ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:07

Jari përgëzon aktorët që do mbrojnë me trupat e tyre godinën e Presidencës

Jari përgëzon aktorët që do mbrojnë me trupat e tyre godinën e Presidencës
Sot fraksioni i Aleancës për Tetarin, që doli fitimitar mbi grupin tjetër puçist, i cili ishte kolonë e pestë brenda tyre, mori mbështetjen e presidentit Meta në luftën kundër korrupsionit. Ndaj Jari bëri këtë sqarim ...
GazetaTema | 14-Dec-2019 18:44
Sot fraksioni i Aleancës për Tetarin, që doli fitimitar mbi grupin tjetër puçist, i cili ishte kolonë e pestë brenda tyre, mori mbështetjen e presidentit Meta në luftën kundër korrupsionit. Ndaj Jari bëri këtë sqarim ...

Jari shpjegon pse u emërua Prençi këshilltar për tërmetet
Pas njoftimit të Presidencës për emërimin e këshilltarit për tërmetet, ka pasur shumë reaksion mes demokratëve. Por Jari vendosi t’i sqarojë, pasi e njeh Prençin shumë herët dhe e ka pas vartës: “Të dashur demokratë, ...
GazetaTema | 13-Dec-2019 17:52
Pas njoftimit të Presidencës për emërimin e këshilltarit për tërmetet, ka pasur shumë reaksion mes demokratëve. Por Jari vendosi t’i sqarojë, pasi e njeh Prençin shumë herët dhe e ka pas vartës: “Të dashur demokratë, ...

VIDEO/ U emërua ministër për Rindërtimin, shihni ku ishte Arben Ahmetaj kur mësoi lajmin dhe reagimin e tij
TIRANE Ndërsa drejtonte mbledhjen e komisionit të Ekonomisë, Arben Ahmetaj mori vesh se postin që i ishte ngarkuar për të mbajtur nga sot e në vijim. Ahmetja po drejtonte mbledhjen e komisionit ku diskutohej për ...
BalkanWeb | 13-Dec-2019 16:23
TIRANE Ndërsa drejtonte mbledhjen e komisionit të Ekonomisë, Arben Ahmetaj mori vesh se postin që i ishte ngarkuar për të mbajtur nga sot e në vijim. Ahmetja po drejtonte mbledhjen e komisionit ku diskutohej për ...

Emërimi i Arben Ahmetaj/ Opozita: Më i korruptuari u caktua ministër Shteti për Rindërtimin, mëlccitë e qengjit ia varën në qafën e ujkut
Arben Ahmetaj emërohet ministër shteti për rindërtimin Mëlçitë e qingjit në qafë te Ujkut Qeveria shqiptare ka ngritur një Ministri të veçantë për rindërtimin e zonave të prekura nga termeti. Në krye të këtij ...
Telegraf | 14-Dec-2019 12:34
Arben Ahmetaj emërohet ministër shteti për rindërtimin Mëlçitë e qingjit në qafë te Ujkut Qeveria shqiptare ka ngritur një Ministri të veçantë për rindërtimin e zonave të prekura nga termeti. Në krye të këtij ...

Klevi Pojana publikon videon: Ja mesazhi i Ahmetaj për shqiptarët
Anëtari i Kryesisë së LSI, Klevi Pojana ka reaguar për emërimin e Arben Ahmetaj si ministër përgjegjës për rindërtimet nga tërmeti. Në facebook, ai ka publikuar një video të fushatës së Ahmetaj në Gjirokastër, në vitin ...
Telegraf | 13-Dec-2019 21:46
Anëtari i Kryesisë së LSI, Klevi Pojana ka reaguar për emërimin e Arben Ahmetaj si ministër përgjegjës për rindërtimet nga tërmeti. Në facebook, ai ka publikuar një video të fushatës së Ahmetaj në Gjirokastër, në vitin ...

Braimllari: Ahmetaj, një nga ata që di t’i rrjepë mirë qytetarët
Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari komentoi emërimin e Arben Ahmetajt si ministër Shteti për Rindërtimin. Gjatë një interviste për “FaxNews”, Braimllari e quajti këtë lëvizje ...
Telegraf | 13-Dec-2019 20:46
Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari komentoi emërimin e Arben Ahmetajt si ministër Shteti për Rindërtimin. Gjatë një interviste për “FaxNews”, Braimllari e quajti këtë lëvizje ...

Meta firmos ndryshimet në qeveri, Arben Ahmetaj dekretohet sërish ministër
Presidenti Ilir Meta dekreton në postimin e Ministrit të shtetit për Rindërtim, Arben Ahmetajn. Emri i Ahmetajt u propozua sot nga kryeministri Edi Rama. Ahmetaj Minister I Shtetit Per Rindertimin Kryeministri Edi Rama ...
BalkanWeb | 13-Dec-2019 15:25
Presidenti Ilir Meta dekreton në postimin e Ministrit të shtetit për Rindërtim, Arben Ahmetajn. Emri i Ahmetajt u propozua sot nga kryeministri Edi Rama. Ahmetaj Minister I Shtetit Per Rindertimin Kryeministri Edi Rama ...

Meta dekreton Ahmetajn si Ministër të shtetit për Rindërtimin
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar këtë të premte menjëherë pas emërimit nga Kryeministri Rama, Arben Ahmetajt si ministër i ri i Rindërtimit. Kreu i shtetit ka firmosur propozimin e kryeministrit Rama, i cili vendosi ...
VizionPlus | 13-Dec-2019 16:25
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar këtë të premte menjëherë pas emërimit nga Kryeministri Rama, Arben Ahmetajt si ministër i ri i Rindërtimit. Kreu i shtetit ka firmosur propozimin e kryeministrit Rama, i cili vendosi ...

Nga miliardat në miliarda: Rikthimi në mes të krizës i Arben Ahmetajt
Kalimi nga detyra e një prej ministrave më të fuqishëm në kabinet tek kreu i Komisionit të Ekonomisë në Kuvend u lexua si një zbritje e butë për Arben Ahmetajn një vit më parë teksa kryeministri Rama vendosi ta ...
ABCNews | 14-Dec-2019 16:14
Kalimi nga detyra e një prej ministrave më të fuqishëm në kabinet tek kreu i Komisionit të Ekonomisë në Kuvend u lexua si një zbritje e butë për Arben Ahmetajn një vit më parë teksa kryeministri Rama vendosi ta ...

Ahmetaj ministër shteti për Rindërtimin, Berisha: Mëlçitë e qingjit në qafën e ujkut
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar sot propozimin e Kryeministri Rama për të emëruar Arben Ahmetaj si ministër Shteti për Rindërtimin e zonave të prekura nga tërmeti tragjik i 26 Nëntorit. Pas këtij vendimi, i ...
Lapsi | 13-Dec-2019 18:39
Presidenti Ilir Meta ka dekretuar sot propozimin e Kryeministri Rama për të emëruar Arben Ahmetaj si ministër Shteti për Rindërtimin e zonave të prekura nga tërmeti tragjik i 26 Nëntorit. Pas këtij vendimi, i ...

Rama i beson Arben Ahmetajt ministrinë për Rindërtimin, PD: Zgjodhi më të korruptuarin
Arben Ahmetaj nga kjo e premte do të jetë ministër i Shtetit për Rindërtimin. Për kryeministrin Rama i gjithë riparimi i dëmeve dhe kompesimi i familjeve të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit solli nevojën për hajen e ...
ABCNews | 13-Dec-2019 17:55
Arben Ahmetaj nga kjo e premte do të jetë ministër i Shtetit për Rindërtimin. Për kryeministrin Rama i gjithë riparimi i dëmeve dhe kompesimi i familjeve të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit solli nevojën për hajen e ...

Ja si reagon Ben Ahmetaj kur merr vesh emërimin si Ministër për Rindërtimin
Emërimin e tij si Ministër Shteti për Rindërtimin, Arben Ahmetaj e mori përmes një telefonate teksa po drejtonte diskutimet për buxhetin në komisionin e ekonomisë. Nevoja për një ministër të posaçëm shteti për ...
VizionPlus | 13-Dec-2019 15:19
Emërimin e tij si Ministër Shteti për Rindërtimin, Arben Ahmetaj e mori përmes një telefonate teksa po drejtonte diskutimet për buxhetin në komisionin e ekonomisë. Nevoja për një ministër të posaçëm shteti për ...

Batuta per emerimin e Ahmetajt: Minister pa Portofol por me thes!
Emerimi i Ministrit Ahmetaj ka ngjall mjaft debate dhe batuta ne rrjetet sociale.
Telegraf | 13-Dec-2019 15:01
Emerimi i Ministrit Ahmetaj ka ngjall mjaft debate dhe batuta ne rrjetet sociale.

Ahmetaj ministër i Rindërtimit, Luan Rama: Tani qytetarët do jenë të qetë
Zv.kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Luan Rama në një deklaratë për mediat foli sot për vendimin e kryeministrit Edi Rama për të emëruar Arben Ahmetajn si ministrin e Shtetit për Rindërtimin. Lihdur me ...
ABCNews | 13-Dec-2019 15:55
Zv.kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Luan Rama në një deklaratë për mediat foli sot për vendimin e kryeministrit Edi Rama për të emëruar Arben Ahmetajn si ministrin e Shtetit për Rindërtimin. Lihdur me ...

Meta e dekreton menjëherë Ahmetajn ministër Shteti për Rindërtimin
Presidenti Ilir Meta nuk ka vonuar të dekretojë Arben Ahmetajn si ministër Shteti për Rindërtimin. Dekreti i presidentit është publikuar pak momente më parë. Ahmetaj u propozua nga kryeministri Edi Rama ditën e sotme, ...
Standard | 14-Dec-2019 12:25
Presidenti Ilir Meta nuk ka vonuar të dekretojë Arben Ahmetajn si ministër Shteti për Rindërtimin. Dekreti i presidentit është publikuar pak momente më parë. Ahmetaj u propozua nga kryeministri Edi Rama ditën e sotme, ...

Presidenti Meta dekreton emërimin e Arben Ahmetaj si ministër Shteti për Rindërtimin
Pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit qeveria ndër masat e para që mori në mbledhjen e Këshillit të Ministrave ishte edhe krijimi i Komitetit Kombëtar të Rindërtimit, operacionet e së cilës do t’i kryesonte ...
ScanTv | 13-Dec-2019 17:25
Pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit qeveria ndër masat e para që mori në mbledhjen e Këshillit të Ministrave ishte edhe krijimi i Komitetit Kombëtar të Rindërtimit, operacionet e së cilës do t’i kryesonte ...

Meta firmos: Arben Ahmetaj merr detyrën si ministri më i ri i qeverisë
Ashtu siç kishte paralajmëruar, Presidenti Ilir Meta nuk ka vonuar dekretimin e ministrit të ri të qeverisë Rama. Emri i Arben Ahmetajt si ministër Shteti për Rindërtimin. Më parë, Presindenca kishte njoftuar se nuk do ...
ABCNews | 13-Dec-2019 15:28
Ashtu siç kishte paralajmëruar, Presidenti Ilir Meta nuk ka vonuar dekretimin e ministrit të ri të qeverisë Rama. Emri i Arben Ahmetajt si ministër Shteti për Rindërtimin. Më parë, Presindenca kishte njoftuar se nuk do ...

“Kërkon të tallet me njerëzit”, sekretari i LSI reagon pas emërimit të Ahmetajt si ministër për Rindërtimin
Postuar: 13/12/2019 - 17:20 Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari ka reaguar pas emërimit të Arben Ahmetajt si ministër Shteti për Rindërtimin. Braimllari e quajti këtë lëvizje ...
Sot.Al | 13-Dec-2019 17:22
Postuar: 13/12/2019 - 17:20 Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari ka reaguar pas emërimit të Arben Ahmetajt si ministër Shteti për Rindërtimin. Braimllari e quajti këtë lëvizje ...

Si reagoi Arben Ahmetaj kur mori vesh lajmin për emërimin si ministër
Ahmetaj e ka marrë lajmin e emërimit si ministër i Shtetit për Rindërimit teksa po drejtonte mbledhjen e Komisionit të Ekonimisë, mbi buxhtin e 2020. Ai ishte duke drejtuar diskutimet kur mori një telefonatë, raporton ...
Politiko | 13-Dec-2019 16:52
Ahmetaj e ka marrë lajmin e emërimit si ministër i Shtetit për Rindërimit teksa po drejtonte mbledhjen e Komisionit të Ekonimisë, mbi buxhtin e 2020. Ai ishte duke drejtuar diskutimet kur mori një telefonatë, raporton ...

Ahmetaj ministër, Paloka: Tregues i qartë se qeveria kërkon të vjedhë
Pas emërimit të Arben Ahmetajt si ministër të Shtetit për Rindërtimin, ka ardhur reagimi nga radhët e PD. Në një postim në Facebook, nënkryetari i PD, Edi Paloka e cilëson emërimin e Ahmetajt si tregues të qartë se ...
VizionPlus | 13-Dec-2019 14:19
Pas emërimit të Arben Ahmetajt si ministër të Shtetit për Rindërtimin, ka ardhur reagimi nga radhët e PD. Në një postim në Facebook, nënkryetari i PD, Edi Paloka e cilëson emërimin e Ahmetajt si tregues të qartë se ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved