ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 20:34

Nuk ka marrëveshje, Vetëvendosje akuzon LDK se po vendos barrikada

Nuk ka marrëveshje, Vetëvendosje akuzon LDK se po vendos barrikada
Të gjithë po presin se si do të përfundojnë bisedimet mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës. Edhe pse kaloi shumë kohë nga përfundimi i zgjedhjeve dy forcat politike që fituan nuk po gjejnë gjuhën ...
GazetaTema | 14-Dec-2019 20:21
Të gjithë po presin se si do të përfundojnë bisedimet mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës. Edhe pse kaloi shumë kohë nga përfundimi i zgjedhjeve dy forcat politike që fituan nuk po gjejnë gjuhën ...

Nuk ka marrëveshje, VV akuzon LDK se po vendos barrikada
Të gjithë po presin se si do të përfundojnë bisedimet mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës. Edhe pse kaloi shumë kohë nga përfundimi i zgjedhjeve dy forcat politike që fituan nuk po gjejnë gjuhën ...
Top Channel | 14-Dec-2019 20:18
Të gjithë po presin se si do të përfundojnë bisedimet mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës. Edhe pse kaloi shumë kohë nga përfundimi i zgjedhjeve dy forcat politike që fituan nuk po gjejnë gjuhën ...

Nuk gjetën gjuhën e përbashkët, VV sulmon LDK
Të gjithë po presin se si do të përfundojnë bisedimet mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës. Edhe pse kaloi shumë kohë nga përfundimi i zgjedhjeve dy forcat politike që fituan nuk po gjejnë gjuhën ...
Lexo | 14-Dec-2019 20:34
Të gjithë po presin se si do të përfundojnë bisedimet mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës. Edhe pse kaloi shumë kohë nga përfundimi i zgjedhjeve dy forcat politike që fituan nuk po gjejnë gjuhën ...

Albin Kurti propozon dy emra për postin e Presidentit të Kosovës
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, njëherësh kandidati për kryeministër, Albin Kurti ka propozuar disa emra për president të shtetit. Sipas disa mediave të Kosovës në mbledhjen e sotme të Kryesisë së LVV-së, lideri i ...
GazetaTema | 14-Dec-2019 17:14
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, njëherësh kandidati për kryeministër, Albin Kurti ka propozuar disa emra për president të shtetit. Sipas disa mediave të Kosovës në mbledhjen e sotme të Kryesisë së LVV-së, lideri i ...

Albin Kurti propozon që president të jenë Rexhep Qosja ose Murat Jashari
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, njëherësh kandidati për kryeministër, Albin Kurti, ka propozuar disa emra për president të shtetit. Në mbledhjen e sotme të Kryesisë së LVV-së, lideri i kësaj partie ka dalë me ...
PortaliOnline | 14-Dec-2019 18:56
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, njëherësh kandidati për kryeministër, Albin Kurti, ka propozuar disa emra për president të shtetit. Në mbledhjen e sotme të Kryesisë së LVV-së, lideri i kësaj partie ka dalë me ...

Presidenti i ardhshëm, ja dy emrat që propozon Albin Kurti
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, njëherësh kandidati për kryeministër, Albin Kurti ka propozuar disa emra për president të shtetit. Sipas disa mediave të Kosovës në mbledhjen e sotme të Kryesisë së LVV-së, lideri i ...
Lexo | 14-Dec-2019 17:36
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, njëherësh kandidati për kryeministër, Albin Kurti ka propozuar disa emra për president të shtetit. Sipas disa mediave të Kosovës në mbledhjen e sotme të Kryesisë së LVV-së, lideri i ...

Dy figura ‘pikante’! Albin Kurti propozon emrat për postin e Presidentit të Kosovës
Postuar: 14/12/2019 - 16:42 Sipas disa mediave të Kosovës në mbledhjen e sotme të Kryesisë, lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti ka propozuar disa emra për president të shtetit. Figura e parë që ka propozuar ...
Sot.Al | 14-Dec-2019 16:44
Postuar: 14/12/2019 - 16:42 Sipas disa mediave të Kosovës në mbledhjen e sotme të Kryesisë, lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti ka propozuar disa emra për president të shtetit. Figura e parë që ka propozuar ...

Albin Kurti propozon dy emra për postin e Presidentit të Kosovës
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, njëherësh kandidati për kryeministër, Albin Kurti ka propozuar disa emra për President të shtetit. Sipas disa mediave të Kosovës, në mbledhjen e sotme të Kryesisë së LVV-së, lideri i ...
Gazeta Dita | 14-Dec-2019 16:35
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, njëherësh kandidati për kryeministër, Albin Kurti ka propozuar disa emra për President të shtetit. Sipas disa mediave të Kosovës, në mbledhjen e sotme të Kryesisë së LVV-së, lideri i ...

Albin Kurti del me dy propozime për president: Qojsen dhe Jasharin!
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, njëherësh kandidati për kryeministër, Albin Kurti ka propozuar disa emra për president të shtetit. Në mbledhjen e sotme të Kryesisë së LVV-së, lideri i kësaj partie ka dal me propozime ...
AlbInfo | 14-Dec-2019 15:40
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, njëherësh kandidati për kryeministër, Albin Kurti ka propozuar disa emra për president të shtetit. Në mbledhjen e sotme të Kryesisë së LVV-së, lideri i kësaj partie ka dal me propozime ...

Albin Kurti del me dy propozime për president: Qojsen dhe Jasharin!
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, njëherësh kandidati për kryeministër, Albin Kurti ka propozuar disa emra për president të shtetit. Indeksonline mëson se, në mbledhjen e sotme të Kryesisë së LVV-së, lideri i kësaj ...
Gazeta Observer | 14-Dec-2019 15:13
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, njëherësh kandidati për kryeministër, Albin Kurti ka propozuar disa emra për president të shtetit. Indeksonline mëson se, në mbledhjen e sotme të Kryesisë së LVV-së, lideri i kësaj ...

Albin Kurti me dy preferenca për president: Qosjen dhe Jasharin!
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, njëherësh kandidati për kryeministër, Albin Kurti ka propozuar disa emra për president të shtetit. Indeksonline mëson se, në mbledhjen e sotme të Kryesisë së LVV-së, lideri i kësaj ...
Indeks Online | 14-Dec-2019 14:35
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, njëherësh kandidati për kryeministër, Albin Kurti ka propozuar disa emra për president të shtetit. Indeksonline mëson se, në mbledhjen e sotme të Kryesisë së LVV-së, lideri i kësaj ...

Në pritje të qeverisë së Kosovës/ LDK dhe VV mbledhin kryesitë
Në Kosovë po vijojnë bisedimet për ndërtimin e qeverisë së re.
Top Channel | 14-Dec-2019 13:55
Në Kosovë po vijojnë bisedimet për ndërtimin e qeverisë së re.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved