ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:43

VIDEO/ Publikohet momenti para ekzekutimit të rojes në Tepelenë

VIDEO/ Publikohet momenti para ekzekutimit të rojes në Tepelenë
Publikohen pamjet e vrasjes në Tepelenë të 47-vjeçarit Artur Bresha, një javë më parë, që punonte roje në një pikë inertesh në By pass-in e Tepelenës. Në këtë video ekskluzive të Fax News, shihet autori i maskuar me ...
Telegraf | 14-Dec-2019 14:37
Publikohen pamjet e vrasjes në Tepelenë të 47-vjeçarit Artur Bresha, një javë më parë, që punonte roje në një pikë inertesh në By pass-in e Tepelenës. Në këtë video ekskluzive të Fax News, shihet autori i maskuar me ...

Video/ Autori i maskuar dhe me kallashnikov në dorë, dalin pamjet para se “killeri” të kryente vrasjen e Artur Breshës në Tepelenë
Postuar: 14/12/2019 - 14:23 Sigurohet video nga momenti i ekzekutimit të Artur Breshës, 47 vjeç rreth një javë më parë në një pikë inertesh në By pass-in e Tepelenës ku ky i fundit po punonte si roje. Në këtë video ...
Sot.Al | 14-Dec-2019 14:25
Postuar: 14/12/2019 - 14:23 Sigurohet video nga momenti i ekzekutimit të Artur Breshës, 47 vjeç rreth një javë më parë në një pikë inertesh në By pass-in e Tepelenës ku ky i fundit po punonte si roje. Në këtë video ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved