ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 06:09

Walker kërkon formimin e Qeverisë, tregon se çka mendon për Albin Kurtin

Walker kërkon formimin e Qeverisë, tregon se çka mendon për Albin Kurtin
Vizitën e tij në prag të 21 vjetorit të masakrës së Reçakut po e shfrytëzon edhe për takime nëpër parti politike.
Top Channel | 14-Jan-2020 13:53
Vizitën e tij në prag të 21 vjetorit të masakrës së Reçakut po e shfrytëzon edhe për takime nëpër parti politike.

E quajti ministër të Millosheviqit, Vuçiq i përgjigjet Walkerit: S’është më koha juaj
Ai ka zhvilluar takime me zyrtarë politik në Kosovë, në përpjekje për krijimin e një atmosfere dhe situate për krijimin e qeverisë së re, shkruan . E kjo siç duket i ka penguar presidentit serb, Aleksander Vuçiq. Ai ...
Lajminet | 14-Jan-2020 15:43
Ai ka zhvilluar takime me zyrtarë politik në Kosovë, në përpjekje për krijimin e një atmosfere dhe situate për krijimin e qeverisë së re, shkruan . E kjo siç duket i ka penguar presidentit serb, Aleksander Vuçiq. Ai ...

Walker, politikanëve: Nuk duhet të harrohet Reçaku
Më 15 janar është 21 vjetori i masakrës së Reçakut, njëra nga masakrat më të tmerrshme të kryera nga forcat policore dhe ushtarake serbe në Kosovë, ku u vranë dhe u masakruan barbarisht 45 shqiptarë të paarmatosur. Për ...
Shenja | 14-Jan-2020 15:38
Më 15 janar është 21 vjetori i masakrës së Reçakut, njëra nga masakrat më të tmerrshme të kryera nga forcat policore dhe ushtarake serbe në Kosovë, ku u vranë dhe u masakruan barbarisht 45 shqiptarë të paarmatosur. Për ...

Walker: Masakrën e Reçakut s’mund ta mohojë askush
Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili po qëndron në Kosovë në 21-vjetorin e masakrës së Reçakut, ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Walker u quajt ambasador i ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 15:32
Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili po qëndron në Kosovë në 21-vjetorin e masakrës së Reçakut, ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Walker u quajt ambasador i ...

Njeriu i Reçakut në Kosovë: Beogradi, ende me gjuhën e Millosheviçit
Njeriu i Reçakut, ish-ambasadori William Wolker, po viziton sërish Kosovën, e kjo në prag të 21-vjetorit të asaj ngjarjeje të rëndë, e cila shërbeu si nisje e ndërhyrjes ndërkombëtare në Kosovë. E kam kujtim të qartë se ...
Tesheshi | 14-Jan-2020 15:20
Njeriu i Reçakut, ish-ambasadori William Wolker, po viziton sërish Kosovën, e kjo në prag të 21-vjetorit të asaj ngjarjeje të rëndë, e cila shërbeu si nisje e ndërhyrjes ndërkombëtare në Kosovë. E kam kujtim të qartë se ...

“Ai e di çfarë ka ndodhur në Reçak”, Walker: Vuçiç është politikan i llojit të Millosheviçit
Ish-shefi i misionit të OSBE-së gjatë luftës në Kosovë, Wiliam Walker deklaroi se presidenti serb, Aleksandar Vuçiç është politikan i llojit të Millosheviçit. Ndërkohë ai theksoi se kreu i shtetit serb duhet të ...
BalkanWeb | 13-Jan-2020 19:13
Ish-shefi i misionit të OSBE-së gjatë luftës në Kosovë, Wiliam Walker deklaroi se presidenti serb, Aleksandar Vuçiç është politikan i llojit të Millosheviçit. Ndërkohë ai theksoi se kreu i shtetit serb duhet të ...

Mohimi i Reçakut, Walker: Vuçiqi si Millosheviqi
Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur për mohimin e ...
Aktuale.MK | 14-Jan-2020 15:19
Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur për mohimin e ...

Walker: Masakrën e Reçakut s’mund ta mohojë askush
Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat "nuk mund të mohohet nga askush". Ai duke folur për mohimin ...
Koha.net | 14-Jan-2020 14:48
Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat "nuk mund të mohohet nga askush". Ai duke folur për mohimin ...

Mohimi i Reçakut, Walker: Vuçiqi si Millosheviqi
Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur për mohimin e ...
Shprehja | 14-Jan-2020 14:40
Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur për mohimin e ...

Mohimi i Reçakut, Walker: Vuçiqi si Millosheviqi
Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur për mohimin e ...
TetovaSot | 14-Jan-2020 14:32
Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur për mohimin e ...

Mohimi i Reçakut, Walker: Vuçiqi si Millosheviqi
Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush.
Kosova Press | 14-Jan-2020 14:28
Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush.

Mohimi i Reçakut, Walker: Vuçiqi si Millosheviqi
Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur për mohimin e ...
InFokusi | 14-Jan-2020 14:28
Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur për mohimin e ...

Mohimi i Reçakut, Walker: Vuçiqi si Millosheviqi
Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur për mohimin e ...
Alsat-M | 14-Jan-2020 14:28
Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur për mohimin e ...

Walker: Jam këtu të dëshmoj se Reçaku nuk është gënjeshtër
Republikanët e Kosovës (REK) po mban konferencë me temën “Reçaku nuk është gënjeshtër”. Në këtë konferencë po merr pjesë edhe ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker. Ai është këtu për të dëshmuar se gjenocidi në Reçak ...
Arbresh | 14-Jan-2020 14:05
Republikanët e Kosovës (REK) po mban konferencë me temën “Reçaku nuk është gënjeshtër”. Në këtë konferencë po merr pjesë edhe ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker. Ai është këtu për të dëshmuar se gjenocidi në Reçak ...

Walker thotë se Masakra e Reçakut s'mund të mohohet, e krahason Vuqiqin me Millosheviqin
Ish ambasadori i OSBE-së, William Walker gjatë qëndrimit të tij në Kosovë ka rikujtuar edhe njëherë masakrën makabre të Reçakut, që u bë nga forcat policore dhe ushtarake serbe në Kosovë, ku u vranë dhe u masakruan ...
Zeri | 14-Jan-2020 14:01
Ish ambasadori i OSBE-së, William Walker gjatë qëndrimit të tij në Kosovë ka rikujtuar edhe njëherë masakrën makabre të Reçakut, që u bë nga forcat policore dhe ushtarake serbe në Kosovë, ku u vranë dhe u masakruan ...

Walker kërkon formimin e Qeverisë kosovare, tregon se çka mendon për Albin Kurtin
Vizitën e tij në prag të 21 vjetorit të masakrës së Reçakut po e shfrytëzon edhe për takime nëpër parti politike. Ish ambasadori i OSBE-së Wiliam Walker i ka vizituar partitë që në zgjedhjet e 6 tetorit dolën si ...
TetovaSot | 14-Jan-2020 13:38
Vizitën e tij në prag të 21 vjetorit të masakrës së Reçakut po e shfrytëzon edhe për takime nëpër parti politike. Ish ambasadori i OSBE-së Wiliam Walker i ka vizituar partitë që në zgjedhjet e 6 tetorit dolën si ...

Walker, politikanëve: Nuk duhet të harrohet Reçaku
M ë 15 janar është 21 vjetori i masakrës së Reçakut, njëra nga masakrat më të tmerrshme të kryera nga forcat policore dhe ushtarake serbe në Kosovë, ku u vran ë dhe u masakruan barbarisht 45 shqiptarë të paarmatosur. ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 11:42
M ë 15 janar është 21 vjetori i masakrës së Reçakut, njëra nga masakrat më të tmerrshme të kryera nga forcat policore dhe ushtarake serbe në Kosovë, ku u vran ë dhe u masakruan barbarisht 45 shqiptarë të paarmatosur. ...

Walker kërkon formimin e Qeverisë kosovare, tregon se çka mendon për Albin Kurtin
Vizitën e tij në prag të 21 vjetorit të masakrës së Reçakut po e shfrytëzon edhe për takime nëpër parti politike. Ish ambasadori i OSBE-së Wiliam Walker i ka vizituar partitë që në zgjedhjet e 6 tetorit dolën si ...
Shprehja | 14-Jan-2020 13:24
Vizitën e tij në prag të 21 vjetorit të masakrës së Reçakut po e shfrytëzon edhe për takime nëpër parti politike. Ish ambasadori i OSBE-së Wiliam Walker i ka vizituar partitë që në zgjedhjet e 6 tetorit dolën si ...

Walker kërkon formimin e Qeverisë kosovare, tregon se çka mendon për Albin Kurtin
Vizitën e tij në prag të 21 vjetorit të masakrës së Reçakut po e shfrytëzon edhe për takime nëpër parti politike. Ish ambasadori i OSBE-së Wiliam Walker i ka vizituar partitë që në zgjedhjet e 6 tetorit dolën si ...
Alsat-M | 14-Jan-2020 13:18
Vizitën e tij në prag të 21 vjetorit të masakrës së Reçakut po e shfrytëzon edhe për takime nëpër parti politike. Ish ambasadori i OSBE-së Wiliam Walker i ka vizituar partitë që në zgjedhjet e 6 tetorit dolën si ...

Walker kërkon formimin e Qeverisë, tregon se çka mendon për Albin Kurtin
Vizitën e tij në prag të 21 vjetorit të masakrës së Reçakut po e shfrytëzon edhe për takime nëpër parti politike.
Kosova Press | 14-Jan-2020 13:06
Vizitën e tij në prag të 21 vjetorit të masakrës së Reçakut po e shfrytëzon edhe për takime nëpër parti politike.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved