarë ndalohen në Rumani, ia kishin mësyrë Evropës ilegalisht
Policia rumune ka ndaluar tre të rinjë nga Kosova derisa ilegalisht po kalonin kufirin nga Serbia për në Rumani me synimin për të udhëtuar drejt shteteve të Bashkimit Evropian. Të rinjtë e moshave 24 dhe 25 vjeçare janë ...
Zeri | 14-Jan-2020 11:07
Policia rumune ka ndaluar tre të rinjë nga Kosova derisa ilegalisht po kalonin kufirin nga Serbia për në Rumani me synimin për të udhëtuar drejt shteteve të Bashkimit Evropian. Të rinjtë e moshave 24 dhe 25 vjeçare janë ...

Tre kosovarë ndalohen në Rumani, ia kishin mësyrë Evropës ilegalisht
Policia rumune ka ndaluar tre të rinjë nga Kosova derisa ilegalisht po kalonin kufirin nga Serbia për në Rumani me synimin për të udhëtuar drejt shteteve të Bashkimit Evropian. Të rinjtë e moshave 24 dhe 25 vjeçare janë ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 10:55
Policia rumune ka ndaluar tre të rinjë nga Kosova derisa ilegalisht po kalonin kufirin nga Serbia për në Rumani me synimin për të udhëtuar drejt shteteve të Bashkimit Evropian. Të rinjtë e moshave 24 dhe 25 vjeçare janë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved