ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:28

Në 25 vjetorin e fillimit të punës së Universitetit të Tetovës

Në 25 vjetorin e fillimit të punës së Universitetit të Tetovës
Nga kujtesa historike e ditës së sotme, 14 dhjetor 1994 – 2019: Arsimtari nga Shkupi, Milaim Memeti, viktimë e pushtetit në ngjarjet e fillimit të punës së Universitetit të Tetovës është dëshmor i arsimit dhe shkollës ...
Portalb | 14-Dec-2019 21:35
Nga kujtesa historike e ditës së sotme, 14 dhjetor 1994 – 2019: Arsimtari nga Shkupi, Milaim Memeti, viktimë e pushtetit në ngjarjet e fillimit të punës së Universitetit të Tetovës është dëshmor i arsimit dhe shkollës ...

Në 25 vjetorin e fillimit të punës së Universitetit të Tetovës
Abdulla Mehmeti Nga kujtesa historike e ditës së sotme, 14 dhjetor 1994 – 2019: Arsimtari nga Shkupi, Milaim Memeti, viktimë e pushtetit në ngjarjet e fillimit të punës së Universitetit të Tetovës është dëshmor i ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 14:59
Abdulla Mehmeti Nga kujtesa historike e ditës së sotme, 14 dhjetor 1994 – 2019: Arsimtari nga Shkupi, Milaim Memeti, viktimë e pushtetit në ngjarjet e fillimit të punës së Universitetit të Tetovës është dëshmor i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved