ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 06:49

VIDEO/ Spartaku i dashur i shqiptarëve nën komunizëm: Famozi Kirk Douglas, 103 vjeç

VIDEO/ Spartaku i dashur i shqiptarëve nën komunizëm: Famozi Kirk Douglas, 103 vjeç
Aktori, regjisori dhe producenti i njohur i Hollivudit, Kirk Douglas, rolet e të cilit kanë shënuar kinemanë e Shekullit 20, po feston ditëlindjen e 103-të! Që nga fillimi i karrierës së tij të filmit, në 1946, Kirk ...
GazetaTema | 09-Dec-2019 12:33
Aktori, regjisori dhe producenti i njohur i Hollivudit, Kirk Douglas, rolet e të cilit kanë shënuar kinemanë e Shekullit 20, po feston ditëlindjen e 103-të! Që nga fillimi i karrierës së tij të filmit, në 1946, Kirk ...

JETËSHKRIM/ Spartaku i dashur i shqiptarëve nën komunizëm: Famozi Kirk Douglas, 103 vjeç (video)
Aktori, regjisori dhe producenti i njohur i Hollivudit, Kirk Douglas, rolet e të cilit kanë shënuar kinemanë e Shekullit 20, po feston ditëlindjen e 103-të! Që nga fillimi i karrierës së tij të filmit, në 1946, Kirk ...
Tesheshi | 09-Dec-2019 11:20
Aktori, regjisori dhe producenti i njohur i Hollivudit, Kirk Douglas, rolet e të cilit kanë shënuar kinemanë e Shekullit 20, po feston ditëlindjen e 103-të! Që nga fillimi i karrierës së tij të filmit, në 1946, Kirk ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved