ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:18

“Nëntë të arrestuar, 8 në kërkim”, Zëri i Amerikës: Hetimi për tërmetin arrestoi ish funksionarë të zyrave të administratës

“Nëntë të arrestuar, 8 në kërkim”, Zëri i Amerikës: Hetimi për tërmetin arrestoi ish funksionarë të zyrave të administratës
Në Shqipëri 9 persona u ndaluan ndërsa 8 të tjerë janë shpallur në kërkim, në kuadër të hetimit të nisur nga prokuroria e Durrësit pas viktimave dhe dëmeve të shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Bëhet fjalë për ...
BalkanWeb | 14-Dec-2019 21:23
Në Shqipëri 9 persona u ndaluan ndërsa 8 të tjerë janë shpallur në kërkim, në kuadër të hetimit të nisur nga prokuroria e Durrësit pas viktimave dhe dëmeve të shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Bëhet fjalë për ...

Tërmeti, 9 arrestime në Durrës/ Prokuroria ka nxjerrë 19 urdhëra për ndërtues dhe zyrtarë
Pa kaluar shumë kohë nga ultimatum i prokurorit të përgjithshëm Olsian Cela, grupet e hetimit për tërmetin në Durrës firmosen 17 urdhëra ndalimi ndaj disa ish zyrtarëve të Aluiznit por edhe për vrasje, ndërsa të tjerët ...
Top Channel | 14-Dec-2019 15:46
Pa kaluar shumë kohë nga ultimatum i prokurorit të përgjithshëm Olsian Cela, grupet e hetimit për tërmetin në Durrës firmosen 17 urdhëra ndalimi ndaj disa ish zyrtarëve të Aluiznit por edhe për vrasje, ndërsa të tjerët ...

Të arrestuarit nga prokuroria për pallatet e rrëzuara (EMRAT)
Policia e Shtetit dhe prokuroria ka publikuar emrat e të arrestuarve për pallatet e rrëzuara nga tërmeti i 26 nëntorit. 9 persona janë arrestaur, ndërkohë që 8 të tjerë janë në kërkim. Të arrestuarit akuzohen për ...
Telegraf | 14-Dec-2019 16:01
Policia e Shtetit dhe prokuroria ka publikuar emrat e të arrestuarve për pallatet e rrëzuara nga tërmeti i 26 nëntorit. 9 persona janë arrestaur, ndërkohë që 8 të tjerë janë në kërkim. Të arrestuarit akuzohen për ...

“Dëmtimet në objekte kanë ardhur për këto arsye”, Prokuroria jep detaje për arrestimet në Durrës. Hetime dhe për ndërtimet ku nuk pati viktima
TIRANË Prokuroria e Durrësit jep detaje për hetimet dhe arrestimet e ekzekutuara në Durrës të personave përgjegjës për shembjen e disa objekteve në këtë qytet nga tërmeti i 26 nëntorit. Sipas Prokurorisë, dëmtimet e ...
BalkanWeb | 14-Dec-2019 14:37
TIRANË Prokuroria e Durrësit jep detaje për hetimet dhe arrestimet e ekzekutuara në Durrës të personave përgjegjës për shembjen e disa objekteve në këtë qytet nga tërmeti i 26 nëntorit. Sipas Prokurorisë, dëmtimet e ...

Arrestimet pas tërmetit/ Gazetarja: Megaproces, hetimi do zgjasë. Po ndiqen protokollet e Italisë
TIRANË Gazetarja Klodiana Lala e konsideron një megaproces, hetimin, arrestimet dhe gjithë procesin që po ndiqet pas tërmetit të 26 nëntorit. Lala ka komentuar arrestimet në studion e News24, në rubrikën “Opinion”. Ajo ...
BalkanWeb | 14-Dec-2019 14:25
TIRANË Gazetarja Klodiana Lala e konsideron një megaproces, hetimin, arrestimet dhe gjithë procesin që po ndiqet pas tërmetit të 26 nëntorit. Lala ka komentuar arrestimet në studion e News24, në rubrikën “Opinion”. Ajo ...

Emrat e 9 të arrestuarve në Durrës për vdekjet në tërmetin e 26 nëntorit
Katër persona janë vënë në akuzë për vrasje me dashje për 24 viktimat e tërmetit në Durrës. Tre prej tyre janë ndërtues. Në arrest është vendosur dhe shefi i shërbimit të kovalishencës, ku gjeti vdekjen kryekomisar ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 17:20
Katër persona janë vënë në akuzë për vrasje me dashje për 24 viktimat e tërmetit në Durrës. Tre prej tyre janë ndërtues. Në arrest është vendosur dhe shefi i shërbimit të kovalishencës, ku gjeti vdekjen kryekomisar ...

Akuza për vrasje/ Prokuroria: Ndërtues e inxhinierë prishën pallatet në Durrës
Pas lëshimit të 18 urdhër arresteve për personat e dyshuar si përgjegjës për vdekjen e 23 personave në Durrës nga tërmeti i 26 nëntorit, mes të cilëve dhe zyrtarë e ish-zyrtarë, prokuroria ka dhënë detaje nga hetimi. Në ...
VizionPlus | 14-Dec-2019 15:37
Pas lëshimit të 18 urdhër arresteve për personat e dyshuar si përgjegjës për vdekjen e 23 personave në Durrës nga tërmeti i 26 nëntorit, mes të cilëve dhe zyrtarë e ish-zyrtarë, prokuroria ka dhënë detaje nga hetimi. Në ...

U arrestua për vdekjen e komisarit, Berisha: Ahmet Doda është djali i dajës së Ballës
Drejtori i Konvaleshencës në Durrës është një prej 9 personave të arrestuar si përgjegjës për viktimat e termetit të 26 nëntorit. Ish-Kryeministri Sali Berisha shkruan se drejtori Ahmet Doda, është djali i dajës së ...
ABCNews | 14-Dec-2019 20:27
Drejtori i Konvaleshencës në Durrës është një prej 9 personave të arrestuar si përgjegjës për viktimat e termetit të 26 nëntorit. Ish-Kryeministri Sali Berisha shkruan se drejtori Ahmet Doda, është djali i dajës së ...

Arrestohen ndërtuesit e hotelit “Mira Mare” dhe “Tropikal”, ku gjetën vdekjen dy vëllezërit nga Kosova
Dy ndërtues informalë janë arrestuar si përgjegjës për humbjet e dy jetëve nën rrënojat e dy hoteleve në Durrës, Hotel “Mira Mare” dhe Hotel ”Tropikal”. Nën rrënojat e hotel “Tropikal” humbën jetën dy vëllezërit nga ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 16:38
Dy ndërtues informalë janë arrestuar si përgjegjës për humbjet e dy jetëve nën rrënojat e dy hoteleve në Durrës, Hotel “Mira Mare” dhe Hotel ”Tropikal”. Nën rrënojat e hotel “Tropikal” humbën jetën dy vëllezërit nga ...

Dëmet e tërmetit në Durrës, emrat e personave në kërkim
Policia e Shtetit ka dalë në një konferencë të jashtëzakonshme duke bërë me dije se janë lëshuar 17 urdhëra ndalimi, 9 janë ekzekutuar dhe vijon puna për të tjerë të implikuar. Mes të arrestuarve janë zyrtarë, pronarë, ...
Lapsi | 14-Dec-2019 20:00
Policia e Shtetit ka dalë në një konferencë të jashtëzakonshme duke bërë me dije se janë lëshuar 17 urdhëra ndalimi, 9 janë ekzekutuar dhe vijon puna për të tjerë të implikuar. Mes të arrestuarve janë zyrtarë, pronarë, ...

Prokuroria jep detaje për arrestimet në Durrës: Hetime edhe për ndërtimet ku nuk pati viktima
Prokuroria e Durrësit jep detaje për hetimet dhe arrestimet e ekzekutuara në Durrës të personave përgjegjës për shembjen e disa objekteve në këtë qytet nga tërmeti i 26 nëntorit. Sipas Prokurorisë, dëmtimet e këtyre ...
Telegraf | 14-Dec-2019 15:16
Prokuroria e Durrësit jep detaje për hetimet dhe arrestimet e ekzekutuara në Durrës të personave përgjegjës për shembjen e disa objekteve në këtë qytet nga tërmeti i 26 nëntorit. Sipas Prokurorisë, dëmtimet e këtyre ...

Pasojat e tërmetit në Durrës, këta emrat e personave në kërkim
Mes të arrestuarve janë zyrtarë, pronarë, ndërtues e specialistë. Pas një pune 2 javore, në bazë të provave siguruar nga prokuroria, sipas deklaratës së drejtorit të Policisë së Durrësit, Lorenc Shehu, është konstatuar ...
Lajminet | 14-Dec-2019 23:50
Mes të arrestuarve janë zyrtarë, pronarë, ndërtues e specialistë. Pas një pune 2 javore, në bazë të provave siguruar nga prokuroria, sipas deklaratës së drejtorit të Policisë së Durrësit, Lorenc Shehu, është konstatuar ...

Dëmet e tërmetit në Durrës, emrat e personave në kërkim
Policia e Shtetit ka dalë në një konferencë të jashtëzakonshme duke bërë me dije se janë lëshuar 17 urdhëra ndalimi, 9 janë ekzekutuar dhe vijon puna për të tjerë të implikuar. Mes të arrestuarve janë zyrtarë,......
Zeri | 14-Dec-2019 23:46
Policia e Shtetit ka dalë në një konferencë të jashtëzakonshme duke bërë me dije se janë lëshuar 17 urdhëra ndalimi, 9 janë ekzekutuar dhe vijon puna për të tjerë të implikuar. Mes të arrestuarve janë zyrtarë,......

Dëmet e tërmetit në Durrës, emrat e personave në kërkim
Policia e Shtetit ka dalë në një konferencë të jashtëzakonshme duke bërë me dije se janë lëshuar 17 urdhëra ndalimi, 9 janë ekzekutuar dhe vijon puna për të tjerë të implikuar. Mes të arrestuarve janë zyrtarë, pronarë, ...
Aktuale.MK | 14-Dec-2019 23:28
Policia e Shtetit ka dalë në një konferencë të jashtëzakonshme duke bërë me dije se janë lëshuar 17 urdhëra ndalimi, 9 janë ekzekutuar dhe vijon puna për të tjerë të implikuar. Mes të arrestuarve janë zyrtarë, pronarë, ...

Dëmet e tërmetit në Durrës, emrat e personave në kërkim
Policia e Shtetit ka dalë në një konferencë të jashtëzakonshme duke bërë me dije se janë lëshuar 17 urdhëra ndalimi, 9 janë ekzekutuar dhe vijon puna për të tjerë të implikuar. Mes të arrestuarve janë zyrtarë, pronarë, ...
Klan Kosova | 14-Dec-2019 23:16
Policia e Shtetit ka dalë në një konferencë të jashtëzakonshme duke bërë me dije se janë lëshuar 17 urdhëra ndalimi, 9 janë ekzekutuar dhe vijon puna për të tjerë të implikuar. Mes të arrestuarve janë zyrtarë, pronarë, ...

Tërmeti, ‘Zëri i Amerikës’: 9 të ndaluar në Durrës, nën hetim ish-funksionarë e nëpunës të administratës lokale! (Artikulli i plotë)
Postuar: 14/12/2019 - 21:45 Në Shqipëri 9 persona u ndaluan ndërsa 8 të tjerë janë shpallur në kërkim, në kuadër të hetimit të nisur nga prokuroria e Durrësit pas viktimave dhe dëmeve të shkaktuara nga tërmeti i 26 ...
Sot.Al | 14-Dec-2019 21:49
Postuar: 14/12/2019 - 21:45 Në Shqipëri 9 persona u ndaluan ndërsa 8 të tjerë janë shpallur në kërkim, në kuadër të hetimit të nisur nga prokuroria e Durrësit pas viktimave dhe dëmeve të shkaktuara nga tërmeti i 26 ...

“Nëntë të arrestuar, 8 në kërkim”, Zëri i Amerikës: Hetimi për tërmetin arrestoi ish funksionarë të zyrave të administratës
Në Shqipëri 9 persona u ndaluan ndërsa 8 të tjerë janë shpallur në kërkim, në kuadër të hetimit të nisur nga prokuroria e Durrësit pas viktimave dhe dëmeve të shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Bëhet fjalë për ...
Medial | 14-Dec-2019 21:28
Në Shqipëri 9 persona u ndaluan ndërsa 8 të tjerë janë shpallur në kërkim, në kuadër të hetimit të nisur nga prokuroria e Durrësit pas viktimave dhe dëmeve të shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Bëhet fjalë për ...

17 urdhër arrestet/ Policia jep detaje: Vazhdojmë punën për të çuar para drejtësisë përgjegjësit
Drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës Lorenc Shehu, Prokurorja e Rrethit Anita Jella dhe Drejtori i Drejtorisë për Krimet Ekonomike e Financiare në Policinë e Shtetit Lutfi Minxhozi kanë dalë një konferencë ...
Top Channel | 14-Dec-2019 12:43
Drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës Lorenc Shehu, Prokurorja e Rrethit Anita Jella dhe Drejtori i Drejtorisë për Krimet Ekonomike e Financiare në Policinë e Shtetit Lutfi Minxhozi kanë dalë një konferencë ...

9 të arrestuar për tërmetin në Shqipëri, 8 në kërkim
Plot 17 urdhërndalime janë lëshuar mbrëmjen e djeshme nga Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Durrës nga të cilat, 9 prej tyre janë ekzekutuar dhe vijon puna në terren për gjetjen e personave të tjerë të cilët policia ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 20:46
Plot 17 urdhërndalime janë lëshuar mbrëmjen e djeshme nga Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Durrës nga të cilat, 9 prej tyre janë ekzekutuar dhe vijon puna në terren për gjetjen e personave të tjerë të cilët policia ...

Tërmeti në Shqipëri, fillojnë arrestimet
Plot 17 urdhërarreste janë prerë në qytetin e Durrësit lidhur me pasojat e shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit.Sipas Ora News fletëarrestet e lëshuara lidhen me objektet që shkaktuan viktima nga tërmeti i 26 nëntorit, ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 20:01
Plot 17 urdhërarreste janë prerë në qytetin e Durrësit lidhur me pasojat e shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit.Sipas Ora News fletëarrestet e lëshuara lidhen me objektet që shkaktuan viktima nga tërmeti i 26 nëntorit, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved