ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 20:22

Veliaj: Mbi 90% e shkollave kanë nisur mësimin,m ë e mira për Tiranën është përpara

Veliaj: Mbi 90% e shkollave kanë nisur mësimin,m ë e mira për Tiranën është përpara
Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ishte mëngjesin e sotëm në shkollën “Kosova”, ku theksoi se Tirana ka nisur rimëkëmbjen. “Sot është ndierë pak si dita e parë e shkollës, pas një shkëputje prej tërmetit dhe ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 12:55
Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ishte mëngjesin e sotëm në shkollën “Kosova”, ku theksoi se Tirana ka nisur rimëkëmbjen. “Sot është ndierë pak si dita e parë e shkollës, pas një shkëputje prej tërmetit dhe ...

Tirana i kthehet jetës normale, shkollat rifillojnë mësimin
Tirana ka lënë pas ditët e vështira të tërmetit dhe i është rikthyer jetës normale. Në një kohë që rreth 1000 familje të prekura janë sistemuar në banesat e reja, falë bonusit të qirasë të Bashkisë së Tiranës, në të ...
GazetaTema | 09-Dec-2019 10:58
Tirana ka lënë pas ditët e vështira të tërmetit dhe i është rikthyer jetës normale. Në një kohë që rreth 1000 familje të prekura janë sistemuar në banesat e reja, falë bonusit të qirasë të Bashkisë së Tiranës, në të ...

Ambasada e Katarit, 8 kamionë me ndihma për familjet e prekura nga tërmeti
Pjesa urbane në Tiranë e ka mbyllur fazën e emergjencës, ndërkohë që po punohet edhe në zonat rurale që jeta t’i rikthehet normalitetit. Ashtu si në rastin e tërmetit të 21 shtatorit, Katari është një nga shtetet e ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 19:06
Pjesa urbane në Tiranë e ka mbyllur fazën e emergjencës, ndërkohë që po punohet edhe në zonat rurale që jeta t’i rikthehet normalitetit. Ashtu si në rastin e tërmetit të 21 shtatorit, Katari është një nga shtetet e ...

Veliaj: Mbi 90% e shkollave kanë nisur mësimin,m ë e mira për Tiranën është përpara
Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ishte mëngjesin e sotëm në shkollën “Kosova”, ku theksoi se Tirana ka nisur rimëkëmbjen. “Sot është ndierë pak si dita e parë e shkollës, pas një shkëputje prej tërmetit dhe ...
Medial | 09-Dec-2019 12:57
Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ishte mëngjesin e sotëm në shkollën “Kosova”, ku theksoi se Tirana ka nisur rimëkëmbjen. “Sot është ndierë pak si dita e parë e shkollës, pas një shkëputje prej tërmetit dhe ...

Tirana i kthehet jetës normale, shkollat rifillojnë mësimin
“Sot është ndierë pak si dita e parë e shkollës, pas një shkëputje prej tërmetit dhe fazës së emergjencave. Rekomandimi i çdo psikologu në botë është se pas një fatkeqësie natyrore, sa më shpejt rifillon jeta normale, ...
Portalb | 09-Dec-2019 12:40
“Sot është ndierë pak si dita e parë e shkollës, pas një shkëputje prej tërmetit dhe fazës së emergjencave. Rekomandimi i çdo psikologu në botë është se pas një fatkeqësie natyrore, sa më shpejt rifillon jeta normale, ...

Tirana i kthehet jetës normale, Veliaj: Mbi 90% e shkollave kanë nisur mësimin
Tirana ka lënë pas ditët e vështira të tërmetit dhe i është rikthyer jetës normale. Në një kohë që rreth 1000 familje të prekura janë sistemuar në banesat e reja, falë bonusit të qirasë të Bashkisë së Tiranës, në të ...
Politiko | 09-Dec-2019 12:06
Tirana ka lënë pas ditët e vështira të tërmetit dhe i është rikthyer jetës normale. Në një kohë që rreth 1000 familje të prekura janë sistemuar në banesat e reja, falë bonusit të qirasë të Bashkisë së Tiranës, në të ...

Tirana lë ditët e vështira dhe i kthehet jetës normale/ Veliaj: Mbi 90% e shkollave kanë nisur mësimin, më e mira për Tiranën është përpara
Postuar: 09/12/2019 - 11:16 Tirana ka lënë pas ditët e vështira të tërmetit dhe i është rikthyer jetës normale. Në një kohë që rreth 1000 familje të prekura janë sistemuar në banesat e reja, falë bonusit të qirasë të ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 11:19
Postuar: 09/12/2019 - 11:16 Tirana ka lënë pas ditët e vështira të tërmetit dhe i është rikthyer jetës normale. Në një kohë që rreth 1000 familje të prekura janë sistemuar në banesat e reja, falë bonusit të qirasë të ...

Tirana i kthehet jetës normale, shkollat rifillojnë mësimin: Veliaj: “Mbi 90% e shkollave kanë nisur mësimin; Më e mira për Tiranën është përpara”
Tirana ka lënë pas ditët e vështira të tërmetit dhe i është rikthyer jetës normale. Në një kohë që rreth 1000 familje të prekura janë sistemuar në banesat e reja, falë bonusit të qirasë të Bashkisë së Tiranës, në të ...
Lexo | 09-Dec-2019 11:05
Tirana ka lënë pas ditët e vështira të tërmetit dhe i është rikthyer jetës normale. Në një kohë që rreth 1000 familje të prekura janë sistemuar në banesat e reja, falë bonusit të qirasë të Bashkisë së Tiranës, në të ...

Ambasada e Katarit, 8 kamionë me ndihma për familjet e prekura nga tërmeti në Tiranë
Veliaj: “Këtë fundjavë e konsiderojmë emergjencën të mbyllur në Tiranën urbane, brenda javës tjetër e mbyllim edhe në Tiranën rurale. Fokusi do jetë rindërtimi”
Top Channel | 08-Dec-2019 17:46
Veliaj: “Këtë fundjavë e konsiderojmë emergjencën të mbyllur në Tiranën urbane, brenda javës tjetër e mbyllim edhe në Tiranën rurale. Fokusi do jetë rindërtimi”

Tirana i kthehet jetës normale, shkollat rifillojnë mësimin
Tirana ka lënë pas ditët e vështira të tërmetit dhe i është rikthyer jetës normale. Në një kohë që rreth 1000 familje të prekura janë sistemuar në banesat e reja, falë bonusit të qirasë të Bashkisë së Tiranës, në të ...
RTSH | 09-Dec-2019 10:53
Tirana ka lënë pas ditët e vështira të tërmetit dhe i është rikthyer jetës normale. Në një kohë që rreth 1000 familje të prekura janë sistemuar në banesat e reja, falë bonusit të qirasë të Bashkisë së Tiranës, në të ...

8 kamionë Katari sjell me ndihma në Shqipëri
Katari është një nga shtetet e para që i është përgjigjur thirrjes së Bashkisë së Tiranës edhe për të ndihmuar pas tërmetit të 26 nëntorit. Së fundi ky shtet, ka dërguar 8 kamionë ndihma për të prekurit nga tërmeti në ...
AlbInfo | 08-Dec-2019 21:51
Katari është një nga shtetet e para që i është përgjigjur thirrjes së Bashkisë së Tiranës edhe për të ndihmuar pas tërmetit të 26 nëntorit. Së fundi ky shtet, ka dërguar 8 kamionë ndihma për të prekurit nga tërmeti në ...

Katari dhuron 8 kamionë me ndihma për të prekurit nga tërmeti në tiranë
Postuar: 08/12/2019 - 18:55 Pjesa urbane në Tiranë e ka mbyllur fazën e emergjencës, ndërkohë që po punohet edhe në zonat rurale që jeta t’i rikthehet normalitetit. Ashtu si në rastin e tërmetit të 21 shtatorit, Katari ...
Sot.Al | 08-Dec-2019 18:56
Postuar: 08/12/2019 - 18:55 Pjesa urbane në Tiranë e ka mbyllur fazën e emergjencës, ndërkohë që po punohet edhe në zonat rurale që jeta t’i rikthehet normalitetit. Ashtu si në rastin e tërmetit të 21 shtatorit, Katari ...

8 kamionë me ndihma nga Ambasada e Katarit, Veliaj: Faza e emergjencës në Tiranë është mbyllur
Pjesa urbane në Tiranë e ka mbyllur fazën e emergjencës, ndërkohë që po punohet edhe në zonat rurale që jeta t’i rikthehet normalitetit. Ashtu si në rastin e tërmetit të 21 shtatorit, Katari është një nga shtetet e ...
Dritare | 08-Dec-2019 18:11
Pjesa urbane në Tiranë e ka mbyllur fazën e emergjencës, ndërkohë që po punohet edhe në zonat rurale që jeta t’i rikthehet normalitetit. Ashtu si në rastin e tërmetit të 21 shtatorit, Katari është një nga shtetet e ...

Ambasada e Katarit, 8 kamionë me ndihma për familjet e prekura nga tërmeti në Tiranë
Kryebashkiaku Erion Veliaj dhe ambasadori i Katarit në Tiranë, Ali bin Hamad Al-Marri morën pjesë në dorëzimin e ndihmave në magazinat e rezervave të emergjencave të Tiranës. “I jam shumë falenderues dhe shumë ...
Lajminet | 08-Dec-2019 17:56
Kryebashkiaku Erion Veliaj dhe ambasadori i Katarit në Tiranë, Ali bin Hamad Al-Marri morën pjesë në dorëzimin e ndihmave në magazinat e rezervave të emergjencave të Tiranës. “I jam shumë falenderues dhe shumë ...

Ambasada e Katarit, 8 kamionë me ndihma për familjet e prekura nga tërmeti
Pjesa urbane në Tiranë e ka mbyllur fazën e emergjencës, ndërkohë që po punohet edhe në zonat rurale që jeta t’i rikthehet normalitetit. Ashtu si në rastin e tërmetit të 21 shtatorit, Katari është një nga shtetet e para ...
InFokusi | 08-Dec-2019 17:49
Pjesa urbane në Tiranë e ka mbyllur fazën e emergjencës, ndërkohë që po punohet edhe në zonat rurale që jeta t’i rikthehet normalitetit. Ashtu si në rastin e tërmetit të 21 shtatorit, Katari është një nga shtetet e para ...

Ambasada e Katarit, 8 kamionë me ndihma për familjet e prekura nga tërmeti në Tiranë
Veliaj: “Këtë fundjavë e konsiderojmë emergjencën të mbyllur në Tiranën urbane, brenda javës tjetër e mbyllim edhe në Tiranën rurale. Fokusi do jetë rindërtimi” Pjesa urbane në Tiranë e ka mbyllur fazën e emergjencës, ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 17:14
Veliaj: “Këtë fundjavë e konsiderojmë emergjencën të mbyllur në Tiranën urbane, brenda javës tjetër e mbyllim edhe në Tiranën rurale. Fokusi do jetë rindërtimi” Pjesa urbane në Tiranë e ka mbyllur fazën e emergjencës, ...

Ambasada e Katarit, tetë kamionë me ndihma për familjet e prekura nga tërmeti në Tiranë
Pjesa urbane në Tiranë e ka mbyllur fazën e emergjencës, ndërkohë që po punohet edhe në zonat rurale që jeta t’i rikthehet normalitetit. Ashtu si në rastin e tërmetit të 21 shtatorit, Katari është një nga shtetet e ...
Klan Kosova | 08-Dec-2019 17:40
Pjesa urbane në Tiranë e ka mbyllur fazën e emergjencës, ndërkohë që po punohet edhe në zonat rurale që jeta t’i rikthehet normalitetit. Ashtu si në rastin e tërmetit të 21 shtatorit, Katari është një nga shtetet e ...

Ambasada e Katarit, 8 kamionë me ndihma për familjet e prekura nga tërmeti në Tiranë
Veliaj: “Këtë fundjavë e konsiderojmë emergjencën të mbyllur në Tiranën urbane, brenda javës tjetër e mbyllim edhe në Tiranën rurale. Fokusi do jetë rindërtimi” Pjesa urbane në Tiranë e ka mbyllur fazën e emergjencës, ...
EkonomiaOnline | 08-Dec-2019 17:31
Veliaj: “Këtë fundjavë e konsiderojmë emergjencën të mbyllur në Tiranën urbane, brenda javës tjetër e mbyllim edhe në Tiranën rurale. Fokusi do jetë rindërtimi” Pjesa urbane në Tiranë e ka mbyllur fazën e emergjencës, ...

Ambasada e Katarit, 8 kamionë me ndihma për familjet e prekura nga tërmeti në Tiranë
Veliaj: “Këtë fundjavë e konsiderojmë emergjencën të mbyllur në Tiranën urbane, brenda javës tjetër e mbyllim edhe në Tiranën rurale. Fokusi do jetë rindërtimi” Pjesa urbane në Tiranë e ka mbyllur fazën e emergjencës, ...
Medial | 08-Dec-2019 17:28
Veliaj: “Këtë fundjavë e konsiderojmë emergjencën të mbyllur në Tiranën urbane, brenda javës tjetër e mbyllim edhe në Tiranën rurale. Fokusi do jetë rindërtimi” Pjesa urbane në Tiranë e ka mbyllur fazën e emergjencës, ...

Katari sjell 8 kamionë me ndihma për familjet e prekura nga tërmeti në Tiranë: Nuk do të ndalojmë
Katari është një nga shtetet e para që iu përgjigj thirrjes së Bashkisë së Tiranës edhe për të ndihmuar pas tërmetit të 26 nëntorit, ashtu si edhe në tërmetin e 21 shtatorit. . Ambasadori i Katarit në vendin tonë, Ali ...
Politiko | 08-Dec-2019 17:28
Katari është një nga shtetet e para që iu përgjigj thirrjes së Bashkisë së Tiranës edhe për të ndihmuar pas tërmetit të 26 nëntorit, ashtu si edhe në tërmetin e 21 shtatorit. . Ambasadori i Katarit në vendin tonë, Ali ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved