ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:07

64 pako kokainë “bien” në Gostivar

64 pako kokainë “bien” në Gostivar
Në një aksion policorë në Gostivar, mbrëmë në mesnatë janë konfiskuar 64 pako drogë, të llojit kokainë. Gjatë bastisjes me urdhër të gjykatës, që zgjati rreth dy orë në një banesë në lagjen “Nikolla Parapunov” u kap kjo ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 16:09
Në një aksion policorë në Gostivar, mbrëmë në mesnatë janë konfiskuar 64 pako drogë, të llojit kokainë. Gjatë bastisjes me urdhër të gjykatës, që zgjati rreth dy orë në një banesë në lagjen “Nikolla Parapunov” u kap kjo ...

Aksident me të lënduar në Tetovë
Dje rreth ores 19 e 40 minuta, në udhëkryqin në mes të bulevardit ,,Vidoje Smilevski Bato” dhe rrugës ,,Vëllezërit Milladinovi” në Tetovë ka ndodhur aksident trafiku në mesë dy veturave me targa të Tetovës: vetura ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 14:29
Dje rreth ores 19 e 40 minuta, në udhëkryqin në mes të bulevardit ,,Vidoje Smilevski Bato” dhe rrugës ,,Vëllezërit Milladinovi” në Tetovë ka ndodhur aksident trafiku në mesë dy veturave me targa të Tetovës: vetura ...

Sulmohet 23 vjeçari në Tetovë
Dje (13-dhjetor) në ora 15 e 50 minuta, 23-vjeçari E.F. nga Tetova ka denoncuar se rreth ores 13 e 15 minuta në rrugën e ,,Ilindenit”në Tetovë, në afërsi të një objekti hotelerik ka qenë I sulmuar fizikisht nga dy ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 14:19
Dje (13-dhjetor) në ora 15 e 50 minuta, 23-vjeçari E.F. nga Tetova ka denoncuar se rreth ores 13 e 15 minuta në rrugën e ,,Ilindenit”në Tetovë, në afërsi të një objekti hotelerik ka qenë I sulmuar fizikisht nga dy ...

Arrestohen për marihuanë
Dje (13-dh rreth ores 14 e 30 minuta, pjestarë të policisë të SPB Tetovë në rrugën ,,Jashtvardarit” në Tetovë, kanë privuar nga liria 31-vjeçarin Sh.I., 31-vjeçarin J.E., 25-vjeçarin S.H. nga Tetova dhe 24-vjeçari B.A. ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 14:16
Dje (13-dh rreth ores 14 e 30 minuta, pjestarë të policisë të SPB Tetovë në rrugën ,,Jashtvardarit” në Tetovë, kanë privuar nga liria 31-vjeçarin Sh.I., 31-vjeçarin J.E., 25-vjeçarin S.H. nga Tetova dhe 24-vjeçari B.A. ...

Arrestohen disa persona në Gostivar
Mbrëmë rreth orës 01.00, pjestarët e policisë nga SPB-Tetovë-Stacioni Policorë Gostivar, kanë privuar nga liria 31-vjeçarin F.H., 48-vjeçarin H.N. dhe 31-vjeçaren E.N. të gjithë nga fshati Banjicë e Poshtme e ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 13:59
Mbrëmë rreth orës 01.00, pjestarët e policisë nga SPB-Tetovë-Stacioni Policorë Gostivar, kanë privuar nga liria 31-vjeçarin F.H., 48-vjeçarin H.N. dhe 31-vjeçaren E.N. të gjithë nga fshati Banjicë e Poshtme e ...

Kapet sasi e madhe e drogës në Gostivar
Në një aksion policorë në Gostivar, mbrëmë në mesnatë janë konfiskuar 64 pako drogë, të llojit kokainë, njofton Alsat-M, përcjell Gazeta Express. Gjatë bastisjes me urdhër të gjykatës, që zgjati rreth dy orë në një ...
Gazeta Observer | 14-Dec-2019 12:46
Në një aksion policorë në Gostivar, mbrëmë në mesnatë janë konfiskuar 64 pako drogë, të llojit kokainë, njofton Alsat-M, përcjell Gazeta Express. Gjatë bastisjes me urdhër të gjykatës, që zgjati rreth dy orë në një ...

Policia konfiskon 63 paketime me Kokainë në Gostivar
Mb rëmë rreth orës 01.00, pjestarët e policisë nga SPB-Tetovë-Stacioni Policor Gostivar, kanë privuar nga liria 31-vjeçarin F.H., 48-vjeçarin H.N. dhe 31-vjeçaren E. N . të gjithë nga fshati Banjicë e Poshtme e ...
Shenja | 14-Dec-2019 12:23
Mb rëmë rreth orës 01.00, pjestarët e policisë nga SPB-Tetovë-Stacioni Policor Gostivar, kanë privuar nga liria 31-vjeçarin F.H., 48-vjeçarin H.N. dhe 31-vjeçaren E. N . të gjithë nga fshati Banjicë e Poshtme e ...

Kapet sasi e madhe e drogës në Gostivar
Në një aksion policorë në Gostivar, mbrëmë në mesnatë janë konfiskuar 64 pako drogë, të llojit kokainë, njofton Alsat-M, përcjell Gazeta Express. Gjatë bastisjes me urdhër të gjykatës, që zgjati rreth dy orë në një ...
Gazeta Express | 14-Dec-2019 12:10
Në një aksion policorë në Gostivar, mbrëmë në mesnatë janë konfiskuar 64 pako drogë, të llojit kokainë, njofton Alsat-M, përcjell Gazeta Express. Gjatë bastisjes me urdhër të gjykatës, që zgjati rreth dy orë në një ...

Gostivar, janë kapur 64 pako kokainë
Në një aksion policorë në Gostivar, mbrëmë në mesnatë janë konfiskuar 64 pako drogë, të llojit kokainë. Gjatë bastisjes me urdhër të gjykatës, që zgjati rreth dy orë në një banesë në lagjen “Nikolla Parapunov” u kap kjo ...
Arbresh | 14-Dec-2019 12:07
Në një aksion policorë në Gostivar, mbrëmë në mesnatë janë konfiskuar 64 pako drogë, të llojit kokainë. Gjatë bastisjes me urdhër të gjykatës, që zgjati rreth dy orë në një banesë në lagjen “Nikolla Parapunov” u kap kjo ...

64 pako kokainë “bien” në Gostivar
Në një aksion policorë në Gostivar, mbrëmë në mesnatë janë konfiskuar 64 pako drogë, të llojit kokainë. Gjatë bastisjes me urdhër të gjykatës, që zgjati rreth dy orë në një banesë në lagjen “Nikolla Parapunov” u kap kjo ...
Albportali | 14-Dec-2019 11:46
Në një aksion policorë në Gostivar, mbrëmë në mesnatë janë konfiskuar 64 pako drogë, të llojit kokainë. Gjatë bastisjes me urdhër të gjykatës, që zgjati rreth dy orë në një banesë në lagjen “Nikolla Parapunov” u kap kjo ...

Gjenden 64 paketime me kokainë në një banesë në Gostivar
Tre persona gjatë mbrëmjes janë arrestuar në Gostivar për shkak të drogës. Sipas njoftimit të MPB, rreth orës një pas mesnatës, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Stacioni Policor Gostivar janë privuar nga liria dy burra ...
EkonomiaOnline | 14-Dec-2019 11:00
Tre persona gjatë mbrëmjes janë arrestuar në Gostivar për shkak të drogës. Sipas njoftimit të MPB, rreth orës një pas mesnatës, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Stacioni Policor Gostivar janë privuar nga liria dy burra ...

Gjenden 64 paketime me kokainë në një banesë në Gostivar
Tre persona gjatë mbrëmjes janë arrestuar në Gostivar për shkak të drogës. Sipas njoftimit të MPB, rreth orës një pas mesnatës, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Stacioni Policor Gostivar janë privuar nga liria dy burra ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 10:54
Tre persona gjatë mbrëmjes janë arrestuar në Gostivar për shkak të drogës. Sipas njoftimit të MPB, rreth orës një pas mesnatës, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Stacioni Policor Gostivar janë privuar nga liria dy burra ...

64 pako kokainë “bien” në Gostivar
Në një aksion policorë në Gostivar, mbrëmë në mesnatë janë konfiskuar 64 pako drogë, të llojit kokainë. Gjatë bastisjes me urdhër të gjykatës, që zgjati rreth dy orë në një banesë në lagjen “Nikolla Parapunov” u kap kjo ...
Alsat-M | 14-Dec-2019 11:00
Në një aksion policorë në Gostivar, mbrëmë në mesnatë janë konfiskuar 64 pako drogë, të llojit kokainë. Gjatë bastisjes me urdhër të gjykatës, që zgjati rreth dy orë në një banesë në lagjen “Nikolla Parapunov” u kap kjo ...

Banorët e Gostivarit në “hall” me qentë endacakë,raste tjera kafshimi
Dje në perudhë prej ora 14 e 40 minuta deri ora 18 e 30 minuta në SPB Tetovë, pesë persona edhe atë 82-vjeçari A.Z., 79-vjeçarja Z.M., 35-vjeçari Z.Z., 19-vjeçari S.J. dhe një 17-vjeçar, të gjithë nga Gostivari, kanë ...
TetovaSot | 13-Dec-2019 13:20
Dje në perudhë prej ora 14 e 40 minuta deri ora 18 e 30 minuta në SPB Tetovë, pesë persona edhe atë 82-vjeçari A.Z., 79-vjeçarja Z.M., 35-vjeçari Z.Z., 19-vjeçari S.J. dhe një 17-vjeçar, të gjithë nga Gostivari, kanë ...

Aksidentohet rëndë 77 vjeçarja në Gostivar
Në Bulevardin “Vëllezërit Gjinovski” në Gostivar, dje (12-dhjetor) rreth orës 18 e 55 minuta, vetura ,,Opel astra” me targa të Shkupit të cilën e ka drejtuar 36-vjeçari Z.R. nga fshati Vrapçisht, ka aksidentuar ...
TetovaSot | 13-Dec-2019 13:17
Në Bulevardin “Vëllezërit Gjinovski” në Gostivar, dje (12-dhjetor) rreth orës 18 e 55 minuta, vetura ,,Opel astra” me targa të Shkupit të cilën e ka drejtuar 36-vjeçari Z.R. nga fshati Vrapçisht, ka aksidentuar ...

Sulmohet fizikisht një banor i Sellcës
56-vjeçari R.E. nga fshati Sellcë e Tetovës, dje ka denocuar se rreth orës 18 e 45 minuta në rrugën ,,Radovan Coniq” në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga 22-vjeçari F.F. nga Tetova dhe disa persona tjerë të ...
TetovaSot | 13-Dec-2019 13:14
56-vjeçari R.E. nga fshati Sellcë e Tetovës, dje ka denocuar se rreth orës 18 e 45 minuta në rrugën ,,Radovan Coniq” në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga 22-vjeçari F.F. nga Tetova dhe disa persona tjerë të ...

Me armë zjarri i dëmtojnë fasadën e shtëpisë
Policia e Tetovës ka bërë të ditur se të enjten në ora 08.00, 28-vjeçari L.I. nga Tetova, ka denoncuar se gjatë natës në periudhën prej ora 01 deri ora 07, deri tani persona të panjohur kanë shtënë disa herë me armë ...
TetovaSot | 13-Dec-2019 13:11
Policia e Tetovës ka bërë të ditur se të enjten në ora 08.00, 28-vjeçari L.I. nga Tetova, ka denoncuar se gjatë natës në periudhën prej ora 01 deri ora 07, deri tani persona të panjohur kanë shtënë disa herë me armë ...

Policia e Tetovës arreston dy persona për vjedhje
Dje rreth orës 17 e 45 minuta, në rrugën e ,,Balindollit” në Gostivar, pjesëtarët e policisë nga SPB Tetovë-Stacioni policorë Gostivar, kanë privuar nga liria 28-vjeçarin O.A. dhe 19-vjeçarin J.A. nga Gostivari, për ...
TetovaSot | 13-Dec-2019 13:05
Dje rreth orës 17 e 45 minuta, në rrugën e ,,Balindollit” në Gostivar, pjesëtarët e policisë nga SPB Tetovë-Stacioni policorë Gostivar, kanë privuar nga liria 28-vjeçarin O.A. dhe 19-vjeçarin J.A. nga Gostivari, për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved