ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 05:39

Zhduket një 39-vjeçare shqiptare në Bronx

Zhduket një 39-vjeçare shqiptare në Bronx
Departamenti i Policisë së Qytetit të Nju Jorkut – seksioni i njerëzve të humbur thotë se po kërkon ndihmën e publikut në gjetjen e personit e cila u raportua e zhdukur më 11 janar 2020 nga vendi ku është parë për her ...
GazetaTema | 13-Jan-2020 20:37
Departamenti i Policisë së Qytetit të Nju Jorkut – seksioni i njerëzve të humbur thotë se po kërkon ndihmën e publikut në gjetjen e personit e cila u raportua e zhdukur më 11 janar 2020 nga vendi ku është parë për her ...

Një shqiptare në Bronx, Lena Dedvukaj, 39 vjeç, rezulton e humbur
BRONX NY: Departamenti i Policisë së Qytetit të Nju Jorkut – seksioni i njerëzve të humbur thotë se po kërkon ndihmën e publikut në gjetjen e personit e cila u raportua e zhdukur më 11 janar 2020 nga vendi ku është parë ...
Illyriapress | 13-Jan-2020 19:31
BRONX NY: Departamenti i Policisë së Qytetit të Nju Jorkut – seksioni i njerëzve të humbur thotë se po kërkon ndihmën e publikut në gjetjen e personit e cila u raportua e zhdukur më 11 janar 2020 nga vendi ku është parë ...

Pa pantallona në metro/ Nisma në qytetin e New York
Pa pantallona në metro. Qyteti i Nju Jorkut ka parë edicionin e 19 të eventit të përvitshëm, që ka filluar që në vitin 2002, pikërisht në këtë qytet dhe që është përhapur më pas në 60 qytete të tjera të botës që nga ...
InFokusi | 13-Jan-2020 12:57
Pa pantallona në metro. Qyteti i Nju Jorkut ka parë edicionin e 19 të eventit të përvitshëm, që ka filluar që në vitin 2002, pikërisht në këtë qytet dhe që është përhapur më pas në 60 qytete të tjera të botës që nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved