ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 17:45

Deputeti i LDK-së, Shkëmb Manaj ka një ofertë për Vetëvendosjen

Deputeti i LDK-së, Shkëmb Manaj ka një ofertë për Vetëvendosjen
Kanë vazhduar debatet e përplasjet mes deputetëvë te LVV dhe LDK. Deputeti i zgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Shkëmb Manaj, ka propozuar një ofertë për Lëvizjen Vetëvendosje për arritjen marrëveshjes së ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 23:20
Kanë vazhduar debatet e përplasjet mes deputetëvë te LVV dhe LDK. Deputeti i zgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Shkëmb Manaj, ka propozuar një ofertë për Lëvizjen Vetëvendosje për arritjen marrëveshjes së ...

“Qeveria Kurti” mbetet e bllokuar nga “presidenti i LDK-së”
Takimi maratonik mes Vetëvendosjes dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës fundjavën që shkoi vetëm sa i ka larguar këto subjekte drejt arritjes së koalicionit qeverisës. Barrikadimi i palëve rreth postit të presidentit ka ...
InFokusi | 16-Dec-2019 07:33
Takimi maratonik mes Vetëvendosjes dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës fundjavën që shkoi vetëm sa i ka larguar këto subjekte drejt arritjes së koalicionit qeverisës. Barrikadimi i palëve rreth postit të presidentit ka ...

“Qeveria Kurti” mbetet e bllokuar nga “presidenti i LDK-së”
Takimi maratonik mes Vetëvendosjes dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës fundjavën që shkoi vetëm sa i ka larguar këto subjekte drejt arritjes së koalicionit qeverisës. Barrikadimi i palëve rreth postit të presidentit ka ...
EkonomiaOnline | 16-Dec-2019 07:29
Takimi maratonik mes Vetëvendosjes dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës fundjavën që shkoi vetëm sa i ka larguar këto subjekte drejt arritjes së koalicionit qeverisës. Barrikadimi i palëve rreth postit të presidentit ka ...

“Qeveria Kurti” mbetet e bllokuar nga “presidenti i LDK-së”
Takimi maratonik mes Vetëvendosjes dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës fundjavën që shkoi vetëm sa i ka larguar këto subjekte drejt arritjes së koalicionit qeverisës. Barrikadimi i palëve rreth postit të presidentit ka ...
Koha.net | 16-Dec-2019 07:26
Takimi maratonik mes Vetëvendosjes dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës fundjavën që shkoi vetëm sa i ka larguar këto subjekte drejt arritjes së koalicionit qeverisës. Barrikadimi i palëve rreth postit të presidentit ka ...

Deputeti i LDK-së ka një ofertë pë VV-në
Kanë vazhduar debatet e përplasjet mes deputetëvë te LVV dhe LDK. Deputeti i zgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Shkëmb Manaj, ka propozuar një ofertë për Lëvizjen Vetëvendosje për arritjen marrëveshjes së ...
Gazeta Express | 16-Dec-2019 07:21
Kanë vazhduar debatet e përplasjet mes deputetëvë te LVV dhe LDK. Deputeti i zgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Shkëmb Manaj, ka propozuar një ofertë për Lëvizjen Vetëvendosje për arritjen marrëveshjes së ...

Shkëmb Manaj i LDK-së ka një ofertë për Vetëvendosjen
Kanë vazhduar debatet e përplasjet mes deputetëvë te LVV dhe LDK. Deputeti i zgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Shkëmb Manaj, ka propozuar një ofertë për Lëvizjen Vetëvendosje për arritjen marrëveshjes së ...
Medial | 16-Dec-2019 00:09
Kanë vazhduar debatet e përplasjet mes deputetëvë te LVV dhe LDK. Deputeti i zgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Shkëmb Manaj, ka propozuar një ofertë për Lëvizjen Vetëvendosje për arritjen marrëveshjes së ...

Shkëmb Manaj i LDK-së ka një ofertë për Vetëvendosjen
Kanë vazhduar debatet e përplasjet mes deputetëvë te LVV dhe LDK. Deputeti i zgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Shkëmb Manaj, ka propozuar një ofertë për Lëvizjen Vetëvendosje për arritjen marrëveshjes së ...
Arbresh | 15-Dec-2019 23:56
Kanë vazhduar debatet e përplasjet mes deputetëvë te LVV dhe LDK. Deputeti i zgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Shkëmb Manaj, ka propozuar një ofertë për Lëvizjen Vetëvendosje për arritjen marrëveshjes së ...

Manaj - Abazit: LDK i kishte propozuar VV-së postin e presidentit
Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Shkëmb Manaj, ka reaguar ndaj homologut të tij nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi, pasi ky i fundit deklaroi se posti i presidentit nuk mund t’i takojë LDK-së ...
Kosova Press | 15-Dec-2019 23:41
Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Shkëmb Manaj, ka reaguar ndaj homologut të tij nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi, pasi ky i fundit deklaroi se posti i presidentit nuk mund t’i takojë LDK-së ...

Vazhdojnë përplasjet dhe replikat mes deputetëve të LDK-së dhe LVV-së
Deputeti i LDK-së, Shkëmb Manaj ka reaguar ndaj deputetit të VV-së, Haki Abazi i cili tha se edhe Presidentin edhe Kryeparlamentarin i ka pasur LDK-ja dhe dilnin të parët në zgjedhje, dhe se LDK-ja e Mustafës doli e ...
InFokusi | 15-Dec-2019 23:25
Deputeti i LDK-së, Shkëmb Manaj ka reaguar ndaj deputetit të VV-së, Haki Abazi i cili tha se edhe Presidentin edhe Kryeparlamentarin i ka pasur LDK-ja dhe dilnin të parët në zgjedhje, dhe se LDK-ja e Mustafës doli e ...

Shpend Manaj i LDK’së i reagon Haki Abazit
Deputeti i LDK’së, Shpend Manaj, i ka reaguar Haki Abazit për postimin e tij të mëhershëm ku thoshte se LDK’së do i takonte posti i presidentit po t’i kishte fituar zgjedhjet e 6 tetorit. Abazi kujtoi rastin e Ibrahim ...
Arbresh | 15-Dec-2019 23:25
Deputeti i LDK’së, Shpend Manaj, i ka reaguar Haki Abazit për postimin e tij të mëhershëm ku thoshte se LDK’së do i takonte posti i presidentit po t’i kishte fituar zgjedhjet e 6 tetorit. Abazi kujtoi rastin e Ibrahim ...

Në pritje të marrëveshjes, zyrtarët e LVV-së e LDK-së përplasen ashpër për postin e Presidentit
Është ashpërsuar gjuha e komunikimit mes zyrtarë të LVV-së dhe LDK-së, të cilët po i vazhdojnë debatet dhe përplasjet në rrjetet sociale, pas dështimit të arritjes së marrëveshjes për koalicion qeverisës mes liderëve ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 22:00
Është ashpërsuar gjuha e komunikimit mes zyrtarë të LVV-së dhe LDK-së, të cilët po i vazhdojnë debatet dhe përplasjet në rrjetet sociale, pas dështimit të arritjes së marrëveshjes për koalicion qeverisës mes liderëve ...

Shpend Manaj i LDK’së i reagon Haki Abazit
Deputeti i LDK’së, Shpend Manaj, i ka reaguar Haki Abazit për postimin e tij të mëhershëm ku thoshte se LDK’së do i takonte posti i presidentit po t’i kishte fituar zgjedhjet e 6 tetorit. Abazi kujtoi rastin e Ibrahim ...
Medial | 15-Dec-2019 23:25
Deputeti i LDK’së, Shpend Manaj, i ka reaguar Haki Abazit për postimin e tij të mëhershëm ku thoshte se LDK’së do i takonte posti i presidentit po t’i kishte fituar zgjedhjet e 6 tetorit. Abazi kujtoi rastin e Ibrahim ...

Deputeti i LDK-së i reagon Haki Abazit
Deputeti i LDK-së, Shpend Manaj, i ka reaguar Haki Abazit për postimin e tij të mëhershëm ku thoshte se LDK-së do i takonte posti i presidentit po t’i kishte fituar zgjedhjet e 6 tetorit. Abazi kujtoi rastin e Ibrahim ...
Gazeta Observer | 15-Dec-2019 23:15
Deputeti i LDK-së, Shpend Manaj, i ka reaguar Haki Abazit për postimin e tij të mëhershëm ku thoshte se LDK-së do i takonte posti i presidentit po t’i kishte fituar zgjedhjet e 6 tetorit. Abazi kujtoi rastin e Ibrahim ...

Manaj me ofertë për VV-në: Nëse doni kështu nesër e arrijmë marrëveshjen
Deputeti i zgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës Shkëmb Manaj, i ka propozuar një ofertë Lëvizjes Vetëvendosje për arritjen e një marrëveshje me Lidhjen Demokratike. Manaj ka bërë një krahasim të ndarjes së ...
Medial | 15-Dec-2019 23:15
Deputeti i zgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës Shkëmb Manaj, i ka propozuar një ofertë Lëvizjes Vetëvendosje për arritjen e një marrëveshje me Lidhjen Demokratike. Manaj ka bërë një krahasim të ndarjes së ...

Nagavci i ndërron fjalët: Nuk kemi thënë askund që nuk e pranojmë Presidentin nga LDK
Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, i është kundërpërgjigjur deputetes së Lidhjes Demokratike të Kosovës, Hykmete Bajarmi e cila ka thënë kushtëzimi i Vetëvendosjes se nuk e pranojmë ...
Medial | 15-Dec-2019 23:10
Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, i është kundërpërgjigjur deputetes së Lidhjes Demokratike të Kosovës, Hykmete Bajarmi e cila ka thënë kushtëzimi i Vetëvendosjes se nuk e pranojmë ...

Manaj i kundërpërgjigjet Abazit, thotë se LDK i kishte propozuar VV-së postin e presidentit
Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Shkëmb Manaj, i është kundërpërgjigjur deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi. Abazi në një postim në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, kishte ...
Lajminet | 15-Dec-2019 23:00
Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Shkëmb Manaj, i është kundërpërgjigjur deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi. Abazi në një postim në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, kishte ...

Manaj me ofertë për VV-në: Nëse doni kështu nesër e arrijmë marrëveshjen
Deputeti i zgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës Shkëmb Manaj, i ka propozuar një ofertë Lëvizjes Vetëvendosje për arritjen e një marrëveshje me Lidhjen Demokratike. Manaj ka bërë një krahasim të ndarjes së ...
Klan Kosova | 15-Dec-2019 22:59
Deputeti i zgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës Shkëmb Manaj, i ka propozuar një ofertë Lëvizjes Vetëvendosje për arritjen e një marrëveshje me Lidhjen Demokratike. Manaj ka bërë një krahasim të ndarjes së ...

Deputeti i LDK’së i reagon Haki Abazit
“LDK në kohën e Ibrahim Rugovës në vitin 2001, si partia e parë ka pasur 47 deputetë, ndërsa partia e dytë (PDK) ka pasur 26 deputetë, 21 deputetë me pak se LDK”, ka thënë Manaj. “Në këtë kohë, LDK ka......
Zeri | 15-Dec-2019 22:59
“LDK në kohën e Ibrahim Rugovës në vitin 2001, si partia e parë ka pasur 47 deputetë, ndërsa partia e dytë (PDK) ka pasur 26 deputetë, 21 deputetë me pak se LDK”, ka thënë Manaj. “Në këtë kohë, LDK ka......

Nagavci i ndërron fjalët: Nuk kemi thënë askund që nuk e pranojmë Presidentin nga LDK
Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, i është kundërpërgjigjur deputetes së Lidhjes Demokratike të Kosovës, Hykmete Bajarmi e cila ka thënë kushtëzimi i Vetëvendosjes se nuk e pranojmë ...
Arbresh | 15-Dec-2019 22:59
Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, i është kundërpërgjigjur deputetes së Lidhjes Demokratike të Kosovës, Hykmete Bajarmi e cila ka thënë kushtëzimi i Vetëvendosjes se nuk e pranojmë ...

Deputeti i LDK’së i reagon Haki Abazit
Deputeti i LDK’së, Shpend Manaj, i ka reaguar Haki Abazit për postimin e tij të mëhershëm ku thoshte se LDK’së do i takonte posti i presidentit po t’i kishte fituar zgjedhjet e 6 tetorit. Abazi kujtoi rastin e Ibrahim ...
Gazeta Express | 15-Dec-2019 22:51
Deputeti i LDK’së, Shpend Manaj, i ka reaguar Haki Abazit për postimin e tij të mëhershëm ku thoshte se LDK’së do i takonte posti i presidentit po t’i kishte fituar zgjedhjet e 6 tetorit. Abazi kujtoi rastin e Ibrahim ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved