ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 20:44

Tayna feston ditëlindjen, qeras admiruesit me poza seksi (FOTO)

Tayna feston ditëlindjen, qeras admiruesit me poza seksi (FOTO)
Reperja e njohur Tayna feston sot (e shtunë) ditëlindjen e saj të 23-të. Të shumta ishin urimet nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj me këtë rast. Tayna vendosi që në përvjetorin e 23-të të lindjes së saj të ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 23:13
Reperja e njohur Tayna feston sot (e shtunë) ditëlindjen e saj të 23-të. Të shumta ishin urimet nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj me këtë rast. Tayna vendosi që në përvjetorin e 23-të të lindjes së saj të ...

U tha që nuk flasin, por me këto fjalë të bukura e uron babai Adelinën
Këngëtarja Adelina Ismaili, sot feston ditëlindjen e saj të 40-të. Përveç urimeve të shumta që ka marrë ajo nga shoqëria dhe fansat e saj, ndër urimet më të bukura është ky i babait. Rexhep Ismaili, në rrjetin ...
Zeri | 14-Dec-2019 20:09
Këngëtarja Adelina Ismaili, sot feston ditëlindjen e saj të 40-të. Përveç urimeve të shumta që ka marrë ajo nga shoqëria dhe fansat e saj, ndër urimet më të bukura është ky i babait. Rexhep Ismaili, në rrjetin ...

Tayna vesh fustan të shkurtë dhe të ngushtë, gati të “shpërthejë”
Ajo është njëra nga këngëtaret që po bën namin me muzikën e saj. Rep-artistja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Tayna sot feston ditëlindjen e 23-të. Artistja pranoi urime të shumta nga personat e saj ...
Zeri | 14-Dec-2019 20:00
Ajo është njëra nga këngëtaret që po bën namin me muzikën e saj. Rep-artistja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Tayna sot feston ditëlindjen e 23-të. Artistja pranoi urime të shumta nga personat e saj ...

Ja sa vjet mbush sot Tayna (FOTO)
Rep-artistja Tayna sot po feston ditëlindjen. Reperja e njohur dhe shumë e suksesshme ka mbushur 23 vite jetë, ndërsa mbrëmë ka festuar me shoqërinë e saj në Tiranë. Tayna pranoj një torte, trëndafila të kuq dhe disa ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 19:06
Rep-artistja Tayna sot po feston ditëlindjen. Reperja e njohur dhe shumë e suksesshme ka mbushur 23 vite jetë, ndërsa mbrëmë ka festuar me shoqërinë e saj në Tiranë. Tayna pranoj një torte, trëndafila të kuq dhe disa ...

Adelina Ismaili mbush 40 vjeç, zbulon dhuratën që ka për fansat e saj
14 Dhjetori është datë e veçantë në kalendar për këngëtaren Adelina Ismaili. Po në këtë ditë, ajo feston ditëlindjen e cila këtë vit është jubilare për faktin se sot këngëtarja që i ka dhënë diskografisë shqiptare shumë ...
Alsat-M | 14-Dec-2019 19:02
14 Dhjetori është datë e veçantë në kalendar për këngëtaren Adelina Ismaili. Po në këtë ditë, ajo feston ditëlindjen e cila këtë vit është jubilare për faktin se sot këngëtarja që i ka dhënë diskografisë shqiptare shumë ...

Adelina Ismaili feston sot ditëlindjen
Këngëtarja e madhe, Adelina Ismaili, e konsideruar si diva e estradës shqiptare, feston sot (e shtunë) ditëlindjen e saj të 40-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. Disa ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 18:56
Këngëtarja e madhe, Adelina Ismaili, e konsideruar si diva e estradës shqiptare, feston sot (e shtunë) ditëlindjen e saj të 40-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. Disa ...

Tayna vazhdon me poza joshëse për ditëlindje
Ndër artistet më të suksesshme këto dy vitet e fundit në tregun e muzikës, Tayna, sot feston ditëlindjen e 23-të, shkruan lajmi.net. Reperja nga Prizreni për këtë ditë të veçantë ka vendosur të ‘ngacmoj’......
Zeri | 14-Dec-2019 18:14
Ndër artistet më të suksesshme këto dy vitet e fundit në tregun e muzikës, Tayna, sot feston ditëlindjen e 23-të, shkruan lajmi.net. Reperja nga Prizreni për këtë ditë të veçantë ka vendosur të ‘ngacmoj’......

Adelina Ismaili sot feston ditëlindjen
Ajo ka pranuar urime të shumta nga fansat Një ndër këngëtaret më të dashura për publikun e cila karrierën muzikore e ka nisur qysh në fëmijëri, feston sot ditëlindjen. Fjalë bëhet për divën e muzikës shqiptare, Adelina ...
Ina-Online | 14-Dec-2018 08:39
Ajo ka pranuar urime të shumta nga fansat Një ndër këngëtaret më të dashura për publikun e cila karrierën muzikore e ka nisur qysh në fëmijëri, feston sot ditëlindjen. Fjalë bëhet për divën e muzikës shqiptare, Adelina ...

Adelina ka ditëlindjen, urimi i Rinës ka befasuar të gjithë
Adelina Ismaili sot feston ditëlindjen. 14 dhjetori është datë e veçantë në kalendarin e Adelinës, kjo ngase me këtë datë ajo feston ditëlindjen, shkruan lajmi. Me rastin e 40 vjetorit të lindjes, Adelina pranoi urime ...
Zeri | 14-Dec-2019 16:44
Adelina Ismaili sot feston ditëlindjen. 14 dhjetori është datë e veçantë në kalendarin e Adelinës, kjo ngase me këtë datë ajo feston ditëlindjen, shkruan lajmi. Me rastin e 40 vjetorit të lindjes, Adelina pranoi urime ...

Adelina Ismaili feston sot ditëlindjen, kaq vite mbush ajo!
Këngëtarja e madhe, Adelina Ismaili, e konsideruar si diva e estradës shqiptare, feston sot (e shtunë) ditëlindjen e saj të 40-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. Disa ...
Zeri | 14-Dec-2019 16:38
Këngëtarja e madhe, Adelina Ismaili, e konsideruar si diva e estradës shqiptare, feston sot (e shtunë) ditëlindjen e saj të 40-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. Disa ...

Adelina Ismaili feston sot ditëlindjen
Këngëtarja e madhe, Adelina Ismaili, e konsideruar si diva e estradës shqiptare, feston sot (e shtunë) ditëlindjen e saj të 40-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. Disa ...
Gazeta Observer | 14-Dec-2019 15:16
Këngëtarja e madhe, Adelina Ismaili, e konsideruar si diva e estradës shqiptare, feston sot (e shtunë) ditëlindjen e saj të 40-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. Disa ...

Tayna po e feston jetën, e shtrirë tregon linjat perfekte!
Rep-artistja Tayna sot po feston një ditë të veçantë, atë të ditëlindjes. Reperja e famshme nga Prizreni ka mbushur 23 vjet dhe atë po e feston në mënyrën më të mirë të mundshme Ajo mbrëmë ka festuar me mikeshat e saj ...
Gazeta Observer | 14-Dec-2019 15:04
Rep-artistja Tayna sot po feston një ditë të veçantë, atë të ditëlindjes. Reperja e famshme nga Prizreni ka mbushur 23 vjet dhe atë po e feston në mënyrën më të mirë të mundshme Ajo mbrëmë ka festuar me mikeshat e saj ...

Tayna feston ditëlindjen, ja si e befasuan mbrëmë
Tayna mbrëmë është argëtuar deri në orët e vona, ku festoi ditëlindjen bashkë me më të dashurit e saj.Reperja, ka ndarë me ndjekësit disa imazhe , ku tregoi edhe tortën me kurorë, që ia bënë befasi.Për ndryshe, “Sorry” ...
Telegraf | 14-Dec-2019 10:51
Tayna mbrëmë është argëtuar deri në orët e vona, ku festoi ditëlindjen bashkë me më të dashurit e saj.Reperja, ka ndarë me ndjekësit disa imazhe , ku tregoi edhe tortën me kurorë, që ia bënë befasi.Për ndryshe, “Sorry” ...

Tayna po e feston jetën, e shtrirë tregon linjat perfekte!
Rep-artistja Tayna sot po feston një ditë të veçantë, atë të ditëlindjes. Reperja e famshme nga Prizreni ka mbushur 23 vjet dhe atë po e feston në mënyrën më të mirë të mundshme, shkruan Indeksonline. Ajo mbrëmë ka ...
Arbresh | 14-Dec-2019 14:37
Rep-artistja Tayna sot po feston një ditë të veçantë, atë të ditëlindjes. Reperja e famshme nga Prizreni ka mbushur 23 vjet dhe atë po e feston në mënyrën më të mirë të mundshme, shkruan Indeksonline. Ajo mbrëmë ka ...

Adelina Ismaili feston sot ditëlindjen
Diva shqiptare, Adelina Ismaili feston sot ditëlindjen e 39-të. Adelina njihet si artistja që bëri revolucion në tregun muzikor shqiptar e cila ka kënduar në rryma të ndryshme, shkruan lajmi.net. Ajo deri më tani ka ...
Republika | 14-Dec-2018 09:54
Diva shqiptare, Adelina Ismaili feston sot ditëlindjen e 39-të. Adelina njihet si artistja që bëri revolucion në tregun muzikor shqiptar e cila ka kënduar në rryma të ndryshme, shkruan lajmi.net. Ajo deri më tani ka ...

Rina uron Adelinën për ditëlindje, e quan legjendë
14 dhjetori është datë e veçantë në kalendarin e Adelinës, kjo ngase me këtë datë ajo feston ditëlindjen, shkruan . Me rastin e 40 vjetorit të lindjes, Adelina pranoi urime të shumta e mes tyre edhe atë nga Rina Balaj. ...
Lajminet | 14-Dec-2019 14:08
14 dhjetori është datë e veçantë në kalendarin e Adelinës, kjo ngase me këtë datë ajo feston ditëlindjen, shkruan . Me rastin e 40 vjetorit të lindjes, Adelina pranoi urime të shumta e mes tyre edhe atë nga Rina Balaj. ...

Tayna po e feston jetën, e shtrirë tregon linjat perfekte!
Rep-artistja Tayna sot po feston një ditë të veçantë, atë të ditëlindjes. Reperja e famshme nga Prizreni ka mbushur 23 vjet dhe atë po e feston në mënyrën më të mirë të mundshme, shkruan Indeksonline. Ajo mbrëmë ka ...
Indeks Online | 14-Dec-2019 13:34
Rep-artistja Tayna sot po feston një ditë të veçantë, atë të ditëlindjes. Reperja e famshme nga Prizreni ka mbushur 23 vjet dhe atë po e feston në mënyrën më të mirë të mundshme, shkruan Indeksonline. Ajo mbrëmë ka ...

Konkurrenti e imiton në mes të emisionit, Renato Mekolli bën reagimin e papritur
Sot është ditë e veçantë për divën e muzikës shqiptare, shkruan GazetaBlic. Adelina Ismaili po feston 40 vjetorin e lindjes ditën e sotme. Këngëtarja e shumë hiteve, ka krijuar familjen e saj me Val Krasniqin me të ...
GazetaBlic | 14-Dec-2019 12:43
Sot është ditë e veçantë për divën e muzikës shqiptare, shkruan GazetaBlic. Adelina Ismaili po feston 40 vjetorin e lindjes ditën e sotme. Këngëtarja e shumë hiteve, ka krijuar familjen e saj me Val Krasniqin me të ...

Urimi i Dafina Zeqirit për Taynën
Tayna feston ditëlindjen, me këtë rast ka pranuar urime të shumta nga miq, kolegë e fansa, shkruan . Në mesin e shumë personave që e uruan atë është edhe këngëtarja Dafina Zeqiri. Dafina publikoi një fotografi në ...
Lajminet | 14-Dec-2019 11:20
Tayna feston ditëlindjen, me këtë rast ka pranuar urime të shumta nga miq, kolegë e fansa, shkruan . Në mesin e shumë personave që e uruan atë është edhe këngëtarja Dafina Zeqiri. Dafina publikoi një fotografi në ...

Adelina Ismaili sot feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj
Këngëtarja, e cila ndryshe njihet edhe si diva e estradës shqiptare, me këtë datë feston ditëlindjen, shkruan . Adelina, e cila numëron shumë hite në repertorin e saj, sot mbushi plot 40 vjet jetë. Këngëtarja është e ...
Lajminet | 14-Dec-2019 11:11
Këngëtarja, e cila ndryshe njihet edhe si diva e estradës shqiptare, me këtë datë feston ditëlindjen, shkruan . Adelina, e cila numëron shumë hite në repertorin e saj, sot mbushi plot 40 vjet jetë. Këngëtarja është e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved