ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 07:10

“Kush është Pogba? Nuk e njoh”, presidenti i Realit tallet me francezin

“Kush është Pogba? Nuk e njoh”, presidenti i Realit tallet me francezin
Paul Pogba mbetet një nga objektivat kryesore të Real Madrid. Zinedine Zidane e pëlqen shumë mesfushorin e Manchester United, ndërsa presidenti i “Los Blancos” ka lëshuar një batutë në lidhje me këtë temë. AS raporton ...
GazetaTema | 14-Jan-2020 17:35
Paul Pogba mbetet një nga objektivat kryesore të Real Madrid. Zinedine Zidane e pëlqen shumë mesfushorin e Manchester United, ndërsa presidenti i “Los Blancos” ka lëshuar një batutë në lidhje me këtë temë. AS raporton ...

Real Madridi dhe Barcelona mësojnë kundërshtarët në Kupën e Mbretit
Është hedhur shorti për fazën e 1/16 të Kupës së Mbretit, ku klubet e mëdha i kanë mësuar kundërshtarët. Në këtë fazë katër klubet kryesore të La Ligas që ishin pjesë e Superkupës së Spanjës do të luajë nga një ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 17:07
Është hedhur shorti për fazën e 1/16 të Kupës së Mbretit, ku klubet e mëdha i kanë mësuar kundërshtarët. Në këtë fazë katër klubet kryesore të La Ligas që ishin pjesë e Superkupës së Spanjës do të luajë nga një ...

“Kush është Pogba? Nuk e njoh”, presidenti i Realit tallet me francezin
Paul Pogba mbetet një nga objektivat kryesore të Real Madrid. Zinedine Zidane e pëlqen shumë mesfushorin e Manchester United, ndërsa presidenti i “Los Blancos” ka lëshuar një batutë në lidhje me këtë temë. AS raporton ...
ABCNews | 14-Jan-2020 12:58
Paul Pogba mbetet një nga objektivat kryesore të Real Madrid. Zinedine Zidane e pëlqen shumë mesfushorin e Manchester United, ndërsa presidenti i “Los Blancos” ka lëshuar një batutë në lidhje me këtë temë. AS raporton ...

Një goleador për sezonin e ardhshëm, Perez përgatit dhuratën për Zidane
Atmosfera në kampin e Real Madrid është shumë e mirë. Triumfi në Superkupën e Spanjës ka rritur entuziazmin e tifozëve dhe të lojtarëve të Zidane. Ekipi po funksionon, pavarësisht mungesave të shumta dhe kritikave që ka ...
ABCNews | 14-Jan-2020 10:04
Atmosfera në kampin e Real Madrid është shumë e mirë. Triumfi në Superkupën e Spanjës ka rritur entuziazmin e tifozëve dhe të lojtarëve të Zidane. Ekipi po funksionon, pavarësisht mungesave të shumta dhe kritikave që ka ...

VIDEO/ Zidane mbreti i finaleve, Real thyen Atletico, siguron Superkupën e 11-të
Real Madrid mbetet “mbreti” i Spanjës, “mbret” në Superkupë, sërish thyen në finale Atleticon duke fituar për herë të 11-të këtë trofe, për herë të parë në formatin e ri të zhvilluar në Arabinë Saudite. Lideri absolut i ...
BalkanWeb | 13-Jan-2020 09:58
Real Madrid mbetet “mbreti” i Spanjës, “mbret” në Superkupë, sërish thyen në finale Atleticon duke fituar për herë të 11-të këtë trofe, për herë të parë në formatin e ri të zhvilluar në Arabinë Saudite. Lideri absolut i ...

Letra emocionuese e babait: S’është e lehte të jesh tifoz i Atleticos biri im, do hakmerremi
Lidhja e tifozit me ekipin e zemrës është diçka magjike dhe e mrekullueshme. Fitorja të dërgon në ekstazë, ndërsa e kundërta ndodh me humbjen, aq më tepër kur ndodh ndaj rivalit më të urryer. Atletico Madrid ishte shumë ...
ABCNews | 14-Jan-2020 09:34
Lidhja e tifozit me ekipin e zemrës është diçka magjike dhe e mrekullueshme. Fitorja të dërgon në ekstazë, ndërsa e kundërta ndodh me humbjen, aq më tepër kur ndodh ndaj rivalit më të urryer. Atletico Madrid ishte shumë ...

Sinqeriteti i Kross: Valverde na ndihmoi, ja çfarë i këshilloj Rodrygos
Real Madrid mposhti rivalët e Atleticos nga pika e bardhë e penalltive dhe fitoi Superkupën e Spanjës. Djemtë e Zidane u treguan më të saktë në goditje dhe njëri prej tyre ishte edhe Toni Kroos. Mesfushori analizon ...
ABCNews | 13-Jan-2020 21:27
Real Madrid mposhti rivalët e Atleticos nga pika e bardhë e penalltive dhe fitoi Superkupën e Spanjës. Djemtë e Zidane u treguan më të saktë në goditje dhe njëri prej tyre ishte edhe Toni Kroos. Mesfushori analizon ...

Top dhjetë ndërhyrjet më qesharake në futboll, pas asaj të Fede Valverdes në finalen Real – Atletico
Federico Valverde aktualisht është lojtari më i përfolur në botë shkaku i kartonit të pranuar në finalen që Real Madridi e fitoi ndaj Atleticos. Mesfushori uruguaian e ndaloi Alvaro Moratan që të shënonte gol në minutën ...
Telegrafi | 13-Jan-2020 14:42
Federico Valverde aktualisht është lojtari më i përfolur në botë shkaku i kartonit të pranuar në finalen që Real Madridi e fitoi ndaj Atleticos. Mesfushori uruguaian e ndaloi Alvaro Moratan që të shënonte gol në minutën ...

Kupa e Spanjës, kundërshtarë të lehtë për Barçën, Realin dhe Atl.Madrid, jo edhe për Levanten e Bardhit
Gjatë ditës së sotme është hedhur shorti për ndeshjet e raundit të tretë në kuadër të Kupës së Spanjës, njofton “infOSport.mk”. Tre skuadrat e para në tabelë, Barcelona, Reali i Madridit dhe Atletiko Madridi kanë hasur ...
InfoSport.mk | 14-Jan-2020 16:29
Gjatë ditës së sotme është hedhur shorti për ndeshjet e raundit të tretë në kuadër të Kupës së Spanjës, njofton “infOSport.mk”. Tre skuadrat e para në tabelë, Barcelona, Reali i Madridit dhe Atletiko Madridi kanë hasur ...

Rrethi i tretë në Kupën e Mbretit, hedhet shorti: Barcelona dhe Real Madridi me kundërshtarë 'amatorë'
Barcelona do të përballet me Ibizan në rrethin e tretë të Kupës së Mbretit, derisa Real Madridi është kundërshtar i Unionistas Salamanca. Atletico Madridi do të luajë me Cultural Leonesa, derisa kampioni në fuqi, ...
Zeri | 14-Jan-2020 14:36
Barcelona do të përballet me Ibizan në rrethin e tretë të Kupës së Mbretit, derisa Real Madridi është kundërshtar i Unionistas Salamanca. Atletico Madridi do të luajë me Cultural Leonesa, derisa kampioni në fuqi, ...

14:19 Barcelona e Real Madridi mësojnë kundërshtarët e radhës në Kupën e Mbretit Sot është mbajtur shorti për...
Sot është mbajtur shorti për çiftet e fazës së 1/16 të finales së Kupës së Mbretit. Barcelona ka mësuar se do të përballet me klubin e nivelit të tretë të futbollit në Spanjë, Ibiza, ndërsa Real Madridi do të përballet ...
Kosova Sot | 14-Jan-2020 14:24
Sot është mbajtur shorti për çiftet e fazës së 1/16 të finales së Kupës së Mbretit. Barcelona ka mësuar se do të përballet me klubin e nivelit të tretë të futbollit në Spanjë, Ibiza, ndërsa Real Madridi do të përballet ...

Mori karton të kuq për ndërhyrjen ndaj Moratas, Valverde mungon ndaj Sevillës në La Liga
Federico Valverde do të mungojë te Real Madridi për përballjen ndaj Sevillës në La Liga. Mesfushori uruguaian u ndëshkua me karton të kuq në minutën e 115-të, shkaku i ndërhyrjes në Alvaro Moratan në Superkupën e ...
Telegrafi | 13-Jan-2020 14:27
Federico Valverde do të mungojë te Real Madridi për përballjen ndaj Sevillës në La Liga. Mesfushori uruguaian u ndëshkua me karton të kuq në minutën e 115-të, shkaku i ndërhyrjes në Alvaro Moratan në Superkupën e ...

Barcelona e Real Madridi mësojnë kundërshtarët e radhës në Kupën e Mbretit
Sot është mbajtur shorti për çiftet e fazës së 1/16 të finales së Kupës së Mbretit. Barcelona ka mësuar se do të përballet me klubin e nivelit të tretë të futbollit në Spanjë, Ibiza, ndërsa Real Madridi do të përballet ...
EkonomiaOnline | 14-Jan-2020 14:24
Sot është mbajtur shorti për çiftet e fazës së 1/16 të finales së Kupës së Mbretit. Barcelona ka mësuar se do të përballet me klubin e nivelit të tretë të futbollit në Spanjë, Ibiza, ndërsa Real Madridi do të përballet ...

Presidenti i Real Madridit: S’e di kush është Pogba
Pasi Real Madridi e fitoi trofeun e Superkupës së Spanjës, presidenti Florentino Perez u pyet për mundësinë e transferimit të Paul Pogbas këtë muaj ose gjatë verës. Perez u përgjigj duke u tallur se nuk e njeh ...
Kosova Sot | 14-Jan-2020 14:18
Pasi Real Madridi e fitoi trofeun e Superkupës së Spanjës, presidenti Florentino Perez u pyet për mundësinë e transferimit të Paul Pogbas këtë muaj ose gjatë verës. Perez u përgjigj duke u tallur se nuk e njeh ...

Barcelona e Real Madridi mësojnë kundërshtarët e radhës në Kupën e Mbretit
Sot është mbajtur shorti për çiftet e fazës së 1/16 të finales së Kupës së Mbretit. Barcelona ka mësuar se do të përballet me klubin e nivelit të tretë të futbollit në Spanjë, Ibiza, ndërsa Real Madridi do të përballet ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 14:13
Sot është mbajtur shorti për çiftet e fazës së 1/16 të finales së Kupës së Mbretit. Barcelona ka mësuar se do të përballet me klubin e nivelit të tretë të futbollit në Spanjë, Ibiza, ndërsa Real Madridi do të përballet ...

Presidenti i Real Madridit: S’e di kush është Pogba
Pasi Real Madridi e fitoi trofeun e Superkupës së Spanjës, presidenti Florentino Perez u pyet për mundësinë e transferimit të Paul Pogbas këtë muaj ose gjatë verës. Perez u përgjigj duke u tallur se nuk e njeh ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 14:01
Pasi Real Madridi e fitoi trofeun e Superkupës së Spanjës, presidenti Florentino Perez u pyet për mundësinë e transferimit të Paul Pogbas këtë muaj ose gjatë verës. Perez u përgjigj duke u tallur se nuk e njeh ...

Presidenti i Realit ia mbyll derën transferimeve të reja në janar
Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez ka thënë se është i lumtur me skuadrën e Zinedine Zidanes. Real fitoi trofeun e Superkupës së Spanjës duke mposhtur rivalin lokal Atletico Madrid përmes penalltive, transmeton ...
Koha.mk | 14-Jan-2020 13:57
Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez ka thënë se është i lumtur me skuadrën e Zinedine Zidanes. Real fitoi trofeun e Superkupës së Spanjës duke mposhtur rivalin lokal Atletico Madrid përmes penalltive, transmeton ...

Hidhet shorti i Kupës së Mbretit, kundërshtarë të lehtë për favoritët
Është hedhur shorti i Kupës së Mbretit në Spanjë. Tri skuadrat më të mëdha spanjolle, Barcelona, Real Madrid e Atletico kanë mësuar kundërshtarët e ardhshëm në këtë kupës. Të trija përballë do të kenë kundërshtarë të ...
InFokusi | 14-Jan-2020 13:45
Është hedhur shorti i Kupës së Mbretit në Spanjë. Tri skuadrat më të mëdha spanjolle, Barcelona, Real Madrid e Atletico kanë mësuar kundërshtarët e ardhshëm në këtë kupës. Të trija përballë do të kenë kundërshtarë të ...

Shorti i Kupës së Mbretit, Barcelona dhe Real Madrid i mësojnë rivalët
Është duke u hedhur shorti i Kupës së Mbretit në Spanjë. Barcelona, Real Madridi e Atletico i kanë mësuar rivalët e ardhshëm në Kupë. Tri skuadrat favorite për të triumfuar në Kupë do të kenë përballje të......
Zeri | 14-Jan-2020 13:41
Është duke u hedhur shorti i Kupës së Mbretit në Spanjë. Barcelona, Real Madridi e Atletico i kanë mësuar rivalët e ardhshëm në Kupë. Tri skuadrat favorite për të triumfuar në Kupë do të kenë përballje të......

Hidhet shorti në Copa del Rey, ja kundërshtarët e Barcelonës dhe Real Madridit
Tri skuadrat më të mëdha spanjolle, Barcelona, Real Madrid e Atletico kanë mësuar kundërshtarët e ardhshëm në këtë kupës. Të trija përballë do të kenë kundërshtarë të lehtë në lëtër, në ndeshjet e ardhshme. Barcelona do ...
Lajminet | 14-Jan-2020 13:38
Tri skuadrat më të mëdha spanjolle, Barcelona, Real Madrid e Atletico kanë mësuar kundërshtarët e ardhshëm në këtë kupës. Të trija përballë do të kenë kundërshtarë të lehtë në lëtër, në ndeshjet e ardhshme. Barcelona do ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved