ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 06:09

Detajet/ I gjetën armë në makinën luksoze, kush është i arrestuari Mondi Voga

Detajet/ I gjetën armë në makinën luksoze, kush është i arrestuari Mondi Voga
Policia Rrugore e Tiranës ka arrestuar sot shtetasin Mondi Voga, i cili u kap në flagrancë, pasi kishte armë në makinën e tij. Vogës iu gjet armë në një makinë luksoze e të blinduar, ndërsa emri i tij lidhet edhe me një ...
BalkanWeb | 14-Jan-2020 17:28
Policia Rrugore e Tiranës ka arrestuar sot shtetasin Mondi Voga, i cili u kap në flagrancë, pasi kishte armë në makinën e tij. Vogës iu gjet armë në një makinë luksoze e të blinduar, ndërsa emri i tij lidhet edhe me një ...

EMRI/ Lëvizte me armë dhe me makinë të blinduar, arrestohet “i forti” nga Fushë Kruja
Policia e Tiranës ka arrestuar sot një person, i cili u kap në flagrancë , pasi lëvizte me makinë të blinduar dhe se brenda automjetit mbante një armë. Gazetarja Dorjana Bezat raportonm për “Balkanweb” se policia ka ...
BalkanWeb | 14-Jan-2020 17:08
Policia e Tiranës ka arrestuar sot një person, i cili u kap në flagrancë , pasi lëvizte me makinë të blinduar dhe se brenda automjetit mbante një armë. Gazetarja Dorjana Bezat raportonm për “Balkanweb” se policia ka ...

Ndihmonin klandestinët të kalonin kufirin në mënyrë të paligjshme, dy të arrestuar në Qafë-Thanë
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se ndihmonin shtetas të huaj të kalonin kufirin ilegalisht. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se si rezultat i operacionit të koduar “Përsëritësi” u kapën ...
BalkanWeb | 14-Jan-2020 15:38
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se ndihmonin shtetas të huaj të kalonin kufirin ilegalisht. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se si rezultat i operacionit të koduar “Përsëritësi” u kapën ...

EMRI/ Lëvizte me armë dhe me makinë të blinduar, arrestohet “i forti” nga Fushë Kruja
Policia e Tiranës ka arrestuar sot një person, i cili u kap në flagrancë , pasi lëvizte me makinë të blinduar dhe se brenda automjetit mbante një armë. Policia ka arrestuar shtetasin Mondi Voga nga Fushë Kruja, person ...
Telegraf | 14-Jan-2020 17:27
Policia e Tiranës ka arrestuar sot një person, i cili u kap në flagrancë , pasi lëvizte me makinë të blinduar dhe se brenda automjetit mbante një armë. Policia ka arrestuar shtetasin Mondi Voga nga Fushë Kruja, person ...

Durrsaku i dehur s’i bindet policisë dhe merr para traun e portit me “Land Rover”, e pëson keq
Një 39-vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit, pasi nuk i është bindur urdhrit për të ndaluar, duke dëmtuar traun e hyrjes së Portit të Durrësit. Në pranga ka rënë shtetasi A. Ll., banues në Qerret, i cili ka ...
BalkanWeb | 14-Jan-2020 09:15
Një 39-vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit, pasi nuk i është bindur urdhrit për të ndaluar, duke dëmtuar traun e hyrjes së Portit të Durrësit. Në pranga ka rënë shtetasi A. Ll., banues në Qerret, i cili ka ...

Arrestohen dy persona në Qafë-Thanë, kalonin klandestinë jashtë kufirit
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se ndihmonin shtetas të huaj të kalonin kufirin ilegalisht. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se si rezultat i operacionit të koduar “Përsëritësi” u kapën ...
Telegraf | 14-Jan-2020 16:33
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se ndihmonin shtetas të huaj të kalonin kufirin ilegalisht. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se si rezultat i operacionit të koduar “Përsëritësi” u kapën ...

I dehuri nuk i ndalon policisë dhe merr para traun me “Land Rover” në portin e Durrësit
Një 39-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi kundërshtoi punonjësit e sigurisë portuale. Mësohet se në pranga ka rënë A. Ll., 39 vjeç, banues në Qerret, Durrës. Ky i fundit gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, ...
GazetaTema | 14-Jan-2020 09:34
Një 39-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi kundërshtoi punonjësit e sigurisë portuale. Mësohet se në pranga ka rënë A. Ll., 39 vjeç, banues në Qerret, Durrës. Ky i fundit gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, ...

Dhuna në familje dhe vjedhjet çojnë në pranga pesë persona, në Tiranë
Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohen për kryerjen e veprave penale “dhunë në familje” dhe “vjedhje”. Policia bën me dije se në pranga kanë rënë: 1. Ç., 32 vjeç, banues në Tiranë 2. K., ...
Telegraf | 14-Jan-2020 12:01
Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohen për kryerjen e veprave penale “dhunë në familje” dhe “vjedhje”. Policia bën me dije se në pranga kanë rënë: 1. Ç., 32 vjeç, banues në Tiranë 2. K., ...

Akuzohen për vepra të ndryshme penale, pranga tre personave në Vlorë
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Vlorës nën akuza të ndryshme penale. Sipas policisë një 66 vjeçar është ndaluar pasi nga kontrolli i ushtruar në banesën e tij, specialistët e narkotikëve kanë gjetur të ...
VizionPlus | 14-Jan-2020 10:13
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Vlorës nën akuza të ndryshme penale. Sipas policisë një 66 vjeçar është ndaluar pasi nga kontrolli i ushtruar në banesën e tij, specialistët e narkotikëve kanë gjetur të ...

Fshehu drogë në bagazh! Tentoi ta kalonte në Greqi, prangoset 36-vjeçari
Një tentativë për trafikim të lëndëve narkotike në drejtim të shtetit grek është goditur në kohë në Qafë Botë.
Top Channel | 13-Jan-2020 17:42
Një tentativë për trafikim të lëndëve narkotike në drejtim të shtetit grek është goditur në kohë në Qafë Botë.

I dehuri nuk i ndalon policisë dhe merr para traun me “Land Rover”, në portin e Durrësit
Një 39-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi kundërshtoi punonjësit e sigurisë portuale. Mësohet se në pranga ka rënë A. Ll., 39 vjeç, banues në Qerret, Durrës. Ky i fundit gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, ...
Telegraf | 14-Jan-2020 09:19
Një 39-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi kundërshtoi punonjësit e sigurisë portuale. Mësohet se në pranga ka rënë A. Ll., 39 vjeç, banues në Qerret, Durrës. Ky i fundit gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, ...

Drejtonte mjetin në gjendje të dehur, kapet 39 vjeçari në Durrës
Nje 39 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Durrësit pasi ka kundërshtuar forcat e policisë. I ndaluari është shtetasi A. Ll., 39 vjeç, banues në Qerret, Durrës, i cili në orët e para të mëngjesit të kësaj të ...
VizionPlus | 14-Jan-2020 08:52
Nje 39 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Durrësit pasi ka kundërshtuar forcat e policisë. I ndaluari është shtetasi A. Ll., 39 vjeç, banues në Qerret, Durrës, i cili në orët e para të mëngjesit të kësaj të ...

EMRI/ Me armë dhe makinë të blinduar, policia i bën “surprizë” në mes të rrugës “të fortit” nga Fushë-Kruja
Policia e Tiranë ka kapur në mes të qytetit Mondi Vogën nga Fushë-Kruja, i cili po lëvizte rrugëve me një makinë të blinduar, në të cilën mbante edhe armë pa leje. Burime zyrtare bëjnë me dije se makina është konstatuar ...
ABCNews | 14-Jan-2020 16:55
Policia e Tiranë ka kapur në mes të qytetit Mondi Vogën nga Fushë-Kruja, i cili po lëvizte rrugëve me një makinë të blinduar, në të cilën mbante edhe armë pa leje. Burime zyrtare bëjnë me dije se makina është konstatuar ...

VIDEO/ Ja ku ishte e fshehur droga e kapur në doganë
Një sasi e konsiderueshme droge është kapur mesditën e sotme në doganën e Qafë Botës në Sarandë. Nga kontrolli rezultoi se në vendin e gomës rezervë ishte adoptuar një hapësirë ku u gjetën disa pako me lëndë narkotike, ...
Telegraf | 13-Jan-2020 18:06
Një sasi e konsiderueshme droge është kapur mesditën e sotme në doganën e Qafë Botës në Sarandë. Nga kontrolli rezultoi se në vendin e gomës rezervë ishte adoptuar një hapësirë ku u gjetën disa pako me lëndë narkotike, ...

“Më jep lekë se të vrava..”: Policia arreston djalin e praptë në Tiranë
Policia e Tiranës ka arrestuar gjatë 24 orëve të fundit pesë qytetarë, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale, siç janë dhuna në familja apo vjedhja. Një ndër rastet më specifike është ajo e dhunës në familje, ...
ABCNews | 14-Jan-2020 11:24
Policia e Tiranës ka arrestuar gjatë 24 orëve të fundit pesë qytetarë, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale, siç janë dhuna në familja apo vjedhja. Një ndër rastet më specifike është ajo e dhunës në familje, ...

Kishte fshehur drogë në gomën rezervë, pranga 36-vjeçarit që po tentonte të kalonte kufirin drejt Greqisë
Një 36-vjeçar nga Saranda ka rënë në prangat e policisë së pikës kufitare të Qafë-Botës, pasi iu gjet në makinë një sasi droge. Burime zyrtare bënë me dije se nga ana e shërbimeve policore të Kufirit automjeti ‘Peugeot’ ...
BalkanWeb | 13-Jan-2020 16:30
Një 36-vjeçar nga Saranda ka rënë në prangat e policisë së pikës kufitare të Qafë-Botës, pasi iu gjet në makinë një sasi droge. Burime zyrtare bënë me dije se nga ana e shërbimeve policore të Kufirit automjeti ‘Peugeot’ ...

Makinë e blinduar, armë pa leje! Prangoset Mondi Voga, muaj më parë rrahu barbarisht avokatin
Policia rrugore e Tiranës i ka vënë prangat këtë të martë Mondi Vogës, nën akuzën se në makinën e tij të blinduar i është gjetur një armë pa leje e tipit ‘TT’. Por emri i Mondi Vogës lidhet të paktën me një ngjarje të ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 17:39
Policia rrugore e Tiranës i ka vënë prangat këtë të martë Mondi Vogës, nën akuzën se në makinën e tij të blinduar i është gjetur një armë pa leje e tipit ‘TT’. Por emri i Mondi Vogës lidhet të paktën me një ngjarje të ...

Levizte i armatosur, arrestohet ne Tirane ‘i forti i Fushe Krujes’
Policia e Tiranës ka arrestuar sot një person, i cili u kap në flagrancë , pasi lëvizte me makinë të blinduar dhe se brenda automjetit mbante një armë. Sipas raportimeve paraprake, në prangat e policia ka përfunduar ...
Lajmi i Fundit | 14-Jan-2020 17:27
Policia e Tiranës ka arrestuar sot një person, i cili u kap në flagrancë , pasi lëvizte me makinë të blinduar dhe se brenda automjetit mbante një armë. Sipas raportimeve paraprake, në prangat e policia ka përfunduar ...

DETAJET: Vihen në pranga dy “gjobaxhinjtë”, “takimi” u del ndryshe nga sa e prisnin
Specialistët për hetimin e krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 2, pas informacioneve të marra se dy shtetas i kishin vënë gjobë për dhënie parash një shtetasi dhe kishin lënë vendtakim për të marrë paratë, kanë ...
GazetaTema | 13-Jan-2020 16:30
Specialistët për hetimin e krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 2, pas informacioneve të marra se dy shtetas i kishin vënë gjobë për dhënie parash një shtetasi dhe kishin lënë vendtakim për të marrë paratë, kanë ...

I dehuri nuk i ndalon policisë dhe merr para traun me “Land Rover”,  në portin e Durrësit
Një 39-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi kundërshtoi punonjësit e sigurisë portuale. Mësohet se në pranga ka rënë A. Ll., 39 vjeç, banues në Qerret, Durrës. Ky i fundit gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, ...
ABCNews | 14-Jan-2020 09:00
Një 39-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi kundërshtoi punonjësit e sigurisë portuale. Mësohet se në pranga ka rënë A. Ll., 39 vjeç, banues në Qerret, Durrës. Ky i fundit gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved