ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 06:19

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani prindër për herë të dytë, ja emri i vogëlushit

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani prindër për herë të dytë, ja emri i vogëlushit
Çifti më i dashur për të gjithë shqiptarët, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Artistët përmes një postimi në rrjetet sociale kanë njoftuar ardhjen në jetë të vogëlushit të tyre. Ata ...
VizionPlus | 14-Jan-2020 14:18
Çifti më i dashur për të gjithë shqiptarët, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Artistët përmes një postimi në rrjetet sociale kanë njoftuar ardhjen në jetë të vogëlushit të tyre. Ata ...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani bëhen prindër për herë të dytë (FOTO)
Këngëtari i njohur, Alban Skënderaj dhe gruaja e tij, Miram Cani, janë bërë prindër për herë të dytë sot. Nëpëmjet postimeve në rrjetin social Instagram cifti bëri të ditur ardhjen në jetë të djalit të tyre, njofton ...
Klan Kosova | 14-Jan-2020 15:11
Këngëtari i njohur, Alban Skënderaj dhe gruaja e tij, Miram Cani, janë bërë prindër për herë të dytë sot. Nëpëmjet postimeve në rrjetin social Instagram cifti bëri të ditur ardhjen në jetë të djalit të tyre, njofton ...

Selena Gomez e pranon se Justin Bieber ka qenë frymëzim i saj për albumin e ri
Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Këngëtari sapo ka bërë një postim në Instagram, shkruan GazetaBlic . Çifti janë bërë prindër të një djali, ata i kanë bërë publik edhe emrin. Albani ...
GazetaBlic | 14-Jan-2020 15:03
Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Këngëtari sapo ka bërë një postim në Instagram, shkruan GazetaBlic . Çifti janë bërë prindër të një djali, ata i kanë bërë publik edhe emrin. Albani ...

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj prindër për herë të dytë, vjen në jetë Duam
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë bërë prindër për herë të dytë, këtë herë të një djali. Lajmin e ka dhënë Miriami dhe Albani përmes një postimi në Instagram. Ata kanë vendosur që djalin e tyre ta quajnë Duam, dhe ...
BalkanWeb | 14-Jan-2020 13:25
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë bërë prindër për herë të dytë, këtë herë të një djali. Lajmin e ka dhënë Miriami dhe Albani përmes një postimi në Instagram. Ata kanë vendosur që djalin e tyre ta quajnë Duam, dhe ...

Miriami dhe Albani bëhen prindër për herë të dytë, i vendosin emrin të frymëzuar nga kënga e tyre
Miram Cani dhe Alban Skenderaj janë bërë prindër për herë të dytë të një djali i cili ka ardhur sot në jetë. Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja ka lajmëruar fansat se ajo ka lindur djalin e saj, të cilit i kanë ...
Politiko | 14-Jan-2020 14:28
Miram Cani dhe Alban Skenderaj janë bërë prindër për herë të dytë të një djali i cili ka ardhur sot në jetë. Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja ka lajmëruar fansat se ajo ka lindur djalin e saj, të cilit i kanë ...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani bëhen prindër për herë të dytë
Kantautori i njohur shqiptar, Alban Skënderaj dhe partnerja e tij, Miriam Cani, sot (e martë), u bënë prindër për herë të dytë. Çifti njoftuan ardhjen në jetë të djalit të tyre përmes një postimi të publikuar në rrjetin ...
Telegrafi | 14-Jan-2020 13:49
Kantautori i njohur shqiptar, Alban Skënderaj dhe partnerja e tij, Miriam Cani, sot (e martë), u bënë prindër për herë të dytë. Çifti njoftuan ardhjen në jetë të djalit të tyre përmes një postimi të publikuar në rrjetin ...

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj për herë të dytë prindër, tash të djalit Duam
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj pak minuta më parë janë bërë prindër për herë të dytë, tashmë me një djalë. Çifti ka zgjedhur një emër të veçantë për të “Duam”, referuar edhe një kënge të kënduar prej tyre pak kohë më ...
Koha.net | 14-Jan-2020 14:24
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj pak minuta më parë janë bërë prindër për herë të dytë, tashmë me një djalë. Çifti ka zgjedhur një emër të veçantë për të “Duam”, referuar edhe një kënge të kënduar prej tyre pak kohë më ...

Albani dhe Miriami bëhen sërish prindër
Ditën e sotme, çifti simpatik Alban Skënderaj dhe Miriam Cani u bënë prindër për herë të dytë. Këngëtarja ka sjellë në jetë një djalë dhe këtë lajm çifti e ndau në “Instagram” me foton e vogëlushit dhe me një dedikim ...
Alsat-M | 14-Jan-2020 14:13
Ditën e sotme, çifti simpatik Alban Skënderaj dhe Miriam Cani u bënë prindër për herë të dytë. Këngëtarja ka sjellë në jetë një djalë dhe këtë lajm çifti e ndau në “Instagram” me foton e vogëlushit dhe me një dedikim ...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani bëhen prindër për herë të dytë, zbulohet emri që i kanë vendosur vogëlushit
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e kanë dhënë vetë dy artistët nëpërmjet një postimi të njëjtë, ku shkruajnë fjalët më prekëse për vogëlushin e tyre dhe ku kanë zbuluar pak nga ...
Telegraf | 14-Jan-2020 13:24
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e kanë dhënë vetë dy artistët nëpërmjet një postimi të njëjtë, ku shkruajnë fjalët më prekëse për vogëlushin e tyre dhe ku kanë zbuluar pak nga ...

Miriami dhe Albani gëzohen me një djalë, ja emri i veçantë
Merr fund pritja për këngëtaren Miriam Cani, e cila ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, duke u bërë me djalë. Si Miriami edhe Albani kanë publikuar një fotografi ku shihet dora dhe një pjesë e fytyrës së bebit. ...
Lexo | 14-Jan-2020 13:50
Merr fund pritja për këngëtaren Miriam Cani, e cila ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, duke u bërë me djalë. Si Miriami edhe Albani kanë publikuar një fotografi ku shihet dora dhe një pjesë e fytyrës së bebit. ...

Miriam Cani dhe Alban Skenderaj prinder per here te dyte, vjen ne jete Duam
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë bërë prindër për herë të dytë, këtë herë të një djali. Lajmin e ka dhënë Miriami dhe Albani përmes një postimi në Instagram. Ata kanë vendosur që djalin e tyre ta quajnë Duam, dhe ...
Lajmi i Fundit | 14-Jan-2020 13:45
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë bërë prindër për herë të dytë, këtë herë të një djali. Lajmin e ka dhënë Miriami dhe Albani përmes një postimi në Instagram. Ata kanë vendosur që djalin e tyre ta quajnë Duam, dhe ...

Vjen në jetë djali i Albanit dhe Miriami, ky është emri shumë i veçantë që i kanë vendosur
Alban Skenderaj dhe Miriam Cani jnaë bërë prindër për herë të dytë, Ameli bëhet motra e madhe e Duam. Miriam Cani ka sjellë në jetë djalin e saj, i cili është fëmija i dytë me bashkëshortin Alban Skenderaj. Këngëtari ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 13:33
Alban Skenderaj dhe Miriam Cani jnaë bërë prindër për herë të dytë, Ameli bëhet motra e madhe e Duam. Miriam Cani ka sjellë në jetë djalin e saj, i cili është fëmija i dytë me bashkëshortin Alban Skenderaj. Këngëtari ...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani bëhen prindër për herë të dytë, zbulohet emri që i kanë vendosur vogëlushit
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e kanë dhënë vetë dy artistët nëpërmjet një postimi të njëjtë, ku shkruajnë fjalët më prekëse për vogëlushin e tyre dhe ku kanë zbuluar pak nga ...
Gazeta Express | 14-Jan-2020 13:18
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e kanë dhënë vetë dy artistët nëpërmjet një postimi të njëjtë, ku shkruajnë fjalët më prekëse për vogëlushin e tyre dhe ku kanë zbuluar pak nga ...

Albani dhe Miriami bëhen prindër për herë të dytë, ky është emri i veçantë që ia kanë vënë djalit
Çifiti i njohur shqiptar, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërb prindër për herë të dytë. Para pak çastesh, ka ardhur në jetë djali i dy artistëve të cilët kanë vendosur ta quajnë Duam, shkruan portali Ishte ...
Arbresh | 14-Jan-2020 13:14
Çifiti i njohur shqiptar, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërb prindër për herë të dytë. Para pak çastesh, ka ardhur në jetë djali i dy artistëve të cilët kanë vendosur ta quajnë Duam, shkruan portali Ishte ...

Pritja merr fund; Albani dhe Miriami bëhen prindër për herë të dytë. Ja emri i djalit
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Çifti ka mirëpritur në jetë djalin e tyre që kanë vendosur ta quajnë Duam, njësoj si titulli i këngës së njohur të çiftit. Ka qenë Miriami ajo që ka ...
Bordo | 14-Jan-2020 13:14
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Çifti ka mirëpritur në jetë djalin e tyre që kanë vendosur ta quajnë Duam, njësoj si titulli i këngës së njohur të çiftit. Ka qenë Miriami ajo që ka ...

Miriam Cani e Alban Skenderaj, bëhen prindër për herë të dytë
Miriam Cani ka sjell në jetë fëmijën e dytë. Miriami dhe Albani u bën prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Duam. Lajmin e bëri të ditur vetë Miriam përmes një postimi në Instagram, duke publikuar ...
Indeks Online | 14-Jan-2020 13:11
Miriam Cani ka sjell në jetë fëmijën e dytë. Miriami dhe Albani u bën prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Duam. Lajmin e bëri të ditur vetë Miriam përmes një postimi në Instagram, duke publikuar ...

Albani dhe Miriami bëhen prindër për herë të dytë, ky është emri i veçantë që ia kanë vënë djalit
Çifiti i njohur shqiptar, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërb prindër për herë të dytë. Para pak çastesh, ka ardhur në jetë djali i dy artistëve të cilët kanë vendosur ta quajnë Duam, shkruan portali Ishte ...
Arbresh | 14-Jan-2020 13:10
Çifiti i njohur shqiptar, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërb prindër për herë të dytë. Para pak çastesh, ka ardhur në jetë djali i dy artistëve të cilët kanë vendosur ta quajnë Duam, shkruan portali Ishte ...

Albani dhe Miriami bëhen prindër për herë të dytë, kjo është gjinia e foshnjës dhe emri
Këngëtari i njohur Alban Skenderaj dhe bashkëshortja e tij, këngëtarja Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Pas vajzës simpatike që kanë ky çift tani janë bërë prindër edhe të......
Zeri | 14-Jan-2020 13:10
Këngëtari i njohur Alban Skenderaj dhe bashkëshortja e tij, këngëtarja Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Pas vajzës simpatike që kanë ky çift tani janë bërë prindër edhe të......

Miriam Cani sjell në jetë birin, së bashku me Albanin e kanë pagëzuar me një emër të rrallë
Dita 14 janar 2020 do kujtohet si ndër më të lumturat në jetën e Miriam Canit dhe Alban Skenderaj, dyshja janë bërë prindër sërish me lindjen e djalit, shkruan . Në postimin e bërë para pak çasteve këngëtarja bëri të ...
Lajminet | 14-Jan-2020 13:07
Dita 14 janar 2020 do kujtohet si ndër më të lumturat në jetën e Miriam Canit dhe Alban Skenderaj, dyshja janë bërë prindër sërish me lindjen e djalit, shkruan . Në postimin e bërë para pak çasteve këngëtarja bëri të ...

Skerdi një baba shumë i lumtur, publikon videon me të birin
Këtë vit të ri për çiftin shumë simpatik, Skerdi dhe Vesa erdhi dhurata më e bukur. Ata u bënë prindër për herë të parë të një vogëlushi që e quajtën Roi që do të thotë mbret. Çifti u bënë prindër më 4 janar dhe bënë ...
Arbresh | 13-Jan-2020 12:15
Këtë vit të ri për çiftin shumë simpatik, Skerdi dhe Vesa erdhi dhurata më e bukur. Ata u bënë prindër për herë të parë të një vogëlushi që e quajtën Roi që do të thotë mbret. Çifti u bënë prindër më 4 janar dhe bënë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved