ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:53

Eliminime mafioze mes rivalëve: Lushnjarët po zgjohen me kujtimet e vitit të mbrapshtë ’97

Eliminime mafioze mes rivalëve: Lushnjarët po zgjohen me kujtimet e vitit të mbrapshtë ’97
Enver Boriçi është viktima e fundit e atentateve mafioze që kanë shoqëruar Lushnjen gjatë viteve të fundit. Më parë ishte ekzekutuar Besmir Hida, ndërkohë që në një atentat të ngjashëm ishin eleminuar dhe nipi i tij ...
GazetaTema | 14-Dec-2019 10:54
Enver Boriçi është viktima e fundit e atentateve mafioze që kanë shoqëruar Lushnjen gjatë viteve të fundit. Më parë ishte ekzekutuar Besmir Hida, ndërkohë që në një atentat të ngjashëm ishin eleminuar dhe nipi i tij ...

Hakmarrja ndaj Bandës së Lushnjes, ish anëtare e familjarë po ekzekutohen një e nga një
Lushnja është tronditur këtë të shtunë nga një tjetër ngjarje e rëndë kriminale. Enver Boriçi, ish-anëtar i Bandës së Lushnjes është ekzekutuar në lokalin e tij në lagjen Kadri Gjystri. Policia sqaroi në një komunikate ...
VizionPlus | 14-Dec-2019 14:17
Lushnja është tronditur këtë të shtunë nga një tjetër ngjarje e rëndë kriminale. Enver Boriçi, ish-anëtar i Bandës së Lushnjes është ekzekutuar në lokalin e tij në lagjen Kadri Gjystri. Policia sqaroi në një komunikate ...

Kush ishte Enver Boriçi që u gjet i vrarë në lokal/ Vëllai i dënuar me burg përjetë dhe lidhja me Aldo Baren (FOTO)
Personi që shihni në foto është Enver Borçi, personi që u gjet i vrarë sot me armë zjarri, anëtari i bandës së Lushnjës, që drejtohej nga Aldo Bare. Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen “Kadri Gjystri”. Boriçi u gjet i ...
BalkanWeb | 14-Dec-2019 09:33
Personi që shihni në foto është Enver Borçi, personi që u gjet i vrarë sot me armë zjarri, anëtari i bandës së Lushnjës, që drejtohej nga Aldo Bare. Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen “Kadri Gjystri”. Boriçi u gjet i ...

DETAJET: Si u ekzekutua në lokalin e tij, vëllai i “killerit” të Aldo Bares
Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja që tronditi Lushnjën. Ngjarja ndodhi në lagjen “Kadri Gjystri”. Burime për ABC News thanë se viktima, 52-vjeçari Enver Boriçi, është vëllai i Arben Boriçit, krahut të djathtë të ...
GazetaTema | 14-Dec-2019 09:33
Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja që tronditi Lushnjën. Ngjarja ndodhi në lagjen “Kadri Gjystri”. Burime për ABC News thanë se viktima, 52-vjeçari Enver Boriçi, është vëllai i Arben Boriçit, krahut të djathtë të ...

DETAJET/ Gjendet i ekzekutuar me armë zjarri pronari i një lokali në Lushnjë: Ish anëtar i bandës së Aldo Bares
Një vrasje me armë zjarri ka tronditur mëngjesin e sotëm Lushnjën, ku viktim ka mbetur Enver Boriçi 42 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Kadri Qystri në Lushnjë. Enver Boriçi ish anëtar i bandës së Lushnjës ka qenë ...
GazetaTema | 14-Dec-2019 09:03
Një vrasje me armë zjarri ka tronditur mëngjesin e sotëm Lushnjën, ku viktim ka mbetur Enver Boriçi 42 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Kadri Qystri në Lushnjë. Enver Boriçi ish anëtar i bandës së Lushnjës ka qenë ...

Vrasja në Lushnje, historia bandës famëkeqe të Aldo Bares
Mëngjesin e sotëm një tjetër ekzekutim mafioz ka tronditur opinionin publik. 52-vjeçari Enver Boriçi është gjetur i vrarë me armë zjarri, në lokalin e tij në lagjen “Kadri Gjystri”, në Lushnje. Por, atentati ku mbeti i ...
Lapsi | 14-Dec-2019 10:21
Mëngjesin e sotëm një tjetër ekzekutim mafioz ka tronditur opinionin publik. 52-vjeçari Enver Boriçi është gjetur i vrarë me armë zjarri, në lokalin e tij në lagjen “Kadri Gjystri”, në Lushnje. Por, atentati ku mbeti i ...

Dera e parme ishte e mbyllur, ja kush e gjeti 52 vjeçarin në Lushnje të vrarë në lokal, ku po heton policia
Postuar: 14/12/2019 - 11:34 Pronari i një lokali në Lushnjë është gjetur i vrarë me një plumb në kokë sot në Lushnjë. Ngjarja ndodhi në lagjen “Kadri Gjystri”. Kanë qenë familjarët që e kanë gjetur të ekzekutuar 52 ...
Sot.Al | 14-Dec-2019 11:37
Postuar: 14/12/2019 - 11:34 Pronari i një lokali në Lushnjë është gjetur i vrarë me një plumb në kokë sot në Lushnjë. Ngjarja ndodhi në lagjen “Kadri Gjystri”. Kanë qenë familjarët që e kanë gjetur të ekzekutuar 52 ...

Vrasja në Lushnje, si u ekzekutua ish anëtari i bandës së Aldo Bares (FOTO)
Një atentat mafioz tronditi Lushnjen mëngjesin e sotëm. Viktima është 42-vjecari Enver Borici. Ngjarja ndodhi në lagjen “Kadri Qystri” të qytetit. Lapsi.al mëson detaje të tjera rreth viktimës. Borici ka qenë ish anëtar ...
Lapsi | 14-Dec-2019 09:42
Një atentat mafioz tronditi Lushnjen mëngjesin e sotëm. Viktima është 42-vjecari Enver Borici. Ngjarja ndodhi në lagjen “Kadri Qystri” të qytetit. Lapsi.al mëson detaje të tjera rreth viktimës. Borici ka qenë ish anëtar ...

Lushnje: Është gjetur i vrarë me një plumb në kokë Enver Boriqi
Mëngjesin e sotëm, në lokalin e tij në rrugën “Kadri Gjystri” në Lushnjë është gjetur i pajetë Enver Boriçi, ish-anëtari i bandës së Lushnjës. Mësohet se ai është gjetur i vrarë me një plumb në kokë. Trupi i pajetë u ...
PortaliOnline | 14-Dec-2019 11:10
Mëngjesin e sotëm, në lokalin e tij në rrugën “Kadri Gjystri” në Lushnjë është gjetur i pajetë Enver Boriçi, ish-anëtari i bandës së Lushnjës. Mësohet se ai është gjetur i vrarë me një plumb në kokë. Trupi i pajetë u ...

Ish anëtari i Bandës së Lushnjes, Enver Boriçi u qëllua me një plumb në kokë
Enver Boriçi, ish-anëtar i Bandës së Lushnjes është qëlluar duke pirë kafe në lokalin e tij. Burime për Vizion Plus bëjnë të ditur se Borici, 52 vjec sapo kishte hapur lokalin e tij dhe po pinte kafen herët ne mengjes. ...
VizionPlus | 14-Dec-2019 09:03
Enver Boriçi, ish-anëtar i Bandës së Lushnjes është qëlluar duke pirë kafe në lokalin e tij. Burime për Vizion Plus bëjnë të ditur se Borici, 52 vjec sapo kishte hapur lokalin e tij dhe po pinte kafen herët ne mengjes. ...

Vëllain e kishte krahun e djathtë të Aldo Bares, zbulohet e kaluara e errët e Enver Boriçit që e ekzekutuan duke pirë kafe
Postuar: 14/12/2019 - 10:55 Mëngjesin e sotëm një ngjarje e rëndë ndodhi në qytetin e Lushnjes. U raportua se një 52-vjeçar u gjet i vrarë brenda lokalit të tij. Ai është dënuar disa herë nga Gjykata për disa vepra ...
Sot.Al | 14-Dec-2019 10:57
Postuar: 14/12/2019 - 10:55 Mëngjesin e sotëm një ngjarje e rëndë ndodhi në qytetin e Lushnjes. U raportua se një 52-vjeçar u gjet i vrarë brenda lokalit të tij. Ai është dënuar disa herë nga Gjykata për disa vepra ...

Eliminime mafioze mes rivalëve, lushnjarët po zgjohen me kujtimet e vitit të mbrapshtë
Enver Boriçi është viktima e fundit e atentateve mafioze që kanë shoqëruar Lushnjen gjatë viteve të fundit. Më parë ishte ekzekutuar Besmir Hida, ndërkohë që në një atentat të ngjashëm ishin eleminuar dhe nipi i tij ...
ABCNews | 14-Dec-2019 09:39
Enver Boriçi është viktima e fundit e atentateve mafioze që kanë shoqëruar Lushnjen gjatë viteve të fundit. Më parë ishte ekzekutuar Besmir Hida, ndërkohë që në një atentat të ngjashëm ishin eleminuar dhe nipi i tij ...

Vrasja ne mes te qytetit, kush ishte roli i Enver Boricit ne banden e Lushnjes
Atentati ku mbeti i vdekur Enver Boriçi ka rikthyer në vëmendje, bandën famëkeqe të Aldo Bares. Ky i fundit është një nga krijuesit e bandës famëkeqe që mbizoteroi ne qytetin e Lushnjes per shume vite duke krijuar ...
Lajmi i Fundit | 14-Dec-2019 10:33
Atentati ku mbeti i vdekur Enver Boriçi ka rikthyer në vëmendje, bandën famëkeqe të Aldo Bares. Ky i fundit është një nga krijuesit e bandës famëkeqe që mbizoteroi ne qytetin e Lushnjes per shume vite duke krijuar ...

Vritet 42 vjeçari në Lushnje
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në Lushnjë, ku viktima ka mbetur një 42 vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Kadri Qystri në Lushnjë. Enver Borici ish anëtar i bandës së Lushnjës ka qenë duke pirë kafe në lokalin e ...
EkonomiaOnline | 14-Dec-2019 10:30
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në Lushnjë, ku viktima ka mbetur një 42 vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Kadri Qystri në Lushnjë. Enver Borici ish anëtar i bandës së Lushnjës ka qenë duke pirë kafe në lokalin e ...

Klientët e gjetën me një plumb në kokë të ulur në një karrige në lokal, si u ekzekutua vëllai i “killerit” të Aldo Bares (Publikohen pamjet nga vendi i ngjarjes)
Postuar: 14/12/2019 - 10:10 Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lushnje, ku mbeti i vrarë një 52 vjeçar. Mësohet se Enver Boriçi ka qenë duke pirë kafe në lokalin e tij në ...
Sot.Al | 14-Dec-2019 10:12
Postuar: 14/12/2019 - 10:10 Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lushnje, ku mbeti i vrarë një 52 vjeçar. Mësohet se Enver Boriçi ka qenë duke pirë kafe në lokalin e tij në ...

Gjendet i vrarë pronari i një lokali në Lushnjë
Një person i pajetë, është gjetur këtë mëngjes, në ambientet e lokalit të tij. Mësohet nga raportimet e para se shtetasi Enver Boriçi, është gjetur pa shenje jete. Mësohet se ai është qëlluar me plumb në kokë. Policia ...
Dritare | 14-Dec-2019 09:39
Një person i pajetë, është gjetur këtë mëngjes, në ambientet e lokalit të tij. Mësohet nga raportimet e para se shtetasi Enver Boriçi, është gjetur pa shenje jete. Mësohet se ai është qëlluar me plumb në kokë. Policia ...

I vëllai në burg/Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Lushnjë
Pronari i një lokali është gjetur i vdekur, sot në mëngjes në Lushnjë. Ngjarja ndodhi në lagjen “Kadri Gjystri”. Sipas burimeve në media, vëllai i viktimës Enver Boriçi, Ben Boriçi ndodhet në burg. Ende nuk dihet nëse ...
Dritare | 14-Dec-2019 09:39
Pronari i një lokali është gjetur i vdekur, sot në mëngjes në Lushnjë. Ngjarja ndodhi në lagjen “Kadri Gjystri”. Sipas burimeve në media, vëllai i viktimës Enver Boriçi, Ben Boriçi ndodhet në burg. Ende nuk dihet nëse ...

Tronditet qyteti, vritet në mes të lokalit ish-anëtari i bandës së Lushnjës
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në Lushnjë, ku viktim ka mbetur Enver Borici 42 vjeç.
Top Channel | 14-Dec-2019 08:45
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në Lushnjë, ku viktim ka mbetur Enver Borici 42 vjeç.

Vrasja në Lushnje! Një femër i kërkon ‘llogari’ policëve, dyshohet se u ekzekutua natën
Qyteti i Lushnjes u trondit sot në orën 7:45 të mëngjesit, ku persona ende të paidentifikuar kanë ekzekutuar me plumb në kokë, në një vrasje të tipi mafioz, 52-vjeçarin Enver Boriçi i cili është vëllai i Arben Boriçit, ...
Gazeta Express | 14-Dec-2019 09:21
Qyteti i Lushnjes u trondit sot në orën 7:45 të mëngjesit, ku persona ende të paidentifikuar kanë ekzekutuar me plumb në kokë, në një vrasje të tipi mafioz, 52-vjeçarin Enver Boriçi i cili është vëllai i Arben Boriçit, ...

Vrasja e ish-anëtarit të bandës së Lushnjës, kush është viktima (foto)
Një vrasje me armë zjarri ka tronditur mëngjesin e sotëm Lushnjën, ku viktim ka mbetur Enver Borici 42 vjeç.
Top Channel | 14-Dec-2019 08:39
Një vrasje me armë zjarri ka tronditur mëngjesin e sotëm Lushnjën, ku viktim ka mbetur Enver Borici 42 vjeç.

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved