ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 20:54

Ndërpritet monopoli i Homologimit, MIT-ja autorizon edhe gjashtë qendra të tjera homologimi

Ndërpritet monopoli i Homologimit, MIT-ja autorizon edhe gjashtë qendra të tjera homologimi
Çështja e monopolit për homologimin e veturave të kompanisë ‘Euro-Lab’ kishte krijuar debate të shumta publike. Cak i ‘sulmeve’ kishte qenë edhe ministri në detyrë i Ministrisë së Infrastrukturës dhe Transportit, Pal ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 12:58
Çështja e monopolit për homologimin e veturave të kompanisë ‘Euro-Lab’ kishte krijuar debate të shumta publike. Cak i ‘sulmeve’ kishte qenë edhe ministri në detyrë i Ministrisë së Infrastrukturës dhe Transportit, Pal ...

Shtatë qendra të homologimit, merr fund monopoli i Devollëve
Çështja e monopolit për homologimin e veturave të kompanisë ‘Euro-Lab’ kishte krijuar debate të shumta publike. Cak i ‘sulmeve’ kishte qenë edhe ministri në detyrë i Ministrisë së Infrastrukturës dhe Transportit, Pal ...
Gazeta Express | 14-Dec-2019 13:43
Çështja e monopolit për homologimin e veturave të kompanisë ‘Euro-Lab’ kishte krijuar debate të shumta publike. Cak i ‘sulmeve’ kishte qenë edhe ministri në detyrë i Ministrisë së Infrastrukturës dhe Transportit, Pal ...

Prishet’ monopoli i Homologimit, MIT-i autorizon edhe gjashtë qendra të tjera për homologim
Cak i ‘sulmeve’ kishte qenë edhe ministri në detyrë i Ministrisë së Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj, i cili kishte thënë se është duke punuar në bazë të ligjit në fuqi, ligj ky të cilin sipas tij e kanë......
Zeri | 14-Dec-2019 12:34
Cak i ‘sulmeve’ kishte qenë edhe ministri në detyrë i Ministrisë së Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj, i cili kishte thënë se është duke punuar në bazë të ligjit në fuqi, ligj ky të cilin sipas tij e kanë......

Ndihma pas tërmetit, Ambasada e Shqipërisë ndan mirënjohje për Ministrinë e Infrastrukturës të Kosovës
Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj sot ka pritur në takim Ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, nga i cili ka pranuar mirënjohje për solidaritetin dhe kontributin e dhënë shtetit ...
Top Channel | 13-Dec-2019 18:57
Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj sot ka pritur në takim Ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, nga i cili ka pranuar mirënjohje për solidaritetin dhe kontributin e dhënë shtetit ...

‘Prishet’ monopoli, MIT-i autorizon edhe gjashtë qendra të tjera për homologim
Çështja e monopolit për homologimin e veturave të kompanisë ‘Euro-Lab’ kishte krijuar debate të shumta publike. Cak i ‘sulmeve’ kishte qenë edhe ministri në detyrë i Ministrisë së Infrastrukturës dhe Transportit, Pal ...
Indeks Online | 14-Dec-2019 12:10
Çështja e monopolit për homologimin e veturave të kompanisë ‘Euro-Lab’ kishte krijuar debate të shumta publike. Cak i ‘sulmeve’ kishte qenë edhe ministri në detyrë i Ministrisë së Infrastrukturës dhe Transportit, Pal ...

Ambasada e Shqipërisë nderon Ministrinë e Infrastrukturës dhe Transportit të Kosovës
Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj, të premten ka pritur në takim Ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, nga i cili ka pranuar mirënjohje për solidaritetin dhe kontributin e dhënë shtetit ...
Gazeta Express | 13-Dec-2019 19:57
Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj, të premten ka pritur në takim Ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, nga i cili ka pranuar mirënjohje për solidaritetin dhe kontributin e dhënë shtetit ...

Ambasada e Shqipërisë ndan mirënjohje për Ministrinë e Infrastrukturës dhe Transportit
Siç njofton MIT, Lekaj duke ndjerë keqardhje për ngjarjen e rëndë e cila goditi Shqipërinë muajin e kaluar, deklaroi se mirënjohja e pranuar nga Minxhozi, u takon inxhinierëve të ndërtimtarisë së MIT-së dhe profesorëve ...
Lajminet | 13-Dec-2019 19:01
Siç njofton MIT, Lekaj duke ndjerë keqardhje për ngjarjen e rëndë e cila goditi Shqipërinë muajin e kaluar, deklaroi se mirënjohja e pranuar nga Minxhozi, u takon inxhinierëve të ndërtimtarisë së MIT-së dhe profesorëve ...

Ambasada e Shqipërisë ndan mirënjohje për Ministrinë e Infrastrukturës dhe Transportit
Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj sot ka pritur në takim Ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, nga i cili ka pranuar mirënjohje për solidaritetin dhe kontributin e dhënë shtetit ...
Telegrafi | 13-Dec-2019 18:13
Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj sot ka pritur në takim Ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, nga i cili ka pranuar mirënjohje për solidaritetin dhe kontributin e dhënë shtetit ...

Ambasada e Shqipërisë ndan mirënjohje për Ministrinë e Infrastrukturës dhe Transportit
Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj sot ka pritur në takim Ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, nga i cili ka pranuar mirënjohje për solidaritetin dhe kontributin e dhënë shtetit ...
Kosova Press | 13-Dec-2019 18:13
Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj sot ka pritur në takim Ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, nga i cili ka pranuar mirënjohje për solidaritetin dhe kontributin e dhënë shtetit ...

Minxhozi i dhuron Pal Lekajt mirënjohje për solidaritetin dhe kontributin e dhënë shtetit shqiptar
Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj, të premten ka pritur në takim Ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, nga i cili ka pranuar mirënjohje për solidaritetin dhe kontributin e dhënë shtetit ...
Arbresh | 13-Dec-2019 18:04
Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj, të premten ka pritur në takim Ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, nga i cili ka pranuar mirënjohje për solidaritetin dhe kontributin e dhënë shtetit ...

Ambasada e Shqipërisë i jep mirënjohje Pal Lekajt e MIT-it për ndihmën pas termetit
Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka marrë mirënjohje nga Ambasada e Shqipërisë në Kosovë. Kjo është bërë e ditur në një komunikatë për media nga kjo ministri. Mirënjohja është ndarë pas ndihmës që MIT-i i ka ...
InFokusi | 13-Dec-2019 17:55
Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka marrë mirënjohje nga Ambasada e Shqipërisë në Kosovë. Kjo është bërë e ditur në një komunikatë për media nga kjo ministri. Mirënjohja është ndarë pas ndihmës që MIT-i i ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved