ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 08:31

Vidal mbetet te Barcelona

Vidal mbetet te Barcelona
Pavarësisht se emri i tij lidhet me një transferim të mundshëm te Interi apo Manchester Unitedi në janar, mesfushori Arturo Vidal do të mbetet te Barcelona. Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu në një ...
Koha.net | 09-Dec-2019 12:33
Pavarësisht se emri i tij lidhet me një transferim të mundshëm te Interi apo Manchester Unitedi në janar, mesfushori Arturo Vidal do të mbetet te Barcelona. Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu në një ...

“Operacioni fshesa”, Feronikeli nuk llogaritë në shtatë yje të saj
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu tha se Arturo Vidal do të qëndrojë në Camp Nou. Vidal është lidhur me një ribashkim me Antonio Conte tek Interi, por presidenti i Barcelonës tani refuzon këtë mundësi, ...
GazetaBlic | 09-Dec-2019 11:39
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu tha se Arturo Vidal do të qëndrojë në Camp Nou. Vidal është lidhur me një ribashkim me Antonio Conte tek Interi, por presidenti i Barcelonës tani refuzon këtë mundësi, ...

Konfirmohet e ardhmja e Vidal
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka lënë të kuptohet se synimi i Interit, Arturo Vidal, do të qëndrojë në Camp Nou edhe pas afatit kalimtar dimëror, duke thënë se klubi nuk guxon ta humbasë asnjë lojtar. ...
TetovaSot | 09-Dec-2019 11:16
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka lënë të kuptohet se synimi i Interit, Arturo Vidal, do të qëndrojë në Camp Nou edhe pas afatit kalimtar dimëror, duke thënë se klubi nuk guxon ta humbasë asnjë lojtar. ...

10:54 Presidenti i Barçës e konfirmon të ardhmen e Vidalit Presidenti i Barcelonës, Josep Maria...
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka lënë të kuptohet se synimi i Interit, Arturo Vidal, do të qëndrojë në Camp Nou edhe pas afatit kalimtar dimëror, duke thënë se klubi nuk guxon ta humbasë asnjë lojtar. ...
Kosova Sot | 09-Dec-2019 10:59
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka lënë të kuptohet se synimi i Interit, Arturo Vidal, do të qëndrojë në Camp Nou edhe pas afatit kalimtar dimëror, duke thënë se klubi nuk guxon ta humbasë asnjë lojtar. ...

Presidenti i Barçës e konfirmon të ardhmen e Vidalit
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka lënë të kuptohet se synimi i Interit, Arturo Vidal, do të qëndrojë në Camp Nou edhe pas afatit kalimtar dimëror, duke thënë se klubi nuk guxon ta humbasë asnjë lojtar. ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 10:49
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka lënë të kuptohet se synimi i Interit, Arturo Vidal, do të qëndrojë në Camp Nou edhe pas afatit kalimtar dimëror, duke thënë se klubi nuk guxon ta humbasë asnjë lojtar. ...

Katalanasit shëtitje në Milano, Inter-Barcelona, ndeshja që vlen vetëm për zikaltrit
Fitorja kundër Borussias së Dortmundit i dha të drejtën Barçës të udhëtojë e qetë drejt Milanos. Është e vërtetë që vendi i dytë i grupit është në diskutim, por kjo nuk është më çështje e katalanasve, të cilët tashmë ...
RTSH | 09-Dec-2019 09:32
Fitorja kundër Borussias së Dortmundit i dha të drejtën Barçës të udhëtojë e qetë drejt Milanos. Është e vërtetë që vendi i dytë i grupit është në diskutim, por kjo nuk është më çështje e katalanasve, të cilët tashmë ...

Inter – Barcelona, a do të arrihet marrëveshja e madhe?
Barcelona do të niset sot për në Milano për të përgatitur ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Inter. Skuadra e trajnerit Ernesto Valverde ka siguruar pozitën e parë në grup por “Nerazzurrët” kërkojnë fitoren për t’ju ...
Lajminet | 09-Dec-2019 09:23
Barcelona do të niset sot për në Milano për të përgatitur ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Inter. Skuadra e trajnerit Ernesto Valverde ka siguruar pozitën e parë në grup por “Nerazzurrët” kërkojnë fitoren për t’ju ...

Vidal mund të përfundojë te Manchester Unitedi
Arturo Vidal pritet të largohet nga Barcelona në janar dhe t’i bashkohet Manchester Unitedit, bën të ditur “Sunday Mirror”. Vetë trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka treguar se ka gjasa që Vidal të largohet në ...
EkonomiaOnline | 09-Dec-2019 08:07
Arturo Vidal pritet të largohet nga Barcelona në janar dhe t’i bashkohet Manchester Unitedit, bën të ditur “Sunday Mirror”. Vetë trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka treguar se ka gjasa që Vidal të largohet në ...

Unitedi rivalizon Interin për Vidalin
Manchester United thuhet se është futur në garë për transferimin e Arturo Vidalit nga Barcelona. Mesfushori kilian nuk është më në planet e Ernesto Valverdes dhe mund të largohet qysh në afatin kalimtar të janarit. Por, ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 21:54
Manchester United thuhet se është futur në garë për transferimin e Arturo Vidalit nga Barcelona. Mesfushori kilian nuk është më në planet e Ernesto Valverdes dhe mund të largohet qysh në afatin kalimtar të janarit. Por, ...

Vidal mund të përfundojë te Manchester Unitedi
Arturo Vidal pritet të largohet nga Barcelona në janar dhe t’i bashkohet Manchester Unitedit, bën të ditur “Sunday Mirror”. Vetë trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka treguar se ka gjasa që Vidal të largohet në ...
Koha.net | 08-Dec-2019 23:42
Arturo Vidal pritet të largohet nga Barcelona në janar dhe t’i bashkohet Manchester Unitedit, bën të ditur “Sunday Mirror”. Vetë trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka treguar se ka gjasa që Vidal të largohet në ...

Unitedi rivalizon Interin për Vidalin
Manchester United thuhet se është futur në garë për transferimin e Arturo Vidalit nga Barcelona. Mesfushori kilian nuk është më në planet e Ernesto Valverdes dhe mund të largohet qysh në afatin kalimtar të janarit. Por, ...
E Dua Sportin | 08-Dec-2019 22:00
Manchester United thuhet se është futur në garë për transferimin e Arturo Vidalit nga Barcelona. Mesfushori kilian nuk është më në planet e Ernesto Valverdes dhe mund të largohet qysh në afatin kalimtar të janarit. Por, ...

Valverde pritet t’i pushojë yjet, mund të bëjë nëntë ndryshime kundër Interit
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde pritet të bëjë shumë ndryshime në takimin ndaj Interit në Ligën e Kampionëve. Barcelona është mysafire e Interit në ndeshjen e fundit të grupeve në kuadër të Ligës së Kampionëve, ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 19:02
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde pritet të bëjë shumë ndryshime në takimin ndaj Interit në Ligën e Kampionëve. Barcelona është mysafire e Interit në ndeshjen e fundit të grupeve në kuadër të Ligës së Kampionëve, ...

Valverde pritet t'i pushojë yjet, mund të bëjë nëntë ndryshime kundër Interit
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde pritet të bëjë shumë ndryshime në takimin ndaj Interit në Ligën e Kampionëve. Barcelona është mysafire e Interit në ndeshjen e fundit të grupeve në kuadër të Ligës së Kampionëve, ...
E Dua Sportin | 08-Dec-2019 19:59
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde pritet të bëjë shumë ndryshime në takimin ndaj Interit në Ligën e Kampionëve. Barcelona është mysafire e Interit në ndeshjen e fundit të grupeve në kuadër të Ligës së Kampionëve, ...

Barcelona mund t’ia ndërpresë kontratën Valverdes
Ernesto Valverde mund të jetë duke i kaluar momentet e fundit si trajner i skuadrës Barcelona. Kjo për shkak se në kontratën e tij ndodhet një klaukozë përmes së cilës ai mund të largohet nga klubi para se të skadojë ...
Klan Kosova | 07-Dec-2019 17:01
Ernesto Valverde mund të jetë duke i kaluar momentet e fundit si trajner i skuadrës Barcelona. Kjo për shkak se në kontratën e tij ndodhet një klaukozë përmes së cilës ai mund të largohet nga klubi para se të skadojë ...

“Barcelona ka shumë mesfushorë” – Valverde paralajmëron largimin e Vidalit
Ernesto Valverde ka paralajmëruar se Arturo Vidal mund të largohet nga Barcelona qysh në këtë afat kalimtar të janarit. Mesfushori kilian nuk është në planet e skuadrës katalunase, andaj mund të shitet në këtë dimër. ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 13:15
Ernesto Valverde ka paralajmëruar se Arturo Vidal mund të largohet nga Barcelona qysh në këtë afat kalimtar të janarit. Mesfushori kilian nuk është në planet e skuadrës katalunase, andaj mund të shitet në këtë dimër. ...

“Barcelona ka shumë mesfushorë” – Valverde paralajmëron largimin e Vidalit
Ernesto Valverde ka paralajmëruar se Arturo Vidal mund të largohet nga Barcelona qysh në këtë afat kalimtar të janarit. Mesfushori kilian nuk është në planet e skuadrës katalunase, andaj mund të shitet në këtë dimër. ...
E Dua Sportin | 07-Dec-2019 15:01
Ernesto Valverde ka paralajmëruar se Arturo Vidal mund të largohet nga Barcelona qysh në këtë afat kalimtar të janarit. Mesfushori kilian nuk është në planet e skuadrës katalunase, andaj mund të shitet në këtë dimër. ...

Karta “Vidal” në lojë, Barcelona e fiksuar pas këtij sulmuesi
Barcelona ka një objektiv dhe plan për të afruar në ekip pasuesin e Luis Suarez. Drejtuesit e klubit katalanas duan një lojtar që t’i japë mundësinë uruguaianit të pushojë, pasi ai nuk ka freskinë fizike të dikurshme. ...
ABCNews | 07-Dec-2019 11:03
Barcelona ka një objektiv dhe plan për të afruar në ekip pasuesin e Luis Suarez. Drejtuesit e klubit katalanas duan një lojtar që t’i japë mundësinë uruguaianit të pushojë, pasi ai nuk ka freskinë fizike të dikurshme. ...

Vidal s’do të largohet nga Barcelona: “Nuk i dhurojmë asgjë Interit”
Valverde thotë se Vidal nuk do të largohet nga Barça Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, i ka çuar një sinjal të qartë Interit se katalanët nuk kanë për t’u falur asgjë të martën në mbrëmje, në sfidën e fundi të ...
Kosova Sot | 07-Dec-2019 08:39
Valverde thotë se Vidal nuk do të largohet nga Barça Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, i ka çuar një sinjal të qartë Interit se katalanët nuk kanë për t’u falur asgjë të martën në mbrëmje, në sfidën e fundi të ...

Vidal s’do të largohet nga Barcelona: “Nuk i dhurojmë asgjë Interit”
Valverde thotë se Vidal nuk do të largohet nga Barça Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, i ka çuar një sinjal të qartë Interit se katalanët nuk kanë për t’u falur asgjë të martën në mbrëmje, në sfidën e fundi të ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 08:26
Valverde thotë se Vidal nuk do të largohet nga Barça Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, i ka çuar një sinjal të qartë Interit se katalanët nuk kanë për t’u falur asgjë të martën në mbrëmje, në sfidën e fundi të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved