ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:43

Kosova hap konsullatë edhe në Hamburg

Kosova hap konsullatë edhe në Hamburg
Është hapur në Hamburg të Gjermanisë Konsullata e Përgjithshme e Kosovës. Kjo është konsullata e pestë që Kosova hap në Gjermani, shtet për të cilin ministri i Jashtëm në detyrë, Behgjet Pacolli, thotë se është aleati ...
Arbresh | 15-Dec-2019 00:01
Është hapur në Hamburg të Gjermanisë Konsullata e Përgjithshme e Kosovës. Kjo është konsullata e pestë që Kosova hap në Gjermani, shtet për të cilin ministri i Jashtëm në detyrë, Behgjet Pacolli, thotë se është aleati ...

Kosova hap konsullatë edhe në Hamburg
Është hapur në Hamburg të Gjermanisë Konsullata e Përgjithshme e Kosovës. Kjo është konsullata e pestë që Kosova hap në Gjermani, shtet për të cilin ministri i Jashtëm në detyrë, Behgjet Pacolli, thotë se është aleati ...
Gazeta Express | 14-Dec-2019 23:58
Është hapur në Hamburg të Gjermanisë Konsullata e Përgjithshme e Kosovës. Kjo është konsullata e pestë që Kosova hap në Gjermani, shtet për të cilin ministri i Jashtëm në detyrë, Behgjet Pacolli, thotë se është aleati ...

Kosova hap Konsullatën e pestë në Gjermani, Pacolli: Është aleati ynë strategjik në Evropë
Është hapur në Hamburg të Gjermanisë Konsullata e Përgjithshme e Kosovës. Kjo është konsullata e pestë që Kosova hap në Gjermani, shtet për të cilin Behgjet Pacolli thotë se është aleati strategjik në Evropë.
Top Channel | 14-Dec-2019 22:22
Është hapur në Hamburg të Gjermanisë Konsullata e Përgjithshme e Kosovës. Kjo është konsullata e pestë që Kosova hap në Gjermani, shtet për të cilin Behgjet Pacolli thotë se është aleati strategjik në Evropë.

Kosova hap konsullatën e pestë në Gjermani, kësaj radhe në Hamburg
Është hapur në Hamburg të Gjermanisë Konsullata e Përgjithshme e Kosovës. Kjo është konsullata e pestë që Kosova hap në Gjermani, shtet për të cilin ministri i Jashtëm në detyrë, Behgjet Pacolli, thotë se është aleati ...
Koha.net | 14-Dec-2019 23:10
Është hapur në Hamburg të Gjermanisë Konsullata e Përgjithshme e Kosovës. Kjo është konsullata e pestë që Kosova hap në Gjermani, shtet për të cilin ministri i Jashtëm në detyrë, Behgjet Pacolli, thotë se është aleati ...

U hap Konsullata e Përgjithshme e Kosovës në Hamburg të Gjermanisë
Në qytetin gjerman, Hamburg, sot solemnisht u hap Konsullata e Përgjithshme e Republikës së Kosovës, shkruan albinfo.ch. Ministri i Jashtëm i Behgjet Pacolli dhe Ambasadori i Kosovës në Gjermani Beqë Cufaj uruan ...
AlbInfo | 14-Dec-2019 21:22
Në qytetin gjerman, Hamburg, sot solemnisht u hap Konsullata e Përgjithshme e Republikës së Kosovës, shkruan albinfo.ch. Ministri i Jashtëm i Behgjet Pacolli dhe Ambasadori i Kosovës në Gjermani Beqë Cufaj uruan ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved