ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 05:59

Ambasadori amerikan në Serbi: Shpresoj që marrëveshja Serbi-Kosovë do të arrihet deri në vjeshtë

Ambasadori amerikan në Serbi: Shpresoj që marrëveshja Serbi-Kosovë do të arrihet deri në vjeshtë
Ambasadori amerikan në Serbi, Anthony Godfrey, gjatë një interviste dhënë të përditshmes serbe Novosti, ka deklaruar se shpreson që para zgjedhjeve presidenciale në SHBA, Kosova dhe Serbia të arrijnë marrëveshje – deri ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 14:17
Ambasadori amerikan në Serbi, Anthony Godfrey, gjatë një interviste dhënë të përditshmes serbe Novosti, ka deklaruar se shpreson që para zgjedhjeve presidenciale në SHBA, Kosova dhe Serbia të arrijnë marrëveshje – deri ...

Ambasadori amerikan në Serbi: Shpresoj që marrëveshja Serbi-Kosovë do të arrihet deri në vjeshtë
Ambasadori amerikan në Serbi, Anthony Godfrey, gjatë një interviste dhënë të përditshmes serbe Novosti, ka deklaruar se shpreson që para zgjedhjeve presidenciale në SHBA, Kosova dhe Serbia të arrijnë marrëveshje – deri ...
Arbresh | 14-Jan-2020 14:48
Ambasadori amerikan në Serbi, Anthony Godfrey, gjatë një interviste dhënë të përditshmes serbe Novosti, ka deklaruar se shpreson që para zgjedhjeve presidenciale në SHBA, Kosova dhe Serbia të arrijnë marrëveshje – deri ...

Ambasadori amerikan në Serbi: Shpresoj që marrëveshja Serbi-Kosovë do të arritet deri në vjeshtë
Ambasadori amerikan në Serbi, Anthony Godfrey, gjatë një interviste dhënë të përditshmes serbe Novosti, ka deklaruar se shpreson që para zgjedhjeve presidenciale në ShBA, Kosova dhe Serbia të arrijnë marrëveshje – deri ...
EkonomiaOnline | 14-Jan-2020 14:20
Ambasadori amerikan në Serbi, Anthony Godfrey, gjatë një interviste dhënë të përditshmes serbe Novosti, ka deklaruar se shpreson që para zgjedhjeve presidenciale në ShBA, Kosova dhe Serbia të arrijnë marrëveshje – deri ...

Viti 2020 nis me kërkesën e njëjtë për Kosovën: Taksa 100 për qind duhet të hiqet sa më shpejt
Presioni mbi Kosovën për ta hequr taksën 100 për qind ka nisur me fillim të këtij viti. Në ditët e para të janarit kërkesën për pezullim të takës e ka bërë Amerika përmes përfaqësuesit special të presidentit Trump për ...
Monitor | 14-Jan-2020 12:24
Presioni mbi Kosovën për ta hequr taksën 100 për qind ka nisur me fillim të këtij viti. Në ditët e para të janarit kërkesën për pezullim të takës e ka bërë Amerika përmes përfaqësuesit special të presidentit Trump për ...

SHBA-të japin afat te ri për marrveshje Kosove-Serbi
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Beograd, Anthony Godfrey ka thënë se shpreson që Beogradi dhe Prishtina të arrijnë një marrëveshje përpara zgjedhjeve presidenciale në Amerikës. “Pritjet tona janë që ...
InFokusi | 14-Jan-2020 13:10
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Beograd, Anthony Godfrey ka thënë se shpreson që Beogradi dhe Prishtina të arrijnë një marrëveshje përpara zgjedhjeve presidenciale në Amerikës. “Pritjet tona janë që ...

Godfrey jep sinjale se SHBA’ja kërkon marrëveshje Kosovë-Serbi para nëntorit 2020
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Beograd, Anthony Godfrey ka thënë se shpreson që Beogradi dhe Prishtina të arrijnë një marrëveshje përpara zgjedhjeve presidenciale në Amerikës “Pritjet tona janë që ...
EkonomiaOnline | 14-Jan-2020 13:06
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Beograd, Anthony Godfrey ka thënë se shpreson që Beogradi dhe Prishtina të arrijnë një marrëveshje përpara zgjedhjeve presidenciale në Amerikës “Pritjet tona janë që ...

Godfrey jep sinjale se SHBA’ja kërkon marrëveshje Kosovë-Serbi para nëntorit 2020
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Beograd, Anthony Godfrey ka thënë se shpreson që Beogradi dhe Prishtina të arrijnë një marrëveshje përpara zgjedhjeve presidenciale në Amerikës, raporton Gazeta Express. ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 12:58
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Beograd, Anthony Godfrey ka thënë se shpreson që Beogradi dhe Prishtina të arrijnë një marrëveshje përpara zgjedhjeve presidenciale në Amerikës, raporton Gazeta Express. ...

Daçiq thotë se do të ketë më shumë tërheqje njohjesh për Kosovën këtë vit
Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq tha se do të ketë më shumë tërheqje të njohjes së Kosovës këtë vit. “Në fillim 117 vende njohën Kosovën, tani ai numër është në 97”, tha Daçiç në TV Hapi, ...
IliriaNews | 14-Jan-2020 11:24
Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq tha se do të ketë më shumë tërheqje të njohjes së Kosovës këtë vit. “Në fillim 117 vende njohën Kosovën, tani ai numër është në 97”, tha Daçiç në TV Hapi, ...

Daçiq thotë se do të ketë më shumë tërheqje njohjesh për Kosovën këtë vit
Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq tha se do të ketë më shumë tërheqje të njohjes së Kosovës këtë vit. “Në fillim 117 vende njohën Kosovën, tani ai numër është në 97”, tha Daçiç në TV Hapi, ...
Arbresh | 14-Jan-2020 11:16
Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq tha se do të ketë më shumë tërheqje të njohjes së Kosovës këtë vit. “Në fillim 117 vende njohën Kosovën, tani ai numër është në 97”, tha Daçiç në TV Hapi, ...

Daçiq thotë se do të ketë më shumë tërheqje njohjesh për Kosovën këtë vit
Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq tha se do të ketë më shumë tërheqje të njohjes së Kosovës këtë vit. “Në fillim 117 vende njohën Kosovën, tani ai numër është në 97”, tha Daçiç në TV Hapi, ...
Medial | 14-Jan-2020 11:11
Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq tha se do të ketë më shumë tërheqje të njohjes së Kosovës këtë vit. “Në fillim 117 vende njohën Kosovën, tani ai numër është në 97”, tha Daçiç në TV Hapi, ...

Daçiq thotë se do të ketë më shumë tërheqje njohjesh për Kosovën këtë vit
Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq tha se do të ketë më shumë tërheqje të njohjes së Kosovës këtë vit. “Në fillim 117 vende njohën Kosovën, tani ai numër është në 97”, tha Daçiç në TV Hapi, ...
Klan Kosova | 14-Jan-2020 11:03
Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq tha se do të ketë më shumë tërheqje të njohjes së Kosovës këtë vit. “Në fillim 117 vende njohën Kosovën, tani ai numër është në 97”, tha Daçiç në TV Hapi, ...

Daçiq do të padisë politikanen që e akuzonte se me paratë e shitjes së armëve po paguan tërheqjen e njohjeve për Kosovën
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka paralajmëruar padi ndaj nënkryetares se Partisë së Lirisë dhe Drejtësisë si dhe deputeten në Kuvendin e Serbisë, Marinka Tepiqin, për shkak të pohimeve të saj se biznesmenët ...
Koha.net | 14-Jan-2020 10:43
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka paralajmëruar padi ndaj nënkryetares se Partisë së Lirisë dhe Drejtësisë si dhe deputeten në Kuvendin e Serbisë, Marinka Tepiqin, për shkak të pohimeve të saj se biznesmenët ...

Ambasadori amerikan në Beograd pret që dialogu Kosovë-Serbi të jep rezultat para zgjedhjeve në SHBA
Ambasadori amerikan në Serbi, Anthony Godfrey ka thënë se SHBA-të do vazhdojnë të punojnë në mbështetje të dialogut Kosovë-Serbi. Godfrey ka thënë se presin që procesi i dialogut të ketë përparim para zgjedhjeve në ...
Shprehja | 14-Jan-2020 03:17
Ambasadori amerikan në Serbi, Anthony Godfrey ka thënë se SHBA-të do vazhdojnë të punojnë në mbështetje të dialogut Kosovë-Serbi. Godfrey ka thënë se presin që procesi i dialogut të ketë përparim para zgjedhjeve në ...

Ambasadori amerikan pret që dialogu Kosovë-Serbi të jep rezultat para zgjedhjeve në SHBA
Godfrey ka thënë se presin që procesi i dialogut të ketë përparim para zgjedhjeve në Amerikë. “Ne presim që përpara zgjedhjeve në SHBA të ketë përparim në procesin e dialogut Beograd-Prishtinë, pasi përparimi është ...
Lajminet | 13-Jan-2020 23:14
Godfrey ka thënë se presin që procesi i dialogut të ketë përparim para zgjedhjeve në Amerikë. “Ne presim që përpara zgjedhjeve në SHBA të ketë përparim në procesin e dialogut Beograd-Prishtinë, pasi përparimi është ...

Daçiq kërkon heqjen e taksës për kthim në dialog, vazhdon të flasë për tërheqjet e njohjeve
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë sot se ruajtja e integritetit territorial do të vazhdojë të jetë prioritet shtetëror dhe se shpreson që Kosova e Serbia do të kthehen në tavolinën e dialogut gjatë ...
TetovaSot | 13-Jan-2020 22:28
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë sot se ruajtja e integritetit territorial do të vazhdojë të jetë prioritet shtetëror dhe se shpreson që Kosova e Serbia do të kthehen në tavolinën e dialogut gjatë ...

Daçiç kërkon heqjen e taksës për t’u kthyer në dialog, por vazhdon të flasë për tërheqjet e njohjeve të Kosovës
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç ka thënë sot se ruajtja e integritetit territorial do të vazhdojë të jetë prioritet shtetëror dhe se shpreson që Kosova e Serbia do të kthehen në tavolinën e dialogut gjatë ...
BalkanWeb | 13-Jan-2020 20:23
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç ka thënë sot se ruajtja e integritetit territorial do të vazhdojë të jetë prioritet shtetëror dhe se shpreson që Kosova e Serbia do të kthehen në tavolinën e dialogut gjatë ...

Daçiq kërkon heqjen e taksës për kthim në dialog, vazhdon të flasë për tërheqjet e njohjeve
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë sot se ruajtja e integritetit territorial do të vazhdojë të jetë prioritet shtetëror dhe se shpreson që Kosova e Serbia do të kthehen në tavolinën e dialogut gjatë ...
InFokusi | 13-Jan-2020 21:08
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë sot se ruajtja e integritetit territorial do të vazhdojë të jetë prioritet shtetëror dhe se shpreson që Kosova e Serbia do të kthehen në tavolinën e dialogut gjatë ...

Daçiq kërkon heqjen e taksës për kthim në dialog, vazhdon të flasë për tërheqjet e njohjeve
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë sot se ruajtja e integritetit territorial do të vazhdojë të jetë prioritet shtetëror dhe se shpreson që Kosova e Serbia do të kthehen në tavolinën e dialogut gjatë ...
Zeri | 13-Jan-2020 21:08
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë sot se ruajtja e integritetit territorial do të vazhdojë të jetë prioritet shtetëror dhe se shpreson që Kosova e Serbia do të kthehen në tavolinën e dialogut gjatë ...

Daçiq kërkon heqjen e taksës për kthim në dialog, vazhdon të flasë për tërheqjet e njohjeve
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë sot se ruajtja e integritetit territorial do të vazhdojë të jetë prioritet shtetëror dhe se shpreson që Kosova e Serbia do të kthehen në tavolinën e dialogut gjatë ...
Gazeta Monitor | 13-Jan-2020 21:01
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë sot se ruajtja e integritetit territorial do të vazhdojë të jetë prioritet shtetëror dhe se shpreson që Kosova e Serbia do të kthehen në tavolinën e dialogut gjatë ...

Daçiq kërkon heqjen e taksës për kthim në dialog, vazhdon të flasë për tërheqjet e njohjeve
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë sot se ruajtja e integritetit territorial do të vazhdojë të jetë prioritet shtetëror dhe se shpreson që Kosova e Serbia do të kthehen në tavolinën e dialogut gjatë ...
Arbresh | 13-Jan-2020 20:49
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë sot se ruajtja e integritetit territorial do të vazhdojë të jetë prioritet shtetëror dhe se shpreson që Kosova e Serbia do të kthehen në tavolinën e dialogut gjatë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved