Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Shkodër, fillon dëmshpërblimi i të përmbyturve të 2011-ës
Shkodër, fillon dëmshpërblimi i të përmbyturve të 2011-ës
 - 09-May-2013 16:30
7571 familjet e përmbytura në Shkodër në vitin 2011 do të pëfitojnë këstin e parë të shpërblimit. Kryetari i këtij qarku, Maxhid Cungu, ka bërë me dije se pas verifikimeve të dëmeve të kulturave bujqësore nga reshjet e shiut, familjet që ...
Qeveria në prag zgjedhjesh dëmshpërblen banorët e përmbytur në vitin 2011
 - 09-May-2013 17:34
Qeveria ka vendosur që të japë dëmshpërblimin për banorët e përmbytur në vitin 2011 dhe ky vendim ka ardhur në prag të zgjedhjeve të 2013-ës. Mësohet se 2 miliardë lekë të vjetra janë akorduar nga qeveria shqiptare për 7571 familjet që ...
Përmbytjet, rreth 7500 familje në Shkodër do të marrin dëmshpërblimet
 - 09-May-2013 16:56
Shkodër – U përmbytën në vitin 2011, por paratë e dëmshpërblimeve do t’i marrin tani. Bëhet fjalë për rreth 7 571 familje në territorin e qarkut të Shkodrës që do të përfitojnë 200 milion lekë, si shpërblim për dëmet e shkaktuara nga ...
Pragfushata, në Shkodër nis ndarja e këstit i parë të dëmshpërblimeve për përmbytjet 2011
BalkanWeb - 09-May-2013 15:37
SHKODËR- Pragzgjedhjet e 2013-ës do sjellin dëmshpërblimet për banorët e përmbytur në vitin 2011. 2 miliardë lekë të vjetra janë akorduar nga qeveria shqiptare për 7571 familjet që përfitojnë pas verifikimit të dëmeve.
Qeveria dëmshpërblen familjet e përmbytura në fushatë
 - 09-May-2013 16:04
Qeveria ka akorduar 200 milion lekë për 7571 familje të përmbytura gjatë vitit 2011 në zonën e Nënshkodres. Njoftimi zyrtar erdhi përmes Kryetarit të Këshillit të Qarkut, Maxhid Cungu .
Shkodër, nis dëmshpërblimi i familjeve të përmbytura në 2011
Bota Sot - 09-May-2013 14:57
200 milion lekë është shuma qe qeveria nxori per 7571 familje të përmbytura gjatë vitit 2011 në zonën e Nënshkodres. Njoftimi zyrtar erdhi përmes Kryetarit të Këshillit të Qarkut, Maxhid Cungu.
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE