ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 05:08

Ndihmonin klandestinët të kalonin kufirin në mënyrë të paligjshme, dy të arrestuar në Qafë-Thanë

Ndihmonin klandestinët të kalonin kufirin në mënyrë të paligjshme, dy të arrestuar në Qafë-Thanë
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se ndihmonin shtetas të huaj të kalonin kufirin ilegalisht. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se si rezultat i operacionit të koduar “Përsëritësi” u kapën ...
BalkanWeb | 14-Jan-2020 15:38
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se ndihmonin shtetas të huaj të kalonin kufirin ilegalisht. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se si rezultat i operacionit të koduar “Përsëritësi” u kapën ...

Durrsaku i dehur s’i bindet policisë dhe merr para traun e portit me “Land Rover”, e pëson keq
Një 39-vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit, pasi nuk i është bindur urdhrit për të ndaluar, duke dëmtuar traun e hyrjes së Portit të Durrësit. Në pranga ka rënë shtetasi A. Ll., banues në Qerret, i cili ka ...
BalkanWeb | 14-Jan-2020 09:15
Një 39-vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit, pasi nuk i është bindur urdhrit për të ndaluar, duke dëmtuar traun e hyrjes së Portit të Durrësit. Në pranga ka rënë shtetasi A. Ll., banues në Qerret, i cili ka ...

I dehuri nuk i ndalon policisë dhe merr para traun me “Land Rover” në portin e Durrësit
Një 39-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi kundërshtoi punonjësit e sigurisë portuale. Mësohet se në pranga ka rënë A. Ll., 39 vjeç, banues në Qerret, Durrës. Ky i fundit gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, ...
GazetaTema | 14-Jan-2020 09:34
Një 39-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi kundërshtoi punonjësit e sigurisë portuale. Mësohet se në pranga ka rënë A. Ll., 39 vjeç, banues në Qerret, Durrës. Ky i fundit gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, ...

Arrestohen dy persona në Qafë-Thanë, kalonin klandestinë jashtë kufirit
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se ndihmonin shtetas të huaj të kalonin kufirin ilegalisht. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se si rezultat i operacionit të koduar “Përsëritësi” u kapën ...
Telegraf | 14-Jan-2020 16:33
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se ndihmonin shtetas të huaj të kalonin kufirin ilegalisht. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se si rezultat i operacionit të koduar “Përsëritësi” u kapën ...

Dhuna në familje dhe vjedhjet çojnë në pranga pesë persona, në Tiranë
Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohen për kryerjen e veprave penale “dhunë në familje” dhe “vjedhje”. Policia bën me dije se në pranga kanë rënë: 1. Ç., 32 vjeç, banues në Tiranë 2. K., ...
Telegraf | 14-Jan-2020 12:01
Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohen për kryerjen e veprave penale “dhunë në familje” dhe “vjedhje”. Policia bën me dije se në pranga kanë rënë: 1. Ç., 32 vjeç, banues në Tiranë 2. K., ...

Fshehu drogë në bagazh! Tentoi ta kalonte në Greqi, prangoset 36-vjeçari
Një tentativë për trafikim të lëndëve narkotike në drejtim të shtetit grek është goditur në kohë në Qafë Botë.
Top Channel | 13-Jan-2020 17:42
Një tentativë për trafikim të lëndëve narkotike në drejtim të shtetit grek është goditur në kohë në Qafë Botë.

I dehuri nuk i ndalon policisë dhe merr para traun me “Land Rover”, në portin e Durrësit
Një 39-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi kundërshtoi punonjësit e sigurisë portuale. Mësohet se në pranga ka rënë A. Ll., 39 vjeç, banues në Qerret, Durrës. Ky i fundit gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, ...
Telegraf | 14-Jan-2020 09:19
Një 39-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi kundërshtoi punonjësit e sigurisë portuale. Mësohet se në pranga ka rënë A. Ll., 39 vjeç, banues në Qerret, Durrës. Ky i fundit gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, ...

Drejtonte mjetin në gjendje të dehur, kapet 39 vjeçari në Durrës
Nje 39 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Durrësit pasi ka kundërshtuar forcat e policisë. I ndaluari është shtetasi A. Ll., 39 vjeç, banues në Qerret, Durrës, i cili në orët e para të mëngjesit të kësaj të ...
VizionPlus | 14-Jan-2020 08:52
Nje 39 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Durrësit pasi ka kundërshtuar forcat e policisë. I ndaluari është shtetasi A. Ll., 39 vjeç, banues në Qerret, Durrës, i cili në orët e para të mëngjesit të kësaj të ...

VIDEO/ Ja ku ishte e fshehur droga e kapur në doganë
Një sasi e konsiderueshme droge është kapur mesditën e sotme në doganën e Qafë Botës në Sarandë. Nga kontrolli rezultoi se në vendin e gomës rezervë ishte adoptuar një hapësirë ku u gjetën disa pako me lëndë narkotike, ...
Telegraf | 13-Jan-2020 18:06
Një sasi e konsiderueshme droge është kapur mesditën e sotme në doganën e Qafë Botës në Sarandë. Nga kontrolli rezultoi se në vendin e gomës rezervë ishte adoptuar një hapësirë ku u gjetën disa pako me lëndë narkotike, ...

Kishte fshehur drogë në gomën rezervë, pranga 36-vjeçarit që po tentonte të kalonte kufirin drejt Greqisë
Një 36-vjeçar nga Saranda ka rënë në prangat e policisë së pikës kufitare të Qafë-Botës, pasi iu gjet në makinë një sasi droge. Burime zyrtare bënë me dije se nga ana e shërbimeve policore të Kufirit automjeti ‘Peugeot’ ...
BalkanWeb | 13-Jan-2020 16:30
Një 36-vjeçar nga Saranda ka rënë në prangat e policisë së pikës kufitare të Qafë-Botës, pasi iu gjet në makinë një sasi droge. Burime zyrtare bënë me dije se nga ana e shërbimeve policore të Kufirit automjeti ‘Peugeot’ ...

“Më jep lekë se të vrava..”: Policia arreston djalin e praptë në Tiranë
Policia e Tiranës ka arrestuar gjatë 24 orëve të fundit pesë qytetarë, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale, siç janë dhuna në familja apo vjedhja. Një ndër rastet më specifike është ajo e dhunës në familje, ...
ABCNews | 14-Jan-2020 11:24
Policia e Tiranës ka arrestuar gjatë 24 orëve të fundit pesë qytetarë, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale, siç janë dhuna në familja apo vjedhja. Një ndër rastet më specifike është ajo e dhunës në familje, ...

DETAJET: Vihen në pranga dy “gjobaxhinjtë”, “takimi” u del ndryshe nga sa e prisnin
Specialistët për hetimin e krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 2, pas informacioneve të marra se dy shtetas i kishin vënë gjobë për dhënie parash një shtetasi dhe kishin lënë vendtakim për të marrë paratë, kanë ...
GazetaTema | 13-Jan-2020 16:30
Specialistët për hetimin e krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 2, pas informacioneve të marra se dy shtetas i kishin vënë gjobë për dhënie parash një shtetasi dhe kishin lënë vendtakim për të marrë paratë, kanë ...

I dehuri nuk i ndalon policisë dhe merr para traun me “Land Rover”,  në portin e Durrësit
Një 39-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi kundërshtoi punonjësit e sigurisë portuale. Mësohet se në pranga ka rënë A. Ll., 39 vjeç, banues në Qerret, Durrës. Ky i fundit gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, ...
ABCNews | 14-Jan-2020 09:00
Një 39-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi kundërshtoi punonjësit e sigurisë portuale. Mësohet se në pranga ka rënë A. Ll., 39 vjeç, banues në Qerret, Durrës. Ky i fundit gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, ...

Kapet me 36 kg kanabis, pranga 35 vjeçarit në Qafë-Botë
Një 35 vjeçar është vënë në prangat e policisë në pikën e kalimit Kufitar Qafë-Botë, pasi po tentonte të trafikonte drejt Greqisë 36 kg kanabis. Sipas policisë i arrestuari është shtetasi Entel Kuka, nga Librazhdi dhe ...
VizionPlus | 13-Jan-2020 16:53
Një 35 vjeçar është vënë në prangat e policisë në pikën e kalimit Kufitar Qafë-Botë, pasi po tentonte të trafikonte drejt Greqisë 36 kg kanabis. Sipas policisë i arrestuari është shtetasi Entel Kuka, nga Librazhdi dhe ...

Ndihmonin klandestinet te kalonin kufirin ne menyre te paligjshme, dy te arrestuar
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se ndihmonin shtetas të huaj të kalonin kufirin ilegalisht. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se si rezultat i operacionit të koduar “Përsëritësi” u kapën ...
Lajmi i Fundit | 14-Jan-2020 16:29
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se ndihmonin shtetas të huaj të kalonin kufirin ilegalisht. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se si rezultat i operacionit të koduar “Përsëritësi” u kapën ...

Video/ Si u gjet droga, momenti kur çmontohet makina në doganë
Një tjetër rast i trafikimit të lëndëve narkotike është goditur nga Policia Kufitare në Qafë Botë, në Sarandë. Pas kontrollit të ushtruar nga shërbimet e Policisë Kufitare, në bashkëpunim me ato doganore, në automjetin ...
ABCNews | 13-Jan-2020 18:21
Një tjetër rast i trafikimit të lëndëve narkotike është goditur nga Policia Kufitare në Qafë Botë, në Sarandë. Pas kontrollit të ushtruar nga shërbimet e Policisë Kufitare, në bashkëpunim me ato doganore, në automjetin ...

Udhëtonte drejt Greqisë me 41 mijë euro të padeklaruara, procedohet penalisht 38-vjeçari
GJIROKASTËR Policia e Kakavijës ka sekuestruar 41 mijë euro, ndërsa është proceduar penalisht një 38-vjeçar. Sipas të dhënave zyrtare, në vijim të kontrolleve të imtësishme, me qëllim parandalimin e krimeve ...
BalkanWeb | 13-Jan-2020 15:44
GJIROKASTËR Policia e Kakavijës ka sekuestruar 41 mijë euro, ndërsa është proceduar penalisht një 38-vjeçar. Sipas të dhënave zyrtare, në vijim të kontrolleve të imtësishme, me qëllim parandalimin e krimeve ...

Vjedhje dhe dhune ne familje, 5 te arrestuar ne 24 ore
Tiranë Vijon puna nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Gjatë 24 orëve të fundit, janë vënë në pranga 5 shtetas, për vepra të ndryshme ...
Lajmi i Fundit | 14-Jan-2020 11:42
Tiranë Vijon puna nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Gjatë 24 orëve të fundit, janë vënë në pranga 5 shtetas, për vepra të ndryshme ...

Kundërshton policinë dhe thyen traun e portit me ‘Land Rover’, arrestohet 39-vjeçari i dehur
Policia e Durrësit ka arrestuar mëngjesin e sotëm një 39-vjeçar. Mësohet se shtetasi A.LL., ka kundërshtuar policinë dhe ka thyer traun hyrës në port me makinën e tij ‘Land Roveri’. Sakaq, bëhet me dije nga policia se ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 10:04
Policia e Durrësit ka arrestuar mëngjesin e sotëm një 39-vjeçar. Mësohet se shtetasi A.LL., ka kundërshtuar policinë dhe ka thyer traun hyrës në port me makinën e tij ‘Land Roveri’. Sakaq, bëhet me dije nga policia se ...

Durrsaku i dehur s’i bindet policise dhe merr para traun e portit me “Land Rover”
Një 39-vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit, pasi nuk i është bindur urdhrit për të ndaluar, duke dëmtuar traun e hyrjes së Portit të Durrësit. Në pranga ka rënë shtetasi A. Ll., banues në Qerret, i cili ka ...
Lajmi i Fundit | 14-Jan-2020 09:38
Një 39-vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit, pasi nuk i është bindur urdhrit për të ndaluar, duke dëmtuar traun e hyrjes së Portit të Durrësit. Në pranga ka rënë shtetasi A. Ll., banues në Qerret, i cili ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved