ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 20:32

Tentoi të vidhte 50 mijë euro, shqiptari ekstradohet nga Gjermania

Tentoi të vidhte 50 mijë euro, shqiptari ekstradohet nga Gjermania
Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Duesseldorf/Gjermani drejt vendit tonë i shtetasit Ylli Sela, 39 vjeç, lindur në Zhapokike, Tepelenë dhe banues në Vlorë.
Top Channel | 14-Dec-2019 17:17
Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Duesseldorf/Gjermani drejt vendit tonë i shtetasit Ylli Sela, 39 vjeç, lindur në Zhapokike, Tepelenë dhe banues në Vlorë.

Ekstradohet nga Gjermania 39 vjeçari, tentpo të grabisë 50 000 Euro
Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Duesseldorf/Gjermani drejt vendit tonë i shtetasit Ylli Sela, 39 vjeç, lindur në Zhapokike, Tepelenë dhe banues në Vlorë. Pas shkëmbimit të informacionit mes ...
GazetaTema | 14-Dec-2019 16:36
Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Duesseldorf/Gjermani drejt vendit tonë i shtetasit Ylli Sela, 39 vjeç, lindur në Zhapokike, Tepelenë dhe banues në Vlorë. Pas shkëmbimit të informacionit mes ...

Në kërkim për vjedhje, ekstradohet nga Gjermania 39-vjeçari
Interpol Tirana ka ekstraduar nga Gjermania një 39-vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje. 39-vjeçari I ekstraduar është Ylli Zela lindur në Zhapokike, Tepelenë dhe banues në Vlorë. Zela u arrestua nga autoritetet ...
VizionPlus | 14-Dec-2019 16:41
Interpol Tirana ka ekstraduar nga Gjermania një 39-vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje. 39-vjeçari I ekstraduar është Ylli Zela lindur në Zhapokike, Tepelenë dhe banues në Vlorë. Zela u arrestua nga autoritetet ...

I dënuar për vjedhje me dhunë, ekstradohet nga Gjermania 39-vjeçari nga Tepelena
Ekstradohet nga Gjermania një shtetas i dënuar për “Vjedhje me dhunë”. Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Duesseldorf/Gjermani drejt vendit tonë të shtetasit shqiptar Ylli Sela, 39 vjeç, lindur në ...
BalkanWeb | 14-Dec-2019 16:12
Ekstradohet nga Gjermania një shtetas i dënuar për “Vjedhje me dhunë”. Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Duesseldorf/Gjermani drejt vendit tonë të shtetasit shqiptar Ylli Sela, 39 vjeç, lindur në ...

39-vjeçari i dënuar për vjedhje me dhunë, ekstradohet nga Gjermania
Ekstradohet nga Gjermania një shtetas i dënuar për “Vjedhje me dhunë”. Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Duesseldorf/Gjermani drejt vendit tonë të shtetasit shqiptar Ylli Sela, 39 vjeç, lindur në ...
Telegraf | 14-Dec-2019 16:41
Ekstradohet nga Gjermania një shtetas i dënuar për “Vjedhje me dhunë”. Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Duesseldorf/Gjermani drejt vendit tonë të shtetasit shqiptar Ylli Sela, 39 vjeç, lindur në ...

Ekstradohet nga Gjermania tepelensi i dënuar për “Vjedhje me dhunë”
mapo.al Është ekstraduar sot nga Gjermania 39-vjeçari Ylli Sela nga Tepelena, banues në Vlorë. Sela ishte i dënuar me me 3 vjet e 4 muaj burgim, për veprën penale “Vjedhje me dhunë“ e kryer në bashkëpunim dhe e mbetur ...
Mapo | 14-Dec-2019 16:18
mapo.al Është ekstraduar sot nga Gjermania 39-vjeçari Ylli Sela nga Tepelena, banues në Vlorë. Sela ishte i dënuar me me 3 vjet e 4 muaj burgim, për veprën penale “Vjedhje me dhunë“ e kryer në bashkëpunim dhe e mbetur ...

Tepelensi ekstradohet nga Gjermania, ja për çfarë është është dënuar
Është ekstraduar sot nga Gjermania 39-vjeçari Ylli Sela nga Tepelena, banues në Vlorë. Sela ishte i dënuar me me 3 vjet e 4 muaj burgim, për veprën penale “Vjedhje me dhunë“ e kryer në bashkëpunim dhe e mbetur në ...
Lapsi | 14-Dec-2019 19:50
Është ekstraduar sot nga Gjermania 39-vjeçari Ylli Sela nga Tepelena, banues në Vlorë. Sela ishte i dënuar me me 3 vjet e 4 muaj burgim, për veprën penale “Vjedhje me dhunë“ e kryer në bashkëpunim dhe e mbetur në ...

Me doza heroine e fishekë luftarakë, dy të arrestuar në Tiranë, policia nxjerr detaje nga operacioni
TIRANË Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona për shpërndarje droge në kryeqytet. Nga Komisariati i Policisë Nr. 2, në bashkëpunim me Seksionin për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Tiranë u arrestua në flagrancë, për ...
BalkanWeb | 14-Dec-2019 14:47
TIRANË Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona për shpërndarje droge në kryeqytet. Nga Komisariati i Policisë Nr. 2, në bashkëpunim me Seksionin për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Tiranë u arrestua në flagrancë, për ...

Pranga dy personave në Skrapar, akuzohen për prodhim dhe shitje droge
BERAT Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Beratit, pasi akuzohen për “Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”. Burime zyrtare thanë se pas hekurave përfunduan shtetasit me inicialet A.B, 40 vjeç dhe A.O, 29 ...
BalkanWeb | 14-Dec-2019 10:54
BERAT Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Beratit, pasi akuzohen për “Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”. Burime zyrtare thanë se pas hekurave përfunduan shtetasit me inicialet A.B, 40 vjeç dhe A.O, 29 ...

Tentoi të vidhte 50 mijë euro, shqiptari ekstradohet nga Gjermania
Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Duesseldorf/Gjermani drejt vendit tonë i shtetasit Ylli Sela, 39 vjeç, lindur në Zhapokike, Tepelenë dhe banues në Vlorë. Pas shkëmbimit të informacionit mes ...
Shenja | 14-Dec-2019 19:44
Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Duesseldorf/Gjermani drejt vendit tonë i shtetasit Ylli Sela, 39 vjeç, lindur në Zhapokike, Tepelenë dhe banues në Vlorë. Pas shkëmbimit të informacionit mes ...

Tentoi të vidhte 50 mijë euro, shqiptari ekstradohet nga Gjermania
Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Duesseldorf/Gjermani drejt Shqipërisë i shtetasit Ylli Sela, 39 vjeç, lindur në Zhapokike, Tepelenë dhe banues në Vlorë. Pas shkëmbimit të informacionit mes ...
Zeri | 14-Dec-2019 17:59
Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Duesseldorf/Gjermani drejt Shqipërisë i shtetasit Ylli Sela, 39 vjeç, lindur në Zhapokike, Tepelenë dhe banues në Vlorë. Pas shkëmbimit të informacionit mes ...

Policia në Tiranë sekuestron heroinë dhe fishekë luftarakë, në pranga dy persona
Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona për shpërndarje droge në kryeqytet. Nga Komisariati i Policisë Nr. 2, në bashkëpunim me Seksionin për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Tiranë u arrestua në flagrancë, për veprën ...
Telegraf | 14-Dec-2019 15:28
Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona për shpërndarje droge në kryeqytet. Nga Komisariati i Policisë Nr. 2, në bashkëpunim me Seksionin për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Tiranë u arrestua në flagrancë, për veprën ...

Ekstradohet nga Gjermania i dënuari për vjedhje me dhunë
Një 39-vjeçar i dënuar për vjedhje me dhunë është ekstraduar nga Gjermania. Bëhet fjalë për shtetasin, Ylli Sela, lindur në Zhapokike, Tepelenë dhe banues në Vlorë. “Pas shkëmbimit të informacionit mes Interpol Tirana ...
EkonomiaOnline | 14-Dec-2019 17:11
Një 39-vjeçar i dënuar për vjedhje me dhunë është ekstraduar nga Gjermania. Bëhet fjalë për shtetasin, Ylli Sela, lindur në Zhapokike, Tepelenë dhe banues në Vlorë. “Pas shkëmbimit të informacionit mes Interpol Tirana ...

Tentoi të vidhte 50 mijë euro, shqiptari ekstradohet nga Gjermania
Pas shkëmbimit të informacionit mes Interpol Tirana dhe autoriteteve policore të gjermanisë, u bë e mundur që shtetasi Ylli Sela, të kapej dhe arrestohej nga Policia gjermane me qëllim ekstradimin drejt Shqipërisë, ...
Lajminet | 14-Dec-2019 17:00
Pas shkëmbimit të informacionit mes Interpol Tirana dhe autoriteteve policore të gjermanisë, u bë e mundur që shtetasi Ylli Sela, të kapej dhe arrestohej nga Policia gjermane me qëllim ekstradimin drejt Shqipërisë, ...

Ekstradohet nga Gjermania i dënuari për vjedhje me dhunë
Ekstradohet nga Frankurti i Gjermanisë shqiptari i dënuar me 7 vjet burg për vjedhje me dhunë, e kryer në bashkëpunim Bëhet fjalë për Redi Ferizaj (Allkoci ), 31 vjeç lindur në Tiranë i cili ishte shpallur në kërkim ...
Koha Jone | 23-Feb-2018 14:39
Ekstradohet nga Frankurti i Gjermanisë shqiptari i dënuar me 7 vjet burg për vjedhje me dhunë, e kryer në bashkëpunim Bëhet fjalë për Redi Ferizaj (Allkoci ), 31 vjeç lindur në Tiranë i cili ishte shpallur në kërkim ...

Në kërkim për vjedhje, ekstradohet nga Gjermania 39-vjeçari
Interpol Tirana ka ekstraduar nga Gjermania një 39-vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje. 39-vjeçari I ekstraduar është Ylli Zela lindur në Zhapokike, Tepelenë dhe banues në Vlorë. Zela u arrestua nga autoritetet ...
Medial | 14-Dec-2019 16:47
Interpol Tirana ka ekstraduar nga Gjermania një 39-vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje. 39-vjeçari I ekstraduar është Ylli Zela lindur në Zhapokike, Tepelenë dhe banues në Vlorë. Zela u arrestua nga autoritetet ...

Kërkohej për vjedhjen e 50 mijë eurove, Interpol Tirana dhe autoritetet policore gjermane kapin Ylli Selën (Detaje nga operacioni)
Postuar: 14/12/2019 - 16:36 Specialistët e Interpol Tirana arritën të ekstradonin nga Duesseldorfi në Gjermani, 39 vjeçarin Ylli Sela, të dënuar për 'vjedhje me dhunë'. Gjykata e Rrethit Gjyqësor Lushnje e ka dënuar më ...
Sot.Al | 14-Dec-2019 16:38
Postuar: 14/12/2019 - 16:36 Specialistët e Interpol Tirana arritën të ekstradonin nga Duesseldorfi në Gjermani, 39 vjeçarin Ylli Sela, të dënuar për 'vjedhje me dhunë'. Gjykata e Rrethit Gjyqësor Lushnje e ka dënuar më ...

Kamëz/ 16, 15 dhe 13-vjeçari që vidhnin makina, biçikleta dhe grabisnin shtëpi
Një 16-vjeçar ka rënë në pranga e ndërsa dy të tjerë po ndiqen në gjendje të lirë nga policia e Kamzës, pasi vodhën automjetin e një shtetasi.
Top Channel | 13-Dec-2019 09:39
Një 16-vjeçar ka rënë në pranga e ndërsa dy të tjerë po ndiqen në gjendje të lirë nga policia e Kamzës, pasi vodhën automjetin e një shtetasi.

E FUNDIT/ Grabiti 50 mijë euro me çorape, sillet nga Gjermania 39-vjeçari
Ekstradohet nga Gjermania një shtetas i dënuar për “Vjedhje me dhunë” Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Duesseldorf/Gjermani drejt vendit tonë të shtetasit shqiptar Ylli Sela, 39 vjeç, lindur në ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 16:30
Ekstradohet nga Gjermania një shtetas i dënuar për “Vjedhje me dhunë” Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Duesseldorf/Gjermani drejt vendit tonë të shtetasit shqiptar Ylli Sela, 39 vjeç, lindur në ...

Ekstradohet nga Gjermania shqiptari që tentoi të vidhte 50 mijë euro
Specialistët e Interpol Tiranes kryen ekstradimi nga Duesseldorf/Gjermani drejt vendit tonë te shtetasit Ylli Sela, 39 vjeç, lindur në Zhapokike, Tepelenë dhe banues në Vlorë. Pas shkëmbimit të informacionit mes ...
Lajmi i Fundit | 14-Dec-2019 16:29
Specialistët e Interpol Tiranes kryen ekstradimi nga Duesseldorf/Gjermani drejt vendit tonë te shtetasit Ylli Sela, 39 vjeç, lindur në Zhapokike, Tepelenë dhe banues në Vlorë. Pas shkëmbimit të informacionit mes ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved