ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:18

Artan Hoxha: Humbja e 50 kg kokainë solli vrasjet mafioze në Elbasan, brenda vitit u eliminuan 6 persona

Artan Hoxha: Humbja e 50 kg kokainë solli vrasjet mafioze në Elbasan, brenda vitit u eliminuan 6 persona
I ftuar në studion e Abc News, gazetari Artan Hoxha zbuloi detaje të rendësishme nga atentati i mbrëmshëm në Peqin ku u vra Andi Zylyfi dhe mbeti i plagosur Andi Uruçi. Hoxha foli për një sherr në një lokal në Elbasan ...
GazetaTema | 14-Dec-2019 20:40
I ftuar në studion e Abc News, gazetari Artan Hoxha zbuloi detaje të rendësishme nga atentati i mbrëmshëm në Peqin ku u vra Andi Zylyfi dhe mbeti i plagosur Andi Uruçi. Hoxha foli për një sherr në një lokal në Elbasan ...

Atentat ndaj dy të rinjve në Peqin/ Vritet një 23 vjeçar që sapo ishte kthyer nga emigrimi, plagoset shoku i tij
Një 23-vjeçar ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur rëndë mbrëmjen e së premtes në Peqin teksa ndaj mjetit me të cilin udhëtonin është qëlluar me breshëri kallashnikovi.
Top Channel | 14-Dec-2019 12:43
Një 23-vjeçar ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur rëndë mbrëmjen e së premtes në Peqin teksa ndaj mjetit me të cilin udhëtonin është qëlluar me breshëri kallashnikovi.

Nga prishja e pazareve të drogës në Britani tek vrasja e kushëririt, telefonata e dyshimtë që e nxorri në pritë viktimën në Peqin
“BalkanWeb” zbardh të tjera detaje nga atentati i mbrëmshëm në Peqin, ku mbeti i vrarë një 26-vjeçar dhe u plagos shoku i tij. Andi Zylyfi u qëllua për vdekje teksa ishte në makinë bashkë me Ardit Uruçin, pasi mori një ...
BalkanWeb | 14-Dec-2019 11:56
“BalkanWeb” zbardh të tjera detaje nga atentati i mbrëmshëm në Peqin, ku mbeti i vrarë një 26-vjeçar dhe u plagos shoku i tij. Andi Zylyfi u qëllua për vdekje teksa ishte në makinë bashkë me Ardit Uruçin, pasi mori një ...

Detaje të reja nga atentati në Peqin/ Autorët, pjesë e grupit të strukturuar kriminal, ku po heton policia
Dalin të tjera detaje nga atentati i mbrëmjes së djeshme në Peqin, ku mbeti i vrarë Andi Zylyfi. Krimet e Rënda kanë nisur tashmë një hetim për ngjarjen e rëndë, ku po hetojnë për lidhje të viktimës, apo edhe të Ardit ...
BalkanWeb | 14-Dec-2019 09:04
Dalin të tjera detaje nga atentati i mbrëmjes së djeshme në Peqin, ku mbeti i vrarë Andi Zylyfi. Krimet e Rënda kanë nisur tashmë një hetim për ngjarjen e rëndë, ku po hetojnë për lidhje të viktimës, apo edhe të Ardit ...

Atentat ndaj dy të rinjve në Peqin/ Vritet një 23 vjeçar që sapo ishte kthyer nga emigrimi, plagoset shoku i tij
Një 23 vjeçar mbeti i vrarë dhe një tjetër u plagos rëndë mbrëmjen e së premtes në Peqin, pasi ndaj mjetit me të cilin udhëtonin është qëlluar me armë zjarri.
Top Channel | 14-Dec-2019 01:49
Një 23 vjeçar mbeti i vrarë dhe një tjetër u plagos rëndë mbrëmjen e së premtes në Peqin, pasi ndaj mjetit me të cilin udhëtonin është qëlluar me armë zjarri.

Atentati me një të vrarë, Ardi Veliu niset me urgjencë në Elbasan, takim me drejtuesit e policisë
Pas atentatit që u regjistruar mbrëmjen e sotme në një fshat të Peqinit, ku një 26-vjeçar u vra dhe një tjetër u plagos, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu është nisur me urgjencë në Elbasan. ...
BalkanWeb | 13-Dec-2019 22:37
Pas atentatit që u regjistruar mbrëmjen e sotme në një fshat të Peqinit, ku një 26-vjeçar u vra dhe një tjetër u plagos, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu është nisur me urgjencë në Elbasan. ...

Andi Zylyfi, kushëri me viktimën e vrasjes së trefishtë mafioze në Elbasan
Ndonëse 26 vjecari që u ekzekutua mbrëmjen e të premtes në Përparim të Peqinit, Andi Zylyfi ishte djali i hallës së shtetasit Endrit Alibej I cili ishte një nga viktimat e vrasjes mafioze të 28 dhjetorit 2018 në ...
VizionPlus | 14-Dec-2019 09:48
Ndonëse 26 vjecari që u ekzekutua mbrëmjen e të premtes në Përparim të Peqinit, Andi Zylyfi ishte djali i hallës së shtetasit Endrit Alibej I cili ishte një nga viktimat e vrasjes mafioze të 28 dhjetorit 2018 në ...

Artan Hoxha: Dihet kush po vret në Lushnje, e bëjnë për të terrorizuar
I ftuar në studion e “ABC News” gazetari Artan Hoxha ka folur për atenatin në Lushnje. Hoxha bën një krahasim të ngjarjeve të Lushnjes me të Elbasanit duke theksuar se atentatet ndryshe nga ato të Elbasanit po bëhen në ...
ABCNews | 14-Dec-2019 14:22
I ftuar në studion e “ABC News” gazetari Artan Hoxha ka folur për atenatin në Lushnje. Hoxha bën një krahasim të ngjarjeve të Lushnjes me të Elbasanit duke theksuar se atentatet ndryshe nga ato të Elbasanit po bëhen në ...

Pas tërmetit, rikthehen vrasjet mafioze. Dy viktima brenda pak orësh
Pa u shuar ende jehona e tërmetit apokaliptik të 26 nëntorit me 51 viktima, mbi 1 mijë të plagosur dhe shumë dëme matariale, vendi është tronditur sërish nga vrasjet mafioze. Në harkun kohor të më pak se 12 orëve kemi ...
Lapsi | 14-Dec-2019 14:07
Pa u shuar ende jehona e tërmetit apokaliptik të 26 nëntorit me 51 viktima, mbi 1 mijë të plagosur dhe shumë dëme matariale, vendi është tronditur sërish nga vrasjet mafioze. Në harkun kohor të më pak se 12 orëve kemi ...

Artan Hoxha: Tre “killera” të mirëpaguar po vrasin pa lënë asnjë gjurmë në Elbasan
Artan Hoxha foli në studion e Abc News edhe për kapjen e 670 kilogramëve kokainë që u kapën pak muaj më parë në Brazil, të cilat kishin logon e Kf Elbasanit. Sipas tij sasia e kokainës nuk do të vinte në Shqipëri, por ...
ABCNews | 14-Dec-2019 14:04
Artan Hoxha foli në studion e Abc News edhe për kapjen e 670 kilogramëve kokainë që u kapën pak muaj më parë në Brazil, të cilat kishin logon e Kf Elbasanit. Sipas tij sasia e kokainës nuk do të vinte në Shqipëri, por ...

Artan Hoxha: Një grup i misterioz po vret në Elbasan, 6 viktima brenda vitit në atentate mafioze
I ftuar në studion e Abc Neës, gazetari Artan Hoxha zbuloi detaje të rendësishme nga atentati i mbrëmshëm në Peqin ku u vra Andi Zylyfi dhe mbeti i plagosur Andi Uruçi. Hoxha foli për një sherr në një lokal në Elbasan ...
ABCNews | 14-Dec-2019 13:55
I ftuar në studion e Abc Neës, gazetari Artan Hoxha zbuloi detaje të rendësishme nga atentati i mbrëmshëm në Peqin ku u vra Andi Zylyfi dhe mbeti i plagosur Andi Uruçi. Hoxha foli për një sherr në një lokal në Elbasan ...

Artan Hoxha në Abc News: Një tragjedi më e madhe mund të ndodhte në Durrës
Policia ka arrestuar tashmë 9 persona të cilësuar përgjegjës për jetet e humbura në Durrës, ndërkohë që 8 të tjerë janë ende në kërkim. I ftuar në studion e Abc News, gazetari Artan Hoxha zbuloi se për pak i kemi ...
ABCNews | 14-Dec-2019 13:25
Policia ka arrestuar tashmë 9 persona të cilësuar përgjegjës për jetet e humbura në Durrës, ndërkohë që 8 të tjerë janë ende në kërkim. I ftuar në studion e Abc News, gazetari Artan Hoxha zbuloi se për pak i kemi ...

Aksidentohet rëndë i riu në Kamëz, dërgohet me urgjencë në spital (Emri)
Postuar: 14/12/2019 - 23:57 Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kamëz, ku ka mbetur i plagosur Daniel Mirakaj. Ai është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore. /Agjensia e Lajmeve Sot News/ Na Beni Like Ne ...
Sot.Al | 14-Dec-2019 23:55
Postuar: 14/12/2019 - 23:57 Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kamëz, ku ka mbetur i plagosur Daniel Mirakaj. Ai është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore. /Agjensia e Lajmeve Sot News/ Na Beni Like Ne ...

RENEA rrethon Shkodrën, tre persona të arrestuar, mes tyre kushëriri i ‘killerit’ të njohur
Postuar: 14/12/2019 - 23:18 Burime bëjnë me dije se katër persona janë arrestuar nga forcat RENEA në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme pas një operacioni blic. Bëhet me dije se një prej të arrestuarve është ...
Sot.Al | 14-Dec-2019 23:22
Postuar: 14/12/2019 - 23:18 Burime bëjnë me dije se katër persona janë arrestuar nga forcat RENEA në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme pas një operacioni blic. Bëhet me dije se një prej të arrestuarve është ...

FOTO/ Kush është viktima e atentatit në Elbasan, ishte kthyer për festat e fundvitit
ELBASAN Mbrëmjen e sotme një atentat me amë zjarri ka tronditur fshatin Përparim në Peqin. Dy të rinj ishin duke ecur me makinë, kur iu bë atentat nga një tjetër automjet në lëvizje. Andi Zylyfi ishte duke ecur me ...
BalkanWeb | 13-Dec-2019 21:41
ELBASAN Mbrëmjen e sotme një atentat me amë zjarri ka tronditur fshatin Përparim në Peqin. Dy të rinj ishin duke ecur me makinë, kur iu bë atentat nga një tjetër automjet në lëvizje. Andi Zylyfi ishte duke ecur me ...

Del ekspertiza, 26-vjeçari në Peqin u ekzekutua me 27 plumba
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ekzekutimi i 26-vjeçarit, Andi Zylyfi një ditë më parë në Peqin. Burime për Report Tv bëjnë me dije se një person i maskuar ka qëlluar me 27 plumba në drejtim të 26-vjeçarit. ...
Indeks Online | 14-Dec-2019 23:10
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ekzekutimi i 26-vjeçarit, Andi Zylyfi një ditë më parë në Peqin. Burime për Report Tv bëjnë me dije se një person i maskuar ka qëlluar me 27 plumba në drejtim të 26-vjeçarit. ...

Del ekspertiza, 26-vjeçari në Peqin u ekzekutua me 27 plumba
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ekzekutimi i 26-vjeçarit, Andi Zylyfi një ditë më parë në Peqin. Burime për Report Tv bëjnë me dije se një person i maskuar ka qëlluar me 27 plumba në drejtim të 26-vjeçarit. ...
IliriaNews | 14-Dec-2019 23:07
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ekzekutimi i 26-vjeçarit, Andi Zylyfi një ditë më parë në Peqin. Burime për Report Tv bëjnë me dije se një person i maskuar ka qëlluar me 27 plumba në drejtim të 26-vjeçarit. ...

Del ekspertiza, 26-vjeçari në Peqin u ekzekutua me 27 plumba
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ekzekutimi i 26-vjeçarit, Andi Zylyfi një ditë më parë në Peqin. Burime për Report Tv bëjnë me dije se një person i maskuar ka qëlluar me 27 plumba në drejtim të 26-vjeçarit. ...
InFokusi | 14-Dec-2019 22:22
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ekzekutimi i 26-vjeçarit, Andi Zylyfi një ditë më parë në Peqin. Burime për Report Tv bëjnë me dije se një person i maskuar ka qëlluar me 27 plumba në drejtim të 26-vjeçarit. ...

Atentati në Peqin, mbi 10 të shoqëruar në polici. Pistat e hetimit
Mbi 10 persona janë shoqëruar në polici për atentatin që tronditi mbrëmjen e 13 dhjetorit Elbasanin, ku mbeti i vdekur Andi Zylyfi, 23 vjeç dhe i plagosur rëndë Ardit Uruçi 21 vjeç. Zona ku ka ndodhur atenati, duket se ...
Lapsi | 14-Dec-2019 11:58
Mbi 10 persona janë shoqëruar në polici për atentatin që tronditi mbrëmjen e 13 dhjetorit Elbasanin, ku mbeti i vdekur Andi Zylyfi, 23 vjeç dhe i plagosur rëndë Ardit Uruçi 21 vjeç. Zona ku ka ndodhur atenati, duket se ...

Del ekspertiza, 26-vjeçari në Peqin u ekzekutua me 27 plumba
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ekzekutimi i 26-vjeçarit, Andi Zylyfi një ditë më parë në Peqin. Burime për Report Tv bëjnë me dije se një person i maskuar ka qëlluar me 27 plumba në drejtim të 26-vjeçarit. ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 21:55
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ekzekutimi i 26-vjeçarit, Andi Zylyfi një ditë më parë në Peqin. Burime për Report Tv bëjnë me dije se një person i maskuar ka qëlluar me 27 plumba në drejtim të 26-vjeçarit. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved