ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 05:18

Zakharieva: Nuk duhet të ndalen bisedimet me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë

Zakharieva: Nuk duhet të ndalen bisedimet me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë
Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme të Bullgarisë, Ekaterina Zakharieva sot deklaroi se “nisja e bisedimeve për anëtarësim në BE për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë nuk duhet të anulohet për shkak ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 10:28
Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme të Bullgarisë, Ekaterina Zakharieva sot deklaroi se “nisja e bisedimeve për anëtarësim në BE për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë nuk duhet të anulohet për shkak ...

Ministri i Jashtëm grek: Pas normalizimit të situatës nga tërmeti do nisim negociatat mes Tiranës dhe Athinës
Negociatat mes Tiranës dhe Athinës, të ngrira prej më shumë se një viti do të nisin pas normalizimit të gjendjes në Shqipëri të krijuar nga tërmeti i fuqishëm të 26 nëntorit. Kështu la të kuptohet ministri i Jashtëm ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 21:06
Negociatat mes Tiranës dhe Athinës, të ngrira prej më shumë se një viti do të nisin pas normalizimit të gjendjes në Shqipëri të krijuar nga tërmeti i fuqishëm të 26 nëntorit. Kështu la të kuptohet ministri i Jashtëm ...

Ministri i Jashtëm i Greqisë: Negociatat me Tiranën, pas normalizimit nga tërmeti
Negociatat mes Tiranës dhe Athinës, të ngrira prej më shumë se një viti do të nisin pas normalizimit të gjendjes në Shqipëri të krijuar nga tërmeti i fuqishëm të 26 nëntorit. Kështu la të kuptohet ministri i jashtëm ...
Gazeta Dita | 09-Dec-2019 09:01
Negociatat mes Tiranës dhe Athinës, të ngrira prej më shumë se një viti do të nisin pas normalizimit të gjendjes në Shqipëri të krijuar nga tërmeti i fuqishëm të 26 nëntorit. Kështu la të kuptohet ministri i jashtëm ...

Ministri i Jashtëm grek: Negociatat me Tiranën, pas situatës së tërmetit
Negociatat mes Tiranës dhe Athinës, të ngrira prej më shumë se një viti do të nisin pas normalizimit të gjendjes në Shqipëri të krijuar nga tërmeti i fuqishëm të 26 nëntorit. Kështu la të kuptohet ministri i jashtëm ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 08:22
Negociatat mes Tiranës dhe Athinës, të ngrira prej më shumë se një viti do të nisin pas normalizimit të gjendjes në Shqipëri të krijuar nga tërmeti i fuqishëm të 26 nëntorit. Kështu la të kuptohet ministri i jashtëm ...

Zaharieva: Nuk duhet të shtyhen negociatat për anëtarësimin e Shkupit dhe Tiranës në BE
Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Punëve të Jashtme, Ekaterina Zaharieva, i bërë thirrje edhe një herë BE-së që të shqyrtoj vendimin për negociata me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, duke thënë se ato duhet të ...
TetovaSot | 08-Dec-2019 21:52
Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Punëve të Jashtme, Ekaterina Zaharieva, i bërë thirrje edhe një herë BE-së që të shqyrtoj vendimin për negociata me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, duke thënë se ato duhet të ...

Ministri i Jashtëm grek jep lajmin: Pas normalizimit të situatës nga tërmeti, ja çfarë do të ndodhë mes Tiranës dhe Athinës
Postuar: 08/12/2019 - 21:07 Ministri i Jashtëm grek Nikos Dendias tha se negociatat mes Tiranës dhe Athinës, të ngrira prej më shumë se një viti do të nisin pas normalizimit të gjendjes në Shqipëri të krijuar nga ...
Sot.Al | 08-Dec-2019 21:09
Postuar: 08/12/2019 - 21:07 Ministri i Jashtëm grek Nikos Dendias tha se negociatat mes Tiranës dhe Athinës, të ngrira prej më shumë se një viti do të nisin pas normalizimit të gjendjes në Shqipëri të krijuar nga ...

Zaharieva: Nuk duhet të shtyhen negociatat për anëtarësimin e Shkupit dhe Tiranës në BE
Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Punëve të Jashtme, Ekaterina Zaharieva, i bërë thirrje edhe një herë BE-së që të shqyrtoj vendimin për negociata me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, duke thënë se ato duhet të ...
Aktuale.MK | 08-Dec-2019 20:17
Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Punëve të Jashtme, Ekaterina Zaharieva, i bërë thirrje edhe një herë BE-së që të shqyrtoj vendimin për negociata me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, duke thënë se ato duhet të ...

(VIDEO) Kryediplomatja bullgare: Nuk duhet të shtyhen negociatat për anëtarësimin e Shkupit dhe Tiranës në BE
Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Punëve të Jashtme, Ekaterina Zaharieva, i bërë thirrje edhe një herë BE-së që të shqyrtoj vendimin për negociata me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, duke thënë se ato duhet të ...
Shenja | 08-Dec-2019 16:53
Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Punëve të Jashtme, Ekaterina Zaharieva, i bërë thirrje edhe një herë BE-së që të shqyrtoj vendimin për negociata me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, duke thënë se ato duhet të ...

Zaharieva: Negociata për anëtarësim në BE të Maqedonisë së Veriut
Sofje, 8 dhjetor – Fillimi i negociatave për anëtarësim në BE të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe të Shqipërisë nuk duhet të anulohet për shkak të propozimit francez për metodologji të re për bisedimet për ...
Koha.mk | 08-Dec-2019 13:41
Sofje, 8 dhjetor – Fillimi i negociatave për anëtarësim në BE të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe të Shqipërisë nuk duhet të anulohet për shkak të propozimit francez për metodologji të re për bisedimet për ...

Zaharieva: Negociata për anëtarësim në BE të Maqedonisë së Veriut
Sofje, 8 dhjetor 2019 (MEDIAL) – Fillimi i negociatave për anëtarësim në BE të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe të Shqipërisë nuk duhet të anulohet për shkak të propozimit francez për metodologji të re për ...
Medial | 08-Dec-2019 13:08
Sofje, 8 dhjetor 2019 (MEDIAL) – Fillimi i negociatave për anëtarësim në BE të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe të Shqipërisë nuk duhet të anulohet për shkak të propozimit francez për metodologji të re për ...

Zakharieva: Negociatat me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë nuk duhet të anulohen
Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme, Ekaterina Zakharieva sot deklaro se “nisja e bisedimeve për anëtarësim në BE për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë nuk duhet të anulohet për shkak të propozimit ...
Republika | 08-Dec-2019 12:47
Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme, Ekaterina Zakharieva sot deklaro se “nisja e bisedimeve për anëtarësim në BE për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë nuk duhet të anulohet për shkak të propozimit ...

Zakharieva: Negociatat me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë nuk duhet të anulohen
Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme, Ekaterina Zakharieva sot deklaro se “nisja e bisedimeve për anëtarësim në BE për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë nuk duhet të anulohet për shkak të propozimit ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 12:35
Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme, Ekaterina Zakharieva sot deklaro se “nisja e bisedimeve për anëtarësim në BE për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë nuk duhet të anulohet për shkak të propozimit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved