ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 20:54

Futbollisti i Luftëtarit vdiq për shkak të shpejtësisë marramendëse

Futbollisti i Luftëtarit vdiq për shkak të shpejtësisë marramendëse
17 vjecari që humbi jetën mbrëmjen e të premtes në Gjirokastër nga një aksident rrugor ishte futbollist I Luftëtarit. Myftar Xhebro, nga Nivica e Tepelenes luante prej kohësh me ekipet e moshave të Luftëtarit, dhe së ...
VizionPlus | 14-Dec-2019 15:07
17 vjecari që humbi jetën mbrëmjen e të premtes në Gjirokastër nga një aksident rrugor ishte futbollist I Luftëtarit. Myftar Xhebro, nga Nivica e Tepelenes luante prej kohësh me ekipet e moshave të Luftëtarit, dhe së ...

Pasioni për shpejtësinë i mori jetën, 17-vjeçari gara me makinë, ecte me 200 km/h. Shihni çfarë ka mbetur nga makina (Pamjet e frikshme)
Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i rëndë që i mori jetën një 17-vjeçari në Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në lagjjen e njohur si “Blloku i furrave”, në rrugën nacionale Gjirokastër-Kakavijë, në afërsi të ...
BalkanWeb | 14-Dec-2019 11:31
Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i rëndë që i mori jetën një 17-vjeçari në Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në lagjjen e njohur si “Blloku i furrave”, në rrugën nacionale Gjirokastër-Kakavijë, në afërsi të ...

Ishte duke udhëtuar me 200 km/h, i riu që humbi jetën ishte futbollisti i Luftëtarit
Detaje të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e djeshme pak pas mesnate në qytetin e Gjirokastrës, në lagjen e njohur si “Blloku i furrave”, rruga nacionale Gjirokastër – Kakavijë. Një aksident i rëndë ...
Telegraf | 14-Dec-2019 12:58
Detaje të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e djeshme pak pas mesnate në qytetin e Gjirokastrës, në lagjen e njohur si “Blloku i furrave”, rruga nacionale Gjirokastër – Kakavijë. Një aksident i rëndë ...

Baba i tre fëmijëve, identifikohet shqiptari që humbi jetën në Itali
Një shtetas shqiptar humbi jeten tragjikisht mbrëmjen në Verona të Italisë si pasojë e një aksidenti rrugor. Viktima është identifikuar si shtetasi Ilir Filolli 37 vjec. Ai banonte prej vitesh me familjen e tij, gruan ...
VizionPlus | 14-Dec-2019 11:31
Një shtetas shqiptar humbi jeten tragjikisht mbrëmjen në Verona të Italisë si pasojë e një aksidenti rrugor. Viktima është identifikuar si shtetasi Ilir Filolli 37 vjec. Ai banonte prej vitesh me familjen e tij, gruan ...

Aksident tragjik ne Itali, shuhet emigranti shqiptar, baba i tre femijeve
Një emigrant shqiptar humbi jeten ne nje aksident te rëndë në Itali në zonën e Veronës. Hetimet e para nga policia italiane zbuluan se dy kamionë u përplasën duke shkaktuar vdekjen e një 37-vjeçari. Mediat italiane ...
Lajmi i Fundit | 14-Dec-2019 19:29
Një emigrant shqiptar humbi jeten ne nje aksident te rëndë në Itali në zonën e Veronës. Hetimet e para nga policia italiane zbuluan se dy kamionë u përplasën duke shkaktuar vdekjen e një 37-vjeçari. Mediat italiane ...

Aksidenti i frikshëm në Gjirokastër, adoleshenti pa patentë lëvizte me shpejtësi 200 km/h (VIDEO)
Një 17 – vjeçar ka humbur jetën mesnatën e mbrëmshme në Gjirokastër. Aksidenti fatal ka ndodhur në afërsi të ish – fabrikës se këpucëve në Gjirokastër, në rrugën nacionale Gjirokastër – Kakavijë, ku automjet tip Benz ka ...
Lapsi | 14-Dec-2019 13:28
Një 17 – vjeçar ka humbur jetën mesnatën e mbrëmshme në Gjirokastër. Aksidenti fatal ka ndodhur në afërsi të ish – fabrikës se këpucëve në Gjirokastër, në rrugën nacionale Gjirokastër – Kakavijë, ku automjet tip Benz ka ...

Futbollisti i Luftëtarit vdiq për shkak të shpejtësisë marramendëse
I riu 17 vjecar që humbi jetën mbrëmjen e të premtes në Gjirokastër nga një aksident rrugor ishte futbollist i Luftëtarit. Myftar Xhebro, nga Nivica e Tepelenes luante prej kohësh me ekipet e moshave të Luftëtarit, dhe ...
Lajmi i Fundit | 14-Dec-2019 15:28
I riu 17 vjecar që humbi jetën mbrëmjen e të premtes në Gjirokastër nga një aksident rrugor ishte futbollist i Luftëtarit. Myftar Xhebro, nga Nivica e Tepelenes luante prej kohësh me ekipet e moshave të Luftëtarit, dhe ...

Humb jetën në aksident trafiku futbollisti shqiptar
Një aksident i rëndë automobilistik i ndodhur pak pas mesnate në qytetin e Gjirokastrës në Shqipëri, në lagjen e njohur si “Blloku i furrave”, i ka marre jetën një te riu shqiptar. Policia konfirmoi se viktime mbeti ...
AlbInfo | 14-Dec-2019 14:40
Një aksident i rëndë automobilistik i ndodhur pak pas mesnate në qytetin e Gjirokastrës në Shqipëri, në lagjen e njohur si “Blloku i furrave”, i ka marre jetën një te riu shqiptar. Policia konfirmoi se viktime mbeti ...

Ndërron jetë futbollisti i skuadrës shqiptare, ishte doke vozitur 200km/h
Detaje të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e djeshme pak pas mesnate në qytetin e Gjirokastrës, në lagjen e njohur si “Blloku i furrave”, rruga nacionale Gjirokastër – Kakavijë. Një aksident i rëndë ...
Gazeta Observer | 14-Dec-2019 14:28
Detaje të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e djeshme pak pas mesnate në qytetin e Gjirokastrës, në lagjen e njohur si “Blloku i furrave”, rruga nacionale Gjirokastër – Kakavijë. Një aksident i rëndë ...

Supergol në “Anfield”, zhbllokohet më në fund sfida Liverpool-Watford
Detaje të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e djeshme pak pas mesnate në qytetin e Gjirokastrës, në lagjen e njohur si “Blloku i furrave”, rruga nacionale Gjirokastër – Kakavijë. Një aksident i rëndë ...
GazetaBlic | 14-Dec-2019 14:13
Detaje të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e djeshme pak pas mesnate në qytetin e Gjirokastrës, në lagjen e njohur si “Blloku i furrave”, rruga nacionale Gjirokastër – Kakavijë. Një aksident i rëndë ...

Aksident i rëndë me makinë, ndërronë jetë futbollisti i ri i Luftëtarit
Një aksident i rëndë automobilistik i ndodhur pak pas mesnate në qytetin e Gjirokastrës, në lagjen e njohur si “Blloku i furrave”, rruga nacionale Gjirokastër – Kakavijë i ka marre jetën një te riu. Policia konfirmoi se ...
InFokusi | 14-Dec-2019 13:58
Një aksident i rëndë automobilistik i ndodhur pak pas mesnate në qytetin e Gjirokastrës, në lagjen e njohur si “Blloku i furrave”, rruga nacionale Gjirokastër – Kakavijë i ka marre jetën një te riu. Policia konfirmoi se ...

Aksidenti i frikshëm në Gjirokastër, adoleshenti pa patentë lëvizte me shpejtësi 200 km/h
Një 17 vjeçar ka humbur jetën mesnatën e mbrëmshme në Gjirokastër. Aksidenti fatal ka ndodhur në afërsi të ish – fabrikës se këpucëve në Gjirokastër, në rrugën nacionale Gjirokastër – Kakavijë, ku automjet tip Benz ka ...
EkonomiaOnline | 14-Dec-2019 13:40
Një 17 vjeçar ka humbur jetën mesnatën e mbrëmshme në Gjirokastër. Aksidenti fatal ka ndodhur në afërsi të ish – fabrikës se këpucëve në Gjirokastër, në rrugën nacionale Gjirokastër – Kakavijë, ku automjet tip Benz ka ...

Lajmi i Fundit: Humb jetën në aksident trafiku futbollisti shqiptar
Një aksident i rëndë automobilistik i ndodhur pak pas mesnate në qytetin e Gjirokastrës në Shqipëri, në lagjen e njohur si “Blloku i furrave”, i ka marre jetën një te riu shqiptar. Policia konfirmoi se viktime mbeti ...
Zeri | 14-Dec-2019 13:40
Një aksident i rëndë automobilistik i ndodhur pak pas mesnate në qytetin e Gjirokastrës në Shqipëri, në lagjen e njohur si “Blloku i furrave”, i ka marre jetën një te riu shqiptar. Policia konfirmoi se viktime mbeti ...

I mori makinën shokut për xhiro dhe u përplas me pemën me shpejtësi 200 km/h, i riu që humbi jetën ishte futbollist i Luftëtarit
Postuar: 14/12/2019 - 13:21 Mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:40 ka ndodhur një aksident i rëndë në Gjirokastër, në afërsi të ish fabrikës së këpucëve, ku ka humbur jetën një person. Viktime mbeti drejtuesi i mjetit, ...
Sot.Al | 14-Dec-2019 13:22
Postuar: 14/12/2019 - 13:21 Mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:40 ka ndodhur një aksident i rëndë në Gjirokastër, në afërsi të ish fabrikës së këpucëve, ku ka humbur jetën një person. Viktime mbeti drejtuesi i mjetit, ...

Ishte duke udhëtuar me 200 km/h, i riu që humbi jetën ishte futbollisti i Luftëtarit
Detaje të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e djeshme pak pas mesnate në qytetin e Gjirokastrës, në lagjen e njohur si “Blloku i furrave”, rruga nacionale Gjirokastër – Kakavijë. Një aksident i rëndë ...
Gazeta Express | 14-Dec-2019 13:19
Detaje të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e djeshme pak pas mesnate në qytetin e Gjirokastrës, në lagjen e njohur si “Blloku i furrave”, rruga nacionale Gjirokastër – Kakavijë. Një aksident i rëndë ...

17-vjeçari i cili vdiq nga shpejtësia e madhe, i kishte marr veturën shokut për një xhiro
Shpejtësia e lartë dyshohet t’i ketë marrë jetën një 17-vjeçari mbrëmjen e djeshme në Gjirokastër, pasi makina me të cilën po udhëtonte u përplas me një pemë. Adoleshenti i kishte marrë makinën një shoku për të bërë ...
Gazeta Observer | 14-Dec-2019 11:40
Shpejtësia e lartë dyshohet t’i ketë marrë jetën një 17-vjeçari mbrëmjen e djeshme në Gjirokastër, pasi makina me të cilën po udhëtonte u përplas me një pemë. Adoleshenti i kishte marrë makinën një shoku për të bërë ...

Humb jetën 17 vjeçari, makina që drejtonte përplaset me pemën
Një djalë I ri ka humbur jetën në një aksident të rëndë të regjistruar mbrëmjen e të premtes në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë. Shtetasi Myftar Xhebro 17 vjec, drejtonte një makinë tip “Benz: e cila ka dallë nga ...
VizionPlus | 14-Dec-2019 09:12
Një djalë I ri ka humbur jetën në një aksident të rëndë të regjistruar mbrëmjen e të premtes në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë. Shtetasi Myftar Xhebro 17 vjec, drejtonte një makinë tip “Benz: e cila ka dallë nga ...

Aksident tragjik në Itali, humb jetën shqiptari
Tragjik ka rezultuar fati i një shqiptari në Itali, i cili ka humbur jetën pas një aksidenti, ndërsa e fejuara e tij është plagosur rëndë. Mediat italiane raportojnë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:45 në autostradën ...
Lexo | 01-Jul-2017 14:23
Tragjik ka rezultuar fati i një shqiptari në Itali, i cili ka humbur jetën pas një aksidenti, ndërsa e fejuara e tij është plagosur rëndë. Mediat italiane raportojnë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:45 në autostradën ...

Përplasen dy kamionë, vdes 37-vjeçari shqiptar, la pas gruan dhe 3 fëmijët
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali në zonën e Veronës. Hetimet e kryera nga policia italiane zbuluan se dy kamionë u përplasën duke shkaktuar vdekjen e një 37-vjeçari. Mediat italiane raportojnë se një 37 vjeçar ...
ABCNews | 14-Dec-2019 10:51
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali në zonën e Veronës. Hetimet e kryera nga policia italiane zbuluan se dy kamionë u përplasën duke shkaktuar vdekjen e një 37-vjeçari. Mediat italiane raportojnë se një 37 vjeçar ...

Përplasen dy kamionë, vdes 37-vjeçari, la pas gruan dhe 3 fëmijët
Mediat italiane raportojnë se një 37 vjeçar me origjinë shqiptare, banues i Preganziol, humbi jetën duke lënë pas gruan dhe tre fëmijë. Ilir Filolli është viktima e aksidentit të rëndë të ndodhur në Itali në zonën e ...
ABCNews | 14-Dec-2019 10:42
Mediat italiane raportojnë se një 37 vjeçar me origjinë shqiptare, banues i Preganziol, humbi jetën duke lënë pas gruan dhe tre fëmijë. Ilir Filolli është viktima e aksidentit të rëndë të ndodhur në Itali në zonën e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved