ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 06:19

E FUNDIT / “Xhiro” në Bllok e Dritan Dajtit, shkarkohet zinxhiri komandues i burgut Peqin

E FUNDIT / “Xhiro” në Bllok e Dritan Dajtit, shkarkohet zinxhiri komandues i burgut Peqin
Ministrja e drejtësisë Etilda Gjonaj përmes një njoftimi për shtyp ka denoncuar shkeljet që sipas saj janë flagrant dhe “është konkluduar qartazi se në shkelje flagrante me ligjin, stafi mjekësor e drejtues në IEVP-në ...
ABCNews | 14-Jan-2020 15:37
Ministrja e drejtësisë Etilda Gjonaj përmes një njoftimi për shtyp ka denoncuar shkeljet që sipas saj janë flagrant dhe “është konkluduar qartazi se në shkelje flagrante me ligjin, stafi mjekësor e drejtues në IEVP-në ...

LAJM I FUNDIT: Denoncimi i “TemA” për shoqërimin e Dritan Dajtit, “furtunë” shkarkimesh në Burgje
Pas publikimit të pamjeve nga gazeta “TemA” ku shfaqej shtetasi Dritan Dajti i dënuar për vrasje, i cili shoqërohej nga forcat e policisë së burgjeve për në një klinikë shëndetësore, ka ardhur reagimi i Ministrisë së ...
GazetaTema | 14-Jan-2020 15:28
Pas publikimit të pamjeve nga gazeta “TemA” ku shfaqej shtetasi Dritan Dajti i dënuar për vrasje, i cili shoqërohej nga forcat e policisë së burgjeve për në një klinikë shëndetësore, ka ardhur reagimi i Ministrisë së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved