Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Berat, vdes 33 vjecari u qëllua me kallashnikov në qendrën e internetit
Berat, vdes 33 vjecari u qëllua me kallashnikov në qendrën e internetit
BalkanWeb - 13-Oct-2011 09:36
BERAT -Një 33 vjecar që u plagos mesnatën e së mërkurës në Berat ka ndërruar jetë ditën e sotme në spitalin rajonal të qytetit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 24:00 në lagjen 30 vjetori.
Vranë 33-vjeçarin në internet-caffe, kapen dy autorët në Berat
 - 14-Oct-2011 12:56
Arrestohen nga Policia e Beratit dy perosnat e dyshuar si autorë të vrasjes së 33-vjeçarit Klodian Lumani. lajmi është bërë i ditur nga policia lokale e cila theksoi se janë arrestuar shtetasit Shpëtim Kovaçi dhe Ferdinand Hoxha.
Berat, qëllohet për vdekje 33-vjecari
 - 13-Oct-2011 12:36
Një breshëri automatiku i ka marrë jetën një 33-vjecari në qytetin e Beratit në orët e vona të mbrëmjes së të mërkurës. Klodian Lumani ka qenë duke dalë nga një qendër internet në lagjen “30 Vjetori” të qytetit kur është gjendur përballë ...
Vrasja në Berat, arrestohen autorët
 - 15-Oct-2011 09:16
Berat – Dy persona janë arrestuar nga policia e Beratit për vrasjen e një 30-vjeçari dy net më parë në një qendër interneti. Policia çoi në pranga shtetasit Ferdindand Hoxha dhe Shpëtim Kovaçi, të dy 23-vjeç, të cilët rezultojnë të jenë ...
Vdes 33 vjeçari, e vranë në një qendër interneti
Panorama - 13-Oct-2011 09:56
BERAT- Humb jeten ne spital, 33 vjecari i qelluar me bresheri kallashnikovi mesnaten e se merkures ne Berat. Sipas policise, qe ben me dije lajmin, 33-vjecari Lumani nuk ka mundur te mbijetoje per shkak te demtimit te organeve jetesore, si ...
Vrasja e 33-vjeçarit në Berat, në pranga 2 autorët
OraNews - 14-Oct-2011 12:16
Policia e Beratit ka bërë të mundur arrestimin e dy autorëve të vrasjes së 33-vjeçarit Klodian Lumani. Burime nga policia bëjnë me dije se janë arrestuar Shpëtim Kovaçi dhe Ferdinand Hoxha pasi dyshohen se kanë qëlluar me armë 33-vjeçarin ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE