ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:38

Denoncimi për mungesë pajisjesh gjatë operacioneve të kërkim-shpëtimit, Çako me deklaratë të ashpër: Kush përbuz punën e...

Denoncimi për mungesë pajisjesh gjatë operacioneve të kërkim-shpëtimit, Çako me deklaratë të ashpër: Kush përbuz punën e...
Postuar: 14/12/2019 - 20:54 Drejtori i Agjencisë së Mbrojtjes Civile Haki Çako deklaroi në Ora News se të gjitha strukturat kanë reaguar menjëherë në momentin e tërmetit të 26 nëntorit, duke ndihmuar njerëzit që u ...
Sot.Al | 14-Dec-2019 20:58
Postuar: 14/12/2019 - 20:54 Drejtori i Agjencisë së Mbrojtjes Civile Haki Çako deklaroi në Ora News se të gjitha strukturat kanë reaguar menjëherë në momentin e tërmetit të 26 nëntorit, duke ndihmuar njerëzit që u ...

Tërmeti i 26 Nëntorit, gjeneral Kollçkau: Kemi reaguar në kohë rekord, duhet të lëmë FA-të jashtë diskutimit politik
Pas tërmetit të 26 Nëntorit që tronditi rëndë vendin tonë dhe shkaktoi 51 viktima, një diskutim të gjerë mori çështja nëse shteti jonë, Emergjencat Civile, kishin kapacitet dhe mjetet për të përballuar ngjarje të tilla ...
Lexo | 14-Dec-2019 15:35
Pas tërmetit të 26 Nëntorit që tronditi rëndë vendin tonë dhe shkaktoi 51 viktima, një diskutim të gjerë mori çështja nëse shteti jonë, Emergjencat Civile, kishin kapacitet dhe mjetet për të përballuar ngjarje të tilla ...

Tërmeti/Haki Çako: Kush përbuz punën e forcave tona, nuk është shqiptar
Drejtori i Agjencisë së Mbrojtjes Civile Haki Çako u shpreh në studion e Ora News se të gjitha strukturat e shteti kanë qenë korrektë në punën e tyre, në operacionin e vështirë, për shpëtimin e njerëzve nga rrënojat e ...
Dritare | 14-Dec-2019 12:46
Drejtori i Agjencisë së Mbrojtjes Civile Haki Çako u shpreh në studion e Ora News se të gjitha strukturat e shteti kanë qenë korrektë në punën e tyre, në operacionin e vështirë, për shpëtimin e njerëzve nga rrënojat e ...

Reagimi pas tërmetit, Çako: Forcat tona treguan përgatitje, kush e përbuz punën e tyre s’është shqiptar
Gati një muaj para tërmetit të 26 nëntorit, emergjencat Civile të Shqipërisë kanë organizuar një stërvitje me partnerët e huaj pikërisht për mënyrën se si duhet reaguar në situata tërmeti. Drejtori i Agjencisë së ...
Lexo | 13-Dec-2019 22:50
Gati një muaj para tërmetit të 26 nëntorit, emergjencat Civile të Shqipërisë kanë organizuar një stërvitje me partnerët e huaj pikërisht për mënyrën se si duhet reaguar në situata tërmeti. Drejtori i Agjencisë së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved