ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 05:18

Rivalë në fushë, por “miq” në merkato, zbulohet shkëmbimi i bujshëm Milan-Inter

Rivalë në fushë, por “miq” në merkato, zbulohet shkëmbimi i bujshëm Milan-Inter
Pasi qëlloi në shenjë me Zlatan Ibrahimovic, siç kanë treguar dy ndeshjet e para të sulmuesit suedez pas rikthimit në Serie A, Milan vazhdon të jetë aktiv në merkaton e dimrit. Me misionin për të forcuar skuadrën në ...
BalkanWeb | 14-Jan-2020 12:44
Pasi qëlloi në shenjë me Zlatan Ibrahimovic, siç kanë treguar dy ndeshjet e para të sulmuesit suedez pas rikthimit në Serie A, Milan vazhdon të jetë aktiv në merkaton e dimrit. Me misionin për të forcuar skuadrën në ...

Zyrtare: Borini largohet nga Milani, por jo edhe nga Serie A
Fabio Borini edhe zyrtarisht është larguar nga Milani. Sulmuesi nuk kishte hapësirë te Rossonerët dhe u largua nga ta, por jo edhe nga Seri A. Milani ka njoftuar se Borini është transferuar te rivali i tyre Hellas ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 14:05
Fabio Borini edhe zyrtarisht është larguar nga Milani. Sulmuesi nuk kishte hapësirë te Rossonerët dhe u largua nga ta, por jo edhe nga Seri A. Milani ka njoftuar se Borini është transferuar te rivali i tyre Hellas ...

Zyrtare largimi i radhës, Milan pastron organikën
Milan ka zyrtarizuar largimin e sulmuesit të krahut, Fabio Borini. Sulmuesi italian mbetet sërish në Seria pasi klubi i Hellas Veronës e ka blerë kartonin e tij. Gjithashtu edhe klubi veronez e ka bërë zyrtare afrimin e ...
ABCNews | 14-Jan-2020 14:40
Milan ka zyrtarizuar largimin e sulmuesit të krahut, Fabio Borini. Sulmuesi italian mbetet sërish në Seria pasi klubi i Hellas Veronës e ka blerë kartonin e tij. Gjithashtu edhe klubi veronez e ka bërë zyrtare afrimin e ...

Sot shokë skuadre: Dikur Ibrahimovic dhe Kjaer ziheshin keq, për pak mungoi grushti
Simon Kjaer është blerja më e re e Milanit, i cili të hënën e kompletoi transferimin nga Atalanta ku ishte në huazim. Danezi sërish ka kaluar në huazim, pasi kartonin e tij e posedon ende Sevilla, ndërsa ka bërë ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 08:52
Simon Kjaer është blerja më e re e Milanit, i cili të hënën e kompletoi transferimin nga Atalanta ku ishte në huazim. Danezi sërish ka kaluar në huazim, pasi kartonin e tij e posedon ende Sevilla, ndërsa ka bërë ...

Borini largohet nga Milan, bashkohet me futbollistin nga Kosova
Skuadra e Milanit ka qenë shumë aktive në këtë merkato të janarit.
Kosova Press | 14-Jan-2020 15:19
Skuadra e Milanit ka qenë shumë aktive në këtë merkato të janarit.

Borini zyrtarisht e lë Milanin, shkon te skuadra e dy shqiptarëve
Fabio Borini edhe zyrtarisht është larguar nga Milani. Sulmuesi italian ka arritur marrëveshje me Veronën. 28 vjeçari do të luaj te skuadra e Rrahmanit e Kumbullës si transfer i lirë. Borini ka patur 75 paraqitje në të ...
Indeks Online | 14-Jan-2020 15:15
Fabio Borini edhe zyrtarisht është larguar nga Milani. Sulmuesi italian ka arritur marrëveshje me Veronën. 28 vjeçari do të luaj te skuadra e Rrahmanit e Kumbullës si transfer i lirë. Borini ka patur 75 paraqitje në të ...

Zyrtare: Begovic i bashkohet Milanit
Asmir Begovic është transferimi më i ri i Milanit. Portieri boshnjak është bashkuar me Milanin si huazim gjashtë mujor nga skuadra angleze Bournemouth. Ka qenë vet klubi kuqezi që ka bërë zyrtare afrimin e Begovicit nga ...
Telegrafi | 13-Jan-2020 21:15
Asmir Begovic është transferimi më i ri i Milanit. Portieri boshnjak është bashkuar me Milanin si huazim gjashtë mujor nga skuadra angleze Bournemouth. Ka qenë vet klubi kuqezi që ka bërë zyrtare afrimin e Begovicit nga ...

Zyrtare: Borini largohet nga Milani, por jo edhe nga Serie A
Fabio Borini edhe zyrtarisht është larguar nga Milani. Sulmuesi nuk kishte hapësirë te Rossonerët dhe u largua nga ta, por jo edhe nga Seri A. Milani ka njoftuar se Borini është transferuar te rivali i tyre Hellas ...
E Dua Sportin | 14-Jan-2020 14:59
Fabio Borini edhe zyrtarisht është larguar nga Milani. Sulmuesi nuk kishte hapësirë te Rossonerët dhe u largua nga ta, por jo edhe nga Seri A. Milani ka njoftuar se Borini është transferuar te rivali i tyre Hellas ...

Milan cakton çmimin për shitjen e Piatek
Krzysztof Piatek mund të largohet nga Milan, gjatë këtij afati kalimtar të janarit. Gianluca di Marzio nga “Sky Sport” raporton se Rossonerët kanë caktuar kushtet për shitjen e yllit polak. Piatek ka zgjuar interesim ...
Lajminet | 14-Jan-2020 11:17
Krzysztof Piatek mund të largohet nga Milan, gjatë këtij afati kalimtar të janarit. Gianluca di Marzio nga “Sky Sport” raporton se Rossonerët kanë caktuar kushtet për shitjen e yllit polak. Piatek ka zgjuar interesim ...

Nuk ndalet Milani! Konfirmohet blerja e tretë, firmos 32 vjeçari boshnjak
Milani ka arritur marrëveshjen dhe ka zyrtarizuar afrimin e tretë në këtë merkato janari. Bëhet fjalë për portierin Asmir Begovic. Boshnjaku është huazuar për gjashtë muaj nga ekipi i Bournemouth dhe vije në “San Siro” ...
Lexo | 14-Jan-2020 11:14
Milani ka arritur marrëveshjen dhe ka zyrtarizuar afrimin e tretë në këtë merkato janari. Bëhet fjalë për portierin Asmir Begovic. Boshnjaku është huazuar për gjashtë muaj nga ekipi i Bournemouth dhe vije në “San Siro” ...

Goditja e tretë e Milanit, zyrtarizohet “gjiganti” boshnjak
Milani prezanton afrimin e radhës. Asmir Begovic ka firmosur kontratën me kuqezinjtë dhe është prezantuar nga klubi. Portieri boshnjak vjen pas largimit të Pepe Reinas drejt Aston Villa dhe do të jetë zëvendësuesi i ...
ABCNews | 13-Jan-2020 21:08
Milani prezanton afrimin e radhës. Asmir Begovic ka firmosur kontratën me kuqezinjtë dhe është prezantuar nga klubi. Portieri boshnjak vjen pas largimit të Pepe Reinas drejt Aston Villa dhe do të jetë zëvendësuesi i ...

Sot shokë skuadre, dikur Ibrahimovic dhe Kjaer ziheshin keq
Simon Kjaer është blerja më e re e Milanit, i cili të hënën e kompletoi transferimin nga Atalanta ku ishte në huazim. Danezi sërish ka kaluar në huazim, pasi kartonin e tij e posedon ende Sevilla, ndërsa ka bërë ...
EkonomiaOnline | 14-Jan-2020 09:23
Simon Kjaer është blerja më e re e Milanit, i cili të hënën e kompletoi transferimin nga Atalanta ku ishte në huazim. Danezi sërish ka kaluar në huazim, pasi kartonin e tij e posedon ende Sevilla, ndërsa ka bërë ...

Sot shokë skuadre: Dikur Ibrahimovic dhe Kjaer ziheshin keq, për pak mungoi grushti
Simon Kjaer është blerja më e re e Milanit, i cili të hënën e kompletoi transferimin nga Atalanta ku ishte në huazim. Danezi sërish ka kaluar në huazim, pasi kartonin e tij e posedon ende Sevilla, ndërsa ka bërë ...
E Dua Sportin | 14-Jan-2020 09:00
Simon Kjaer është blerja më e re e Milanit, i cili të hënën e kompletoi transferimin nga Atalanta ku ishte në huazim. Danezi sërish ka kaluar në huazim, pasi kartonin e tij e posedon ende Sevilla, ndërsa ka bërë ...

Pas Ibrahimoviç, Milani transferon edhe një boshnjak në “San Siro”
Pas Zlatan Ibrahimoviç, Milani ka prezantuar edhe një boshnjak tjetër në rradhët e veta. Fjala është për portierin, Asmir Begoviç, i cili vjen në formë huazimi nga rradhët e Bunrmaut. Ai te Milani do të qëndrojë deri në ...
InfoSport.mk | 14-Jan-2020 00:40
Pas Zlatan Ibrahimoviç, Milani ka prezantuar edhe një boshnjak tjetër në rradhët e veta. Fjala është për portierin, Asmir Begoviç, i cili vjen në formë huazimi nga rradhët e Bunrmaut. Ai te Milani do të qëndrojë deri në ...

Ka lëvizje në Milan, zyrtarizohet ardhja e Begovic-largohet Reina Pepe Reina është  zyrtarizuar sot si portier i Aston Villas në formë huazimi kurse Asmir Begovic do ta zëvendësojë atë në Milan pasi që u transferua nga Bournemouth Portieri spanjoll
Pepe Reina është zyrtarizuar sot si portier i Aston Villas në formë huazimi kurse Asmir Begovic do ta zëvendësojë atë në Milan pasi që u transferua nga Bournemouth Portieri spanjoll 37 vjeçar ka kryer testet mjekësore ...
Kosova Sot | 13-Jan-2020 22:39
Pepe Reina është zyrtarizuar sot si portier i Aston Villas në formë huazimi kurse Asmir Begovic do ta zëvendësojë atë në Milan pasi që u transferua nga Bournemouth Portieri spanjoll 37 vjeçar ka kryer testet mjekësore ...

Ka lëvizje në Milan, zyrtarizohet ardhja e Begovic-largohet Reina
Pepe Reina është zyrtarizuar sot si portier i Aston Villas në formë huazimi kurse Asmir Begovic do ta zëvendësojë atë në Milan pasi që u transferua nga Bournemouth Portieri spanjoll 37 vjeçar ka kryer testet mjekësore ...
Gazeta Express | 13-Jan-2020 22:35
Pepe Reina është zyrtarizuar sot si portier i Aston Villas në formë huazimi kurse Asmir Begovic do ta zëvendësojë atë në Milan pasi që u transferua nga Bournemouth Portieri spanjoll 37 vjeçar ka kryer testet mjekësore ...

Idhulli Maldini, sekreti i numrit dhe ndryshimi i Serie A: Kjaer prezantohet te Milani
Simon Kjaer është përforcimi i Milanit për repartin e mbrojtjes. Danezi ia ka dalë të realizojë ëndrrën e tij për të luajtur me kuqezinjtë e famshëm. Në një prononcim për Milan TV, 30-vjeçari prek disa tema, që nga ...
ABCNews | 13-Jan-2020 19:59
Simon Kjaer është përforcimi i Milanit për repartin e mbrojtjes. Danezi ia ka dalë të realizojë ëndrrën e tij për të luajtur me kuqezinjtë e famshëm. Në një prononcim për Milan TV, 30-vjeçari prek disa tema, që nga ...

Zyrtare: Begovic i bashkohet Milanit
Asmir Begovic është transferimi më i ri i Milanit. Portieri boshnjak është bashkuar me Milanin si huazim gjashtë mujor nga skuadra angleze Bournemouth. Ka qenë vet klubi kuqezi që ka bërë zyrtare afrimin e Begovicit nga ...
E Dua Sportin | 13-Jan-2020 22:03
Asmir Begovic është transferimi më i ri i Milanit. Portieri boshnjak është bashkuar me Milanin si huazim gjashtë mujor nga skuadra angleze Bournemouth. Ka qenë vet klubi kuqezi që ka bërë zyrtare afrimin e Begovicit nga ...

Pepe Reina rikthehet në ligën angleze
Reina është konfirmuar si transferimi më i ri Aston Villas. Fituesi i trefishtë i trofeut si portieri më i mirë në Angli është rikthyer përsëri në ligën ku kishte luajtur më parë. Ai do t’i bashkohet Aston Villas në ...
Indeks Online | 13-Jan-2020 21:55
Reina është konfirmuar si transferimi më i ri Aston Villas. Fituesi i trefishtë i trofeut si portieri më i mirë në Angli është rikthyer përsëri në ligën ku kishte luajtur më parë. Ai do t’i bashkohet Aston Villas në ...

Zyrtare: Pepe Reina huazohet tek Aston Villa
Tashmë është zyrtare, Aston Villa ka firmosur me ish-portierin e Liverpoolit dhe Spanjës, Pepe Reina, i cili i bashkohet ekipit nga Burminghami në formë huazimi nga Milan për pjesën e mbetur të sezonit. Reina bëri 394 ...
Shenja | 13-Jan-2020 21:35
Tashmë është zyrtare, Aston Villa ka firmosur me ish-portierin e Liverpoolit dhe Spanjës, Pepe Reina, i cili i bashkohet ekipit nga Burminghami në formë huazimi nga Milan për pjesën e mbetur të sezonit. Reina bëri 394 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved