ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 05:08

Janeva mbetet në arrest shtëpiak, i refuzohet ankesa për t’u mbrojtur në liri

Janeva mbetet në arrest shtëpiak, i refuzohet ankesa për t’u mbrojtur në liri
Është refuzuar ankesa e Katica Janevës, e cila kërkoi nga Gjykata e Apelit ta lirojë nga arresti shtëpiak dhe të mbrohet në liri. Sipas A1on, Këshilli Gjyqësor e ka konfirmuar vendimin e shkallës së parë, të miratuar në ...
Arbresh | 14-Jan-2020 15:37
Është refuzuar ankesa e Katica Janevës, e cila kërkoi nga Gjykata e Apelit ta lirojë nga arresti shtëpiak dhe të mbrohet në liri. Sipas A1on, Këshilli Gjyqësor e ka konfirmuar vendimin e shkallës së parë, të miratuar në ...

Janeva mbetet në arrest shtëpiak, i refuzohet ankesa për t’u mbrojtur në liri
Është refuzuar ankesa e Katica Janevës, e cila kërkoi nga Gjykata e Apelit ta lirojë nga arresti shtëpiak dhe të mbrohet në liri. Sipas A1on, Këshilli Gjyqësor e ka konfirmuar vendimin e shkallës së parë, të miratuar në ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 15:19
Është refuzuar ankesa e Katica Janevës, e cila kërkoi nga Gjykata e Apelit ta lirojë nga arresti shtëpiak dhe të mbrohet në liri. Sipas A1on, Këshilli Gjyqësor e ka konfirmuar vendimin e shkallës së parë, të miratuar në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved