ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 05:49

Kush po mundohet të krijojë opinion anti VV?

Kush po mundohet të krijojë opinion anti VV?
Është interesante t’i shohësh në një pamje të përgjithshme, profilet, figurat “personalitetet”, partitë politike dhe profilet e zyrtarëve të tyre, të angazhuar, të koordinuar e të bashkrënduar në krijimin e një opinioni ...
Medial | 14-Jan-2020 17:43
Është interesante t’i shohësh në një pamje të përgjithshme, profilet, figurat “personalitetet”, partitë politike dhe profilet e zyrtarëve të tyre, të angazhuar, të koordinuar e të bashkrënduar në krijimin e një opinioni ...

Kush po mundohet të krijojë opinion anti VV?
Është interesante t’i shohësh në një pamje të përgjithshme, profilet, figurat “personalitetet”, partitë politike dhe profilet e zyrtarëve të tyre, të angazhuar, të koordinuar e të bashkrënduar në krijimin e një opinioni ...
EkonomiaOnline | 14-Jan-2020 15:23
Është interesante t’i shohësh në një pamje të përgjithshme, profilet, figurat “personalitetet”, partitë politike dhe profilet e zyrtarëve të tyre, të angazhuar, të koordinuar e të bashkrënduar në krijimin e një opinioni ...

Bajqinovci s’thotë asgjë për “rritjen e numrit të ministrive”: Po mundohen të krijojnë opinion anti VV
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci ka deklaruar sot se dikush po mundohet që të krijojë një opinion anti LV. Megjithatë, i njëjti nuk ka komentuar ofertën e re për shtim të numrit të ministrive që ...
Arbresh | 14-Jan-2020 11:20
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci ka deklaruar sot se dikush po mundohet që të krijojë një opinion anti LV. Megjithatë, i njëjti nuk ka komentuar ofertën e re për shtim të numrit të ministrive që ...

Bajqinovci s’thotë asgjë për “rritjen e numrit të ministrive”: Po mundohen të krijojnë opinion anti VV
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci ka deklaruar sot se dikush po mundohet që të krijojë një opinion anti LV. Megjithatë, i njëjti nuk ka komentuar ofertën e re për shtim të numrit të ministrive që ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 11:11
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci ka deklaruar sot se dikush po mundohet që të krijojë një opinion anti LV. Megjithatë, i njëjti nuk ka komentuar ofertën e re për shtim të numrit të ministrive që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved