ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 06:09

Vetting/ Kreu i GJKKO Sandër Simoni para KPK, ILDKP: E justifikon pasurinë, ka deklarim të saktë

Vetting/ Kreu i GJKKO Sandër Simoni para KPK, ILDKP: E justifikon pasurinë, ka deklarim të saktë
TIRANË Kreu i Gjykatës kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Sandër Simoni ka dalë para Vettingut në seancën e parë dëgjimore në KPK. Gazetarja Klodiana Lala raporton se sipas ILDKPI Simoni e justifikon ...
BalkanWeb | 14-Jan-2020 14:40
TIRANË Kreu i Gjykatës kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Sandër Simoni ka dalë para Vettingut në seancën e parë dëgjimore në KPK. Gazetarja Klodiana Lala raporton se sipas ILDKPI Simoni e justifikon ...

Kryetari i përkohshëm i GJKKO nën “ethet” e vetting-ut
Sandër Simoni, kryetari i përkohshëm i GJKKO, Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, është në pritje të seancës së vettingut.
Top Channel | 14-Jan-2020 14:13
Sandër Simoni, kryetari i përkohshëm i GJKKO, Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, është në pritje të seancës së vettingut.

Drejtuesi i Gjykatës së Posaçme, Sandër Simoni përballet me vettingun
Kryetari i Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Sandër Simoni do të përballet me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Trupa gjykuese që po kryen procesin e vetingut për Simonin përbëhet nga ...
ABCNews | 14-Jan-2020 16:05
Kryetari i Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Sandër Simoni do të përballet me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Trupa gjykuese që po kryen procesin e vetingut për Simonin përbëhet nga ...

Problemet me pasurinë rrezikojnë për herë të dytë gjyqtaren Marsela Balili
mapo.al E rikthyer në sistemin e drejtësisë në vitin 2017 pas një pezullimi 6-vjeçar, gjyqtarja Marsela Balili u përball me akuzat për mungesë burimesh të ligjshme dhe mosdeklarime në Komisionin e Pavarur të ...
Mapo | 13-Jan-2020 20:45
mapo.al E rikthyer në sistemin e drejtësisë në vitin 2017 pas një pezullimi 6-vjeçar, gjyqtarja Marsela Balili u përball me akuzat për mungesë burimesh të ligjshme dhe mosdeklarime në Komisionin e Pavarur të ...

KPK hodhi poshtë raportin e DSIK për prokuroren Doloreza Musabelliu
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi konfirmimin në detyrë të prokurores Doloreza Musabelliu, njëkohësisht kandidate për SPAK, ndërsa rrëzoi si të pavërtetë një raport të DSIK në të cilin Musabelliu cilësohej e ...
GazetaTema | 13-Jan-2020 18:54
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi konfirmimin në detyrë të prokurores Doloreza Musabelliu, njëkohësisht kandidate për SPAK, ndërsa rrëzoi si të pavërtetë një raport të DSIK në të cilin Musabelliu cilësohej e ...

Kryetari i Gjykatës kundër Korrupsionit, Sandër Simoni para vettingut
Sandër Simoni, kryetar i Gjykatës së Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar doli sot para vettingut. Gjyqtari i lartë u përball me kontrollin e trefishtë të jetës dhe pasurisë duke synuar të marrë ...
RTSH | 14-Jan-2020 14:32
Sandër Simoni, kryetar i Gjykatës së Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar doli sot para vettingut. Gjyqtari i lartë u përball me kontrollin e trefishtë të jetës dhe pasurisë duke synuar të marrë ...

Problemet me pasurinë rrezikojnë për herë të dytë gjyqtaren Marsela Balili
E rikthyer në sistemin e drejtësisë në vitin 2017 pas një pezullimi 6-vjeçar, gjyqtarja Marsela Balili u përball me akuzat për mungesë burimesh të ligjshme dhe mosdeklarime në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Nga ...
GazetaTema | 13-Jan-2020 17:58
E rikthyer në sistemin e drejtësisë në vitin 2017 pas një pezullimi 6-vjeçar, gjyqtarja Marsela Balili u përball me akuzat për mungesë burimesh të ligjshme dhe mosdeklarime në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Nga ...

KPK hodhi poshtë raportin e DSIK-së për prokuroren Doloreza Musabelliu
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi konfirmimin në detyrë të prokurores Doloreza Musabelliu, njëkohësisht kandidate ...
Reporter | 13-Jan-2020 18:36
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi konfirmimin në detyrë të prokurores Doloreza Musabelliu, njëkohësisht kandidate ...

Problemet me pasurinë rrezikojnë për herë të dytë gjyqtaren Marsela Balili
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. E rikthyer në sistemin e drejtësisë në vitin 2017 pas një pezullimi 6-vjeçar, gjyqtarja Marsela Balili u përball me akuzat ...
Reporter | 13-Jan-2020 17:12
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. E rikthyer në sistemin e drejtësisë në vitin 2017 pas një pezullimi 6-vjeçar, gjyqtarja Marsela Balili u përball me akuzat ...

Nga apartamenti duplex tek motoçikleta e bashkëshortit/ Para Vetting-ut gjyqtarja Marsela Balili
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit është duke zhvilluar seancën dëgjimore me gjyqtaren e Gjykatës së Posaçme, GJKKO, Marsela Balili. Hetimi për gjyqtaren është kryer në një kriter, vetëm për pasurinë. Në fillim të ...
Gazeta Dita | 13-Jan-2020 13:56
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit është duke zhvilluar seancën dëgjimore me gjyqtaren e Gjykatës së Posaçme, GJKKO, Marsela Balili. Hetimi për gjyqtaren është kryer në një kriter, vetëm për pasurinë. Në fillim të ...

Skeda e pasurisë së deklaruar –Sandër Simoni –Kryetar i Gjykatës së Posaçme
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Kryetari i Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Sandër Simoni do të përballet të martën me ...
Reporter | 13-Jan-2020 13:09
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Kryetari i Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Sandër Simoni do të përballet të martën me ...

Skeda e pasurisë së deklaruar – Marsela Balili –gjyqtare e Gjykatës së Posaçme
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Marsela Balili u rikthye në sistemin e drejtësisë pas pezullimit 6 vjeçar nga detyra për shkak të një hetimi për korrupsion. ...
Reporter | 12-Jan-2020 13:49
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Marsela Balili u rikthye në sistemin e drejtësisë pas pezullimit 6 vjeçar nga detyra për shkak të një hetimi për korrupsion. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved