ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 06:29

“Komisioni hetimor për Metën”, deputetja e PS: Të vendosur për shkarkimin, SPAK nuk do të kursejë askënd

“Komisioni hetimor për Metën”, deputetja e PS: Të vendosur për shkarkimin, SPAK nuk do të kursejë askënd
Reforma në drejtësi dhe sidomos ngritja e SPAK, reforma zgjedhore, zgjedhjet brenda PS, përplasjet mes mazhorancës qeverisëse dhe presidentit Ilir Meta, situata pas tërmetit dhe paketa “Anti-shpifje” kanë qenë disa nga ...
GazetaTema | 14-Jan-2020 10:24
Reforma në drejtësi dhe sidomos ngritja e SPAK, reforma zgjedhore, zgjedhjet brenda PS, përplasjet mes mazhorancës qeverisëse dhe presidentit Ilir Meta, situata pas tërmetit dhe paketa “Anti-shpifje” kanë qenë disa nga ...

Paketa ‘Anti-shpifje’, ish-deputetja e LSI: S’do e shohë dritën e diellit. S’mund të tolerojmë rikthimin e diktaturës
Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ka reaguar në lidhje me “Paketën Antishpifje”, e cila u kthye sërish për shqyrtim në Kuvend nga presidenti Ilir Meta. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Mehmetaj tha se reagimi i ...
BalkanWeb | 13-Jan-2020 20:45
Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ka reaguar në lidhje me “Paketën Antishpifje”, e cila u kthye sërish për shqyrtim në Kuvend nga presidenti Ilir Meta. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Mehmetaj tha se reagimi i ...

Ligji i medias/ OSBE, e gatshme të punojë me autoritetet e Shqipërisë për ta përmirësuar
Përfaqësuesi i OSBE-së për shtypin, Harlem Desir tha të hënën se ai është i gatshëm të punojë me autoritetet shqiptare për përmirësimin e ligjit të shtypit, veçanërisht atyre pjeseve që lidhen me gjobat dhe parimin e ...
Top Channel | 13-Jan-2020 20:15
Përfaqësuesi i OSBE-së për shtypin, Harlem Desir tha të hënën se ai është i gatshëm të punojë me autoritetet shqiptare për përmirësimin e ligjit të shtypit, veçanërisht atyre pjeseve që lidhen me gjobat dhe parimin e ...

Paketa antishpifje/ Vasili: OSBE mbështet presidentin dhe rrëzon mashtruesin Rama
Nënkryetari i LSI Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se OSBE sot ka dalë në deklaratë për mediat për ligjin antishpifje, duke mbështetur presidentin e Republikës dhe rrëzuar mashtruesin Edi Rama. ...
BalkanWeb | 13-Jan-2020 19:56
Nënkryetari i LSI Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se OSBE sot ka dalë në deklaratë për mediat për ligjin antishpifje, duke mbështetur presidentin e Republikës dhe rrëzuar mashtruesin Edi Rama. ...

OSBE e gatshme të punojë me autoritetet e Shqipërisë për të përmirësuar ligjin e medias
mapo.al Përfaqësuesi i OSBE-së për shtypin, Harlem Desir tha të hënën se ai është i gatshëm të punojë me autoritetet shqiptare për përmirësimin e ligjit të shtypit, veçanërisht atyre pjeseve që lidhen me gjobat dhe ...
Mapo | 13-Jan-2020 19:31
mapo.al Përfaqësuesi i OSBE-së për shtypin, Harlem Desir tha të hënën se ai është i gatshëm të punojë me autoritetet shqiptare për përmirësimin e ligjit të shtypit, veçanërisht atyre pjeseve që lidhen me gjobat dhe ...

Ligji për mediat/ OSBE e gatshme të punojë me autoritetet shqiptare
Përfaqësuesi i OSBE-së për shtypin, Harlem Desir tha të hënën se ai është i gatshëm të punojë me autoritetet shqiptare për përmirësimin e ligjit të shtypit, veçanërisht atyre pjeseve që lidhen me gjobat dhe parimin e ...
BalkanWeb | 13-Jan-2020 18:54
Përfaqësuesi i OSBE-së për shtypin, Harlem Desir tha të hënën se ai është i gatshëm të punojë me autoritetet shqiptare për përmirësimin e ligjit të shtypit, veçanërisht atyre pjeseve që lidhen me gjobat dhe parimin e ...

Mehmetaj: OSBE mbështet Presidentin, shqiptarët nuk e tolerojnë rikthimin e diktaturës
Për ish-deputeten e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, reagimi i OSBE-së që mbështet vendimin e Presidentit Ilir Meta për rikthimin në Kuvend të paketës “Antishpifje”, tregon se kryeministri Edi Rama dhe qeveria atakohen nga vetë ...
Telegraf | 13-Jan-2020 20:26
Për ish-deputeten e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, reagimi i OSBE-së që mbështet vendimin e Presidentit Ilir Meta për rikthimin në Kuvend të paketës “Antishpifje”, tregon se kryeministri Edi Rama dhe qeveria atakohen nga vetë ...

OSBE: Jemi të gatshëm të punojmë me autoritetet shqiptare për të përmirësuar Ligjin e Medias
Përfaqësuesi i Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim Evropian (OSBE) për shtypin, Harlem Desir tha se ai është i gatshëm të punojë me autoritetet shqiptare për përmirësimin e Ligjit të Medias, e njohur si “Paketa ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 08:56
Përfaqësuesi i Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim Evropian (OSBE) për shtypin, Harlem Desir tha se ai është i gatshëm të punojë me autoritetet shqiptare për përmirësimin e Ligjit të Medias, e njohur si “Paketa ...

OSBE reagon pas letrës së Metës: Gati të bashkëpunojmë për ligjin e medias
Përfaqësuesi i OSBE-së për shtypin, Harlem Desir tha të hënën se ai është i gatshëm të punojë me autoritetet shqiptare për përmirësimin e ligjit të shtypit, veçanërisht atyre pjeseve që lidhen me gjobat dhe parimin e ...
GazetaTema | 13-Jan-2020 19:17
Përfaqësuesi i OSBE-së për shtypin, Harlem Desir tha të hënën se ai është i gatshëm të punojë me autoritetet shqiptare për përmirësimin e ligjit të shtypit, veçanërisht atyre pjeseve që lidhen me gjobat dhe parimin e ...

Vasili: OSBE mbështet Presidentin dhe rrëzon mashtruesin Rama për “antishpifjen”!!
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një statusi në rrjetet sociale shkruan se, OSBE-ja sot ka dalë në deklaratë për mediat për ligjin antishpifje, duke mbështetur presidentin e Republikës dhe rrëzuar ...
Telegraf | 13-Jan-2020 20:07
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një statusi në rrjetet sociale shkruan se, OSBE-ja sot ka dalë në deklaratë për mediat për ligjin antishpifje, duke mbështetur presidentin e Republikës dhe rrëzuar ...

Paketa ‘Anti-shpifje’, ish-deputetja e LSI: S’do e shohë dritën e diellit
Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ka reaguar në lidhje me “Paketën Antishpifje”, e cila u kthye sërish për shqyrtim në Kuvend nga presidenti Ilir Meta. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Mehmetaj tha se reagimi i ...
Telegrafi | 13-Jan-2020 22:07
Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ka reaguar në lidhje me “Paketën Antishpifje”, e cila u kthye sërish për shqyrtim në Kuvend nga presidenti Ilir Meta. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Mehmetaj tha se reagimi i ...

Edhe OSBE braktis Ramën për ‘anti-shpifjen’: Ka të drejtë Meta
OSBE, e gatshme të punojë me autoritetet e Shqipërisë për të përmirësuar ligjin e medias Përfaqësuesi i OSBE-së për shtypin, Harlem Desir tha të hënën se ai është i gatshëm të punojë me autoritetet shqiptare për ...
Telegraf | 13-Jan-2020 19:55
OSBE, e gatshme të punojë me autoritetet e Shqipërisë për të përmirësuar ligjin e medias Përfaqësuesi i OSBE-së për shtypin, Harlem Desir tha të hënën se ai është i gatshëm të punojë me autoritetet shqiptare për ...

Kthimi i “Antishpifjes”, Andi Bushati: Jo vetëm mediave, Rama i ka shpallur luftë çdo pushteti të pavarur
Paketa “Antishpifje” është kthyer sërish në qendër të vëmendjes. Një dite pasi e ktheu për rishqyrtim, Presidenti Ilir Meta ka përcjellë këtë apel: “Është koha për të reflektuar dhe për të mos ecur me kokëfortësi në ...
Telegraf | 13-Jan-2020 19:35
Paketa “Antishpifje” është kthyer sërish në qendër të vëmendjes. Një dite pasi e ktheu për rishqyrtim, Presidenti Ilir Meta ka përcjellë këtë apel: “Është koha për të reflektuar dhe për të mos ecur me kokëfortësi në ...

“Anti-shpifje”, Pëllumbi: Jemi të hapur për ndryshime
Sekretari organizativ i PS, Arben Pellumbi i ftuar në “Mbrëmje në Abc” me Mirela Milorin tha se PS-ja është e gatshme për ndryshime në ligjin anti-shpifje edhe pse beson është punuar gjatë për këtë ligj. OSBE ka reaguar ...
ABCNews | 13-Jan-2020 23:05
Sekretari organizativ i PS, Arben Pellumbi i ftuar në “Mbrëmje në Abc” me Mirela Milorin tha se PS-ja është e gatshme për ndryshime në ligjin anti-shpifje edhe pse beson është punuar gjatë për këtë ligj. OSBE ka reaguar ...

Paketa antishpifje/ Presidenti përplaset sërish me mazhorancën
mapo.al Pas kthimit për rishqyrtim të dy ligjeve që njihen si paketa antishpifje nga Presidenti Ilir Meta, reagoi kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla. Në një prononcim për mediat, ai tha se Meta e ka marrë ...
Mapo | 13-Jan-2020 15:06
mapo.al Pas kthimit për rishqyrtim të dy ligjeve që njihen si paketa antishpifje nga Presidenti Ilir Meta, reagoi kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla. Në një prononcim për mediat, ai tha se Meta e ka marrë ...

Kthimi i “antishpifjes”, Meta: Të mos ecim në rrugën e censurës dhe autoritarizmit
Reagime të shumta nga mazhoranca ka patur pas vendimit të presidentit Ilir Meta për të mos dekretuar ligjin “anishpifje”.
Top Channel | 13-Jan-2020 14:31
Reagime të shumta nga mazhoranca ka patur pas vendimit të presidentit Ilir Meta për të mos dekretuar ligjin “anishpifje”.

OSBE reagon për kthimin e “anti-shpifjes” nga Presidenti: Një mundësi që ligjet të jenë me standarde ndërkombëtare
Zyra e OSBE në Vjenë për Lirinë e Mediave ka reaguar sot për paketën e ligjeve “anti-shpifje”, e cila nuk u dekretua nga Presidenti Ilir Meta. Në një deklaratë për mediat, kreu i zyrës së OSBE për mediat, Harlem Désir ...
Telegraf | 13-Jan-2020 18:47
Zyra e OSBE në Vjenë për Lirinë e Mediave ka reaguar sot për paketën e ligjeve “anti-shpifje”, e cila nuk u dekretua nga Presidenti Ilir Meta. Në një deklaratë për mediat, kreu i zyrës së OSBE për mediat, Harlem Désir ...

Ligji për mediat, Xhixho: Presidenti vendim të drejtë, vendimet do jenë subjektive, mazhoranca të reflektojë
Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Erisa Xhixho në një intervistë për Report Tv ka folur mbi vendimin e Presidentit të Republikës për të kthyer në Parlament për diskutim paketën anti-shpifje. Xhixho tha se ...
Telegraf | 13-Jan-2020 15:28
Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Erisa Xhixho në një intervistë për Report Tv ka folur mbi vendimin e Presidentit të Republikës për të kthyer në Parlament për diskutim paketën anti-shpifje. Xhixho tha se ...

Intervista/ Deputetja socialiste: SPAK nuk do të kursejë askënd, Meta do shkarkohet
Reforma në drejtësi dhe sidomos ngritja e SPAK, reforma zgjedhore, zgjedhjet brenda PS, përplasjet mes mazhorancës qeverisëse dhe presidentit Ilir Meta, situata pas tërmetit dhe paketa “Anti-shpifje” kanë qenë disa nga ...
Lexo | 14-Jan-2020 13:23
Reforma në drejtësi dhe sidomos ngritja e SPAK, reforma zgjedhore, zgjedhjet brenda PS, përplasjet mes mazhorancës qeverisëse dhe presidentit Ilir Meta, situata pas tërmetit dhe paketa “Anti-shpifje” kanë qenë disa nga ...

OSBE reagon pas letrës së Metës: Gati të bashkëpunojmë për ligjin e medias
Përfaqësuesi i OSBE-së për shtypin, Harlem Desir tha të hënën se ai është i gatshëm të punojë me autoritetet shqiptare për përmirësimin e ligjit të shtypit, veçanërisht atyre pjeseve që lidhen me gjobat dhe parimin e ...
Lexo | 14-Jan-2020 13:23
Përfaqësuesi i OSBE-së për shtypin, Harlem Desir tha të hënën se ai është i gatshëm të punojë me autoritetet shqiptare për përmirësimin e ligjit të shtypit, veçanërisht atyre pjeseve që lidhen me gjobat dhe parimin e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved