ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 05:59

Alketa Vejsiu një nga 10 vajzat që do të prezantojnë festivalin e Sanremos

Alketa Vejsiu një nga 10 vajzat që do të prezantojnë festivalin e Sanremos
TIRANE Ditën e sotme, drejtuesit artistik dhe organizatorët e edicionit të 70-të të festivalit të ‘Sanremo-s” në Itali u zbuluan të ftuarit special, skenografinë, si dhe emrat prestigjioz që do t’i bashkohen madhështisë ...
BalkanWeb | 14-Jan-2020 16:56
TIRANE Ditën e sotme, drejtuesit artistik dhe organizatorët e edicionit të 70-të të festivalit të ‘Sanremo-s” në Itali u zbuluan të ftuarit special, skenografinë, si dhe emrat prestigjioz që do t’i bashkohen madhështisë ...

Lot gëzimi për Alketa Vejsiun: Nga Festivali i RTSh-së në prezantuese të Sanremos
Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu, ka tejkaluar kufijtë me suksesin e saj. Pas prezantimit të një sërë formatesh të suksesshme në Shqipëri, përfshirë Festivalin e RTSh-së së fundmi, ajo është përzgjedhur si ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 16:41
Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu, ka tejkaluar kufijtë me suksesin e saj. Pas prezantimit të një sërë formatesh të suksesshme në Shqipëri, përfshirë Festivalin e RTSh-së së fundmi, ajo është përzgjedhur si ...

Alketa Vejsiu prezantuese e “Sanremo 2020”
Pak më parë Alketa Vejsiu ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin më të rëndësishëm të karrierës. Ajo ka treguar se do të jetë prezantuese e festivalit ‘Sanremo 2020” krah figurave më të rëndësishme në Itali. Ajo është ...
Lapsi | 14-Jan-2020 16:45
Pak më parë Alketa Vejsiu ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin më të rëndësishëm të karrierës. Ajo ka treguar se do të jetë prezantuese e festivalit ‘Sanremo 2020” krah figurave më të rëndësishme në Itali. Ajo është ...

A do t’i mbajnë Princi Harry dhe Meghan Markle titujt e tyre mbretërorë si Duka dhe Dukesha e Sussexit?
Princi Harry dhe Meghan Markle ditë më parë njoftuan se do të tërhiqen nga Familja Mbretërore dhe ky vendim i tyre natyrisht se ka lënë botën me shumë pyetje të vazhdueshme, e më së shumti nëse ata do të mbajnë titujt ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 14:40
Princi Harry dhe Meghan Markle ditë më parë njoftuan se do të tërhiqen nga Familja Mbretërore dhe ky vendim i tyre natyrisht se ka lënë botën me shumë pyetje të vazhdueshme, e më së shumti nëse ata do të mbajnë titujt ...

Esjela para se të humbiste jetën nën rrënojat e tërmetit i shkroi një letër Arbanës: Mami qan shumë
Esjela Karanxha është një nga viktimat e tërmetit të 26-nëntorit, e cila bashkë me mamin e saj dhe gjyshen humbën jetën nën rrënoja. Historia e 8-vjeçares dhe mamit të saj Dienës, u komentua shumë në lajme e rrjete ...
Politiko | 14-Jan-2020 16:49
Esjela Karanxha është një nga viktimat e tërmetit të 26-nëntorit, e cila bashkë me mamin e saj dhe gjyshen humbën jetën nën rrënoja. Historia e 8-vjeçares dhe mamit të saj Dienës, u komentua shumë në lajme e rrjete ...

“Më e vështirë ta ndalosh Traoren se sa Ronaldon” – kështu thotë Jetro Willems
Jetro Willems ka thënë se më e vështirë është ta ndalosh Adama Traoren se sa Cristiano Ronaldon. Mbrojtësi i Newcastles u përballe me anëtarin e Wolverhampton Wanderers në barazimin 1-1 në fundjavën e kaluar. Holandezi ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 12:20
Jetro Willems ka thënë se më e vështirë është ta ndalosh Adama Traoren se sa Cristiano Ronaldon. Mbrojtësi i Newcastles u përballe me anëtarin e Wolverhampton Wanderers në barazimin 1-1 në fundjavën e kaluar. Holandezi ...

Do të prezantojë në Sanremo, Alketa Vejsiu: Trofeu im sot është trofe për gjithë shqiptarët
Alketa Vejsiu ka njoftuar se ka marrë një ftesë të veçantë nga drejtuesit e Sanremos për të prezantuar në mesin e shumë emrave të njohur, shkruan . Moderatorja është ftuar në një listë me Monica Bellucci, Antonella ...
Lajminet | 14-Jan-2020 16:42
Alketa Vejsiu ka njoftuar se ka marrë një ftesë të veçantë nga drejtuesit e Sanremos për të prezantuar në mesin e shumë emrave të njohur, shkruan . Moderatorja është ftuar në një listë me Monica Bellucci, Antonella ...

Alketa Vejsiut ëndrra i bëhet realitet
Alketa Vejsiu ka ndarë me të gjithë shqiptarët, lajmin më të rëndësishëm të karrierës së saj. Ajo ka realizuar ëndrrën për të prezantuar festivalin e rëndësishëm të Sanremos këtë vit. Përmes një postimi, moderatorja do ...
Lexo | 14-Jan-2020 16:38
Alketa Vejsiu ka ndarë me të gjithë shqiptarët, lajmin më të rëndësishëm të karrierës së saj. Ajo ka realizuar ëndrrën për të prezantuar festivalin e rëndësishëm të Sanremos këtë vit. Përmes një postimi, moderatorja do ...

Këngëtarja Sia zbulon për revistën “GQ” se ka birësuar një djalë
Pas prezantimit të “Festivali i Këngës”, Alketa Vejsiu ka dhënë një tjetër lajm të madh, shkruan GazetaBlic. Moderatorja e ekranit shqiptar ka bërë të ditur se do të prezantojë Festivalin e Sanremos, edicionin e 70-të ...
GazetaBlic | 14-Jan-2020 16:33
Pas prezantimit të “Festivali i Këngës”, Alketa Vejsiu ka dhënë një tjetër lajm të madh, shkruan GazetaBlic. Moderatorja e ekranit shqiptar ka bërë të ditur se do të prezantojë Festivalin e Sanremos, edicionin e 70-të ...

Kompania “Higher Ground” e Barack dhe Michelle Obamas shënon nominimin e parë për Oscar
Filmi i parë që u prodhua nga “Higher Ground Productions” – kompania e Barack dhe Michelle Obamas ka shënuar një nominim për Oscar. Të hënën, “American Factory”, një dokumentar që mendonte për një përleshje të kulturës ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 10:47
Filmi i parë që u prodhua nga “Higher Ground Productions” – kompania e Barack dhe Michelle Obamas ka shënuar një nominim për Oscar. Të hënën, “American Factory”, një dokumentar që mendonte për një përleshje të kulturës ...

Alketa në Sanremo, komenti i vëllait të vetëm të mbush sytë me lot
Alketa Vejsiu do të jetë pjesë e prezantuesve të festivalit italian Sanremo 2020. Ndërsa ka ndarë lajmin e gëzuar me ndjekësit e saj në Instagram, ne na mbetën sytë te komenti që mund të jetë padiskutim më i rëndësishmi ...
Bordo | 14-Jan-2020 15:45
Alketa Vejsiu do të jetë pjesë e prezantuesve të festivalit italian Sanremo 2020. Ndërsa ka ndarë lajmin e gëzuar me ndjekësit e saj në Instagram, ne na mbetën sytë te komenti që mund të jetë padiskutim më i rëndësishmi ...

Flaka Krelani publikon bashkëpunimin me reperin e huaj (Video)
Në llogarinë e saj në Instagram këngëtarja e njohur Flaka Krelani ka suprizuar të gjithë ndjekësit e saj. Ajo ka njoftuar se këtë të shtunë do të publikojë bashkëpunimin me një nga reperët më të njohur. Dhe bëhet fjalë ...
Lapsi | 14-Jan-2020 13:18
Në llogarinë e saj në Instagram këngëtarja e njohur Flaka Krelani ka suprizuar të gjithë ndjekësit e saj. Ajo ka njoftuar se këtë të shtunë do të publikojë bashkëpunimin me një nga reperët më të njohur. Dhe bëhet fjalë ...

Alketa Vejsiu do prezantojë Sanremon
Alketa Vejsiu ka realizuar ëndrrën e saj për të prezantuar festivalin prestigjioz të Sanremos këtë vit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja duke u shprehur se kjo është dita e saj më e lumtur. Alketa do ta ...
Zeri | 14-Jan-2020 15:41
Alketa Vejsiu ka realizuar ëndrrën e saj për të prezantuar festivalin prestigjioz të Sanremos këtë vit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja duke u shprehur se kjo është dita e saj më e lumtur. Alketa do ta ...

Alketa Vejsiu bën të ditur lajmin e madh: Është dita më e lumtur e karrierës sime!
Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu ka zbuluar lajmin e madh. Një nga prezantueset më të mira shqiptare, ka bërë të ditur që do të prezantojë në festivalin e njohur italian “Sanremo”. Në mesin e shumë emrave të famshëm ...
Gazeta Observer | 14-Jan-2020 15:41
Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu ka zbuluar lajmin e madh. Një nga prezantueset më të mira shqiptare, ka bërë të ditur që do të prezantojë në festivalin e njohur italian “Sanremo”. Në mesin e shumë emrave të famshëm ...

Alketa Vejsiu do prezantojë Sanremon
Alketa Vejsiu ka realizuar ëndrrën e saj për të prezantuar festivalin prestigjioz të Sanremos këtë vit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja duke u shprehur se kjo është dita e saj më e lumtur. Alketa do ta ...
EkonomiaOnline | 14-Jan-2020 15:37
Alketa Vejsiu ka realizuar ëndrrën e saj për të prezantuar festivalin prestigjioz të Sanremos këtë vit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja duke u shprehur se kjo është dita e saj më e lumtur. Alketa do ta ...

Publikon një fotografi krah Dua Lipës, Anwar Hadid: Ti je e gjithë drita ime
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, tashmë është e njohur për lidhjet e saj të dashurisë. Por, ajo momentalisht po shijon lidhjen e re me modelin Anwar Hadid që vjen pas ndarjes nga kuzhinieri Isaac ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 10:05
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, tashmë është e njohur për lidhjet e saj të dashurisë. Por, ajo momentalisht po shijon lidhjen e re me modelin Anwar Hadid që vjen pas ndarjes nga kuzhinieri Isaac ...

I realizohet ëndrra: Alketa Vejsiu prezantuese në Sanremo 2020!!!
Alketa Vejsiu do të jetë pjesë e kastit që do të prezantojë festivalin e njohur Sanremo 2020. Prezantuesja shqiptare do të jetë një nga fegurat femërore që është përzgjedhur të jetë krah moderatorit italian Amadeus dhe ...
Bordo | 14-Jan-2020 15:37
Alketa Vejsiu do të jetë pjesë e kastit që do të prezantojë festivalin e njohur Sanremo 2020. Prezantuesja shqiptare do të jetë një nga fegurat femërore që është përzgjedhur të jetë krah moderatorit italian Amadeus dhe ...

Genta Ismajli vjen me një vallëzim atraktiv, ndërsa tregon se së shpejti publikon këngën e re
Këngëtarja e njohur Genta Ismajli vitin që lamë pas është kthyer në një nga personazhet më të komentuara në faqet rozë, ndonëse e tillë vazhdon të jetë akoma. Dhe kjo erdhi pas romancës së saj të re me biznesmenin turk, ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 09:46
Këngëtarja e njohur Genta Ismajli vitin që lamë pas është kthyer në një nga personazhet më të komentuara në faqet rozë, ndonëse e tillë vazhdon të jetë akoma. Dhe kjo erdhi pas romancës së saj të re me biznesmenin turk, ...

Alketa Vejsiu do të prezantojë Festivalin e Sanremos në Itali
Pas shtatë muajsh nga projekti i saj i fundit “SLAY”, këngëtarja Flaka Krelani po vjen më një projekt të ri, i pari për vitin 2020. E kësaj radhe ajo nuk po vie në bashkëpunim me një artist shqiptar, por me reperin e ...
GazetaBlic | 14-Jan-2020 15:37
Pas shtatë muajsh nga projekti i saj i fundit “SLAY”, këngëtarja Flaka Krelani po vjen më një projekt të ri, i pari për vitin 2020. E kësaj radhe ajo nuk po vie në bashkëpunim me një artist shqiptar, por me reperin e ...

Cardi B shënon një tjetër sukses në karrierë
Cardi B, me anë të rrjeteve sociale ka bërë të ditur se albumi i saj “Invasion of Privacy” është albumi i parë më i gjatë debutues në tabelën e “Billboard” nga një repere, shkruan . Këtij suksesi i është gëzuar tejmase ...
Lajminet | 14-Jan-2020 15:33
Cardi B, me anë të rrjeteve sociale ka bërë të ditur se albumi i saj “Invasion of Privacy” është albumi i parë më i gjatë debutues në tabelën e “Billboard” nga një repere, shkruan . Këtij suksesi i është gëzuar tejmase ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved