ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 21:13

Tifozët e Vardarit rrahin 3 shtetas të Kosovës në Shkup

Tifozët e Vardarit rrahin 3 shtetas të Kosovës në Shkup
Pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndijës, tifozët ‘Komitët’ kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në afërsi të Parkut të Qytetit të Shkupit.
Top Channel | 08-Dec-2019 21:54
Pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndijës, tifozët ‘Komitët’ kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në afërsi të Parkut të Qytetit të Shkupit.

Tifozët e Vardarit rrahin 3 shtetas të Kosovës në Shkup
Pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndijës, tifozët ‘Komitët’ kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në afërsi të Parkut të Qytetit të Shkupit. Të lënduar janë personat me inicialet E.K. 24-vjeç, L.K. 19-vjeç dhe M.B. 18, ...
InFokusi | 09-Dec-2019 07:43
Pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndijës, tifozët ‘Komitët’ kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në afërsi të Parkut të Qytetit të Shkupit. Të lënduar janë personat me inicialet E.K. 24-vjeç, L.K. 19-vjeç dhe M.B. 18, ...

Polici i pl agosur në Shkup është shqiptar, ja emri i tij!
Nuhiu përgëzon policinë që pr angosen komitët Mirënjohje e thellë për policët, njerëzit e frontit të parë, që përballen me veprat penale për çdo ditë. Mirënjohje për policin Jetmir Jusufi që edhe pse jashtë detyre, me ...
Ina-Online | 08-Dec-2019 23:48
Nuhiu përgëzon policinë që pr angosen komitët Mirënjohje e thellë për policët, njerëzit e frontit të parë, që përballen me veprat penale për çdo ditë. Mirënjohje për policin Jetmir Jusufi që edhe pse jashtë detyre, me ...

Nuhiu viziton policin që u plagos me rastin e Komitëve
Nuhiu përgëzon policinë që prangosen komitët Mirënjohje e thellë për policët, njerëzit e frontit të parë, që përballen me veprat penale për çdo ditë. Mirënjohje për policin Jetmir Jusufi që edhe pse jashtë detyre, me ...
Flaka | 08-Dec-2019 23:30
Nuhiu përgëzon policinë që prangosen komitët Mirënjohje e thellë për policët, njerëzit e frontit të parë, që përballen me veprat penale për çdo ditë. Mirënjohje për policin Jetmir Jusufi që edhe pse jashtë detyre, me ...

Polici i plagosur në Shkup është shqiptar, ja emri i tij!
Mirënjohje e thellë për policët, njerëzit e frontit të parë, që përballen me veprat penale për çdo ditë. Mirënjohje për policin Jetmir Jusufi që edhe pse jashtë detyre, me kurajë u ballafaqua me dy hajdutë në një market ...
TetovaSot | 08-Dec-2019 23:27
Mirënjohje e thellë për policët, njerëzit e frontit të parë, që përballen me veprat penale për çdo ditë. Mirënjohje për policin Jetmir Jusufi që edhe pse jashtë detyre, me kurajë u ballafaqua me dy hajdutë në një market ...

Tifozët e Vardarit rrahin 3 shtetas të Kosovës në Shkup
Pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndijës, tifozët ‘Komitët’ kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në afërsi të Parkut të Qytetit të Shkupit. Të lënduar janë personat me inicialet E.K. 24-vjeç, L.K. 19-vjeç dhe M.B. 18, ...
Lajmi i Fundit | 08-Dec-2019 21:00
Pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndijës, tifozët ‘Komitët’ kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në afërsi të Parkut të Qytetit të Shkupit. Të lënduar janë personat me inicialet E.K. 24-vjeç, L.K. 19-vjeç dhe M.B. 18, ...

Tifozët e Vardarit rrahin tre kosovarë pas ndeshjes me Shkëndinë
Pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndijës, tifozët ‘Komitët’ kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në afërsi të Parkut të Qytetit të Shkupit. Të lënduar janë personat me inicialet E.K. 24-vjeç, L.K. 19-vjeç dhe M.B. 18, ...
Koha.net | 08-Dec-2019 20:27
Pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndijës, tifozët ‘Komitët’ kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në afërsi të Parkut të Qytetit të Shkupit. Të lënduar janë personat me inicialet E.K. 24-vjeç, L.K. 19-vjeç dhe M.B. 18, ...

Në rrugët e Shkupit tifozët e Vardarit sulmojnë me thika dhe shkopinj shtetasit e Kosovës
Informacionet e fundit tregojnë se pak orë më parë tifozët e Vardarit kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në rrugët e Shkupit. Sipas informative të para, thuhet se komitët me thika dhe shkopinj bejsbolli kanë vërshuar ...
AlbInfo | 08-Dec-2019 20:02
Informacionet e fundit tregojnë se pak orë më parë tifozët e Vardarit kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në rrugët e Shkupit. Sipas informative të para, thuhet se komitët me thika dhe shkopinj bejsbolli kanë vërshuar ...

Tifozët e Vardarit rrahin 3 shtetas të Kosovës në Shkup
Pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndijës, tifozët ‘Komitët’ kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në afërsi të Parkut të Qytetit të Shkupit.
Kosova Press | 08-Dec-2019 19:59
Pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndijës, tifozët ‘Komitët’ kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në afërsi të Parkut të Qytetit të Shkupit.

Tifozët e Vardarit sulmojnë kosovarët, dy persona të plagosur
Tifozët e Vardarit të quajtur edhe “Komitët”, të pajisur me thika e shkopinj kanë sulmuar gjatë ditë së sotme makinat me targa të huaja, kryesisht ato me targa të Kosovës. Më pas përleshja ka degraduar edhe fizikisht ...
Gazeta Observer | 08-Dec-2019 19:44
Tifozët e Vardarit të quajtur edhe “Komitët”, të pajisur me thika e shkopinj kanë sulmuar gjatë ditë së sotme makinat me targa të huaja, kryesisht ato me targa të Kosovës. Më pas përleshja ka degraduar edhe fizikisht ...

Ecuria jo e duhur në kampionat, Edi Reja mes kandidatëve për stolin e “gjigandëve” të Italisë
Tifozët e Vardarit të quajtur edhe “Komitët”, të pajisur me thika e shkopinj kanë sulmuar gjatë ditë së sotme makinat me targa të huaja, kryesisht ato me targa të Kosovës. Më pas përleshja ka degraduar edhe fizikisht ...
GazetaBlic | 08-Dec-2019 19:35
Tifozët e Vardarit të quajtur edhe “Komitët”, të pajisur me thika e shkopinj kanë sulmuar gjatë ditë së sotme makinat me targa të huaja, kryesisht ato me targa të Kosovës. Më pas përleshja ka degraduar edhe fizikisht ...

Tifozët e Vardarit sulmojnë shtetasit e Kosovës
Më pas përleshja ka degraduar edhe fizikisht mes komitëve dhe pronarëve të makinave. Menjëherë në vendngjarje kanë arritur forcat e policisë të cilat kanë shoqëruar në komisariat të dyja palët, si komitët po ashtu edhe ...
Lajminet | 08-Dec-2019 19:24
Më pas përleshja ka degraduar edhe fizikisht mes komitëve dhe pronarëve të makinave. Menjëherë në vendngjarje kanë arritur forcat e policisë të cilat kanë shoqëruar në komisariat të dyja palët, si komitët po ashtu edhe ...

Lajm i fundit/ “Komitët” godasin me thika disa kosovarë në Shkup
Pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndijës, tifozët Komitët kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në afërsi të Parkut të Qytetit të Shkupit. Të lënduar janë personat me inicialet EK 24 vjeç, LK 19 vjeç dhe MB 18, të gjithë ...
Ina-Online | 08-Dec-2019 19:06
Pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndijës, tifozët Komitët kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në afërsi të Parkut të Qytetit të Shkupit. Të lënduar janë personat me inicialet EK 24 vjeç, LK 19 vjeç dhe MB 18, të gjithë ...

Tifozët e Vardarit kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në rrugët e Shkupit
Pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndijës, tifozët Komitët kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në afërsi të Parkut të Qytetit të Shkupit. Të lënduar janë personat me inicialet EK 24 vjeç, LK 19 vjeç dhe MB 18, të gjithë ...
Portalb | 08-Dec-2019 19:05
Pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndijës, tifozët Komitët kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në afërsi të Parkut të Qytetit të Shkupit. Të lënduar janë personat me inicialet EK 24 vjeç, LK 19 vjeç dhe MB 18, të gjithë ...

Tifozët e Vardarit sulmojnë shtetasit e Kosovës Tifozët e Vardarit të quajtur edhe “Komitët”, të pajisur me thika e shkopinj kanë sulmuar gjatë ditë së sotme makinat me targa të huaja, kryesisht ato me targa të...
Tifozët e Vardarit të quajtur edhe “Komitët”, të pajisur me thika e shkopinj kanë sulmuar gjatë ditë së sotme makinat me targa të huaja, kryesisht ato me targa të Kosovës. Lexoni edhe: Mihrije Braha përplot sharm ...
Kosova Sot | 08-Dec-2019 18:51
Tifozët e Vardarit të quajtur edhe “Komitët”, të pajisur me thika e shkopinj kanë sulmuar gjatë ditë së sotme makinat me targa të huaja, kryesisht ato me targa të Kosovës. Lexoni edhe: Mihrije Braha përplot sharm ...

Tifozët e Vardarit rrahin 3 shtetas të Kosovës në rrugët e Shkupit
Pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndijës, tifozët Komitët kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në afërsi të Parkut të Qytetit të Shkupit. Të lënduar janë personat me inicialet EK 24 vjeç, LK 19 vjeç dhe MB 18, të gjithë ...
Alsat-M | 08-Dec-2019 18:47
Pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndijës, tifozët Komitët kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në afërsi të Parkut të Qytetit të Shkupit. Të lënduar janë personat me inicialet EK 24 vjeç, LK 19 vjeç dhe MB 18, të gjithë ...

Tifozët e Vardarit sulmojnë shtetasit e Kosovës
Tifozët e Vardarit të quajtur edhe “Komitët”, të pajisur me thika e shkopinj kanë sulmuar gjatë ditë së sotme makinat me targa të huaja, kryesisht ato me targa të Kosovës. Më pas përleshja ka degraduar edhe fizikisht ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 18:47
Tifozët e Vardarit të quajtur edhe “Komitët”, të pajisur me thika e shkopinj kanë sulmuar gjatë ditë së sotme makinat me targa të huaja, kryesisht ato me targa të Kosovës. Më pas përleshja ka degraduar edhe fizikisht ...

“Komitët” me thika kanë sulmuar disa kosovar në Shkup!
Tifozët e Vardarit të njohur me emrin “Komitët”, të pajisur me thika e shkopinj kanë sulmuar gjatë ditë së sotme makinat me targa të huaja, kryesisht ato me targa të Kosovës. Më pas përleshja ka degraduar edhe fizikisht ...
InfoSport.mk | 08-Dec-2019 18:41
Tifozët e Vardarit të njohur me emrin “Komitët”, të pajisur me thika e shkopinj kanë sulmuar gjatë ditë së sotme makinat me targa të huaja, kryesisht ato me targa të Kosovës. Më pas përleshja ka degraduar edhe fizikisht ...

Tifozët e Vardarit sulmojnë kosovarët: Dy prej tyre mbeten të plagosur, por jashtë rrezikut për jetë
Tifozët e Vardarit të njohur si ‘Komitët’ kanë sulmuar gjatë ditës së sotme makinat me targa të huaja, kryesit ato me targa të Kosovës. ‘Komitët’ të pajisur me thika e shkopinj kanë sulmuar gjatë ditë......
Zeri | 08-Dec-2019 18:35
Tifozët e Vardarit të njohur si ‘Komitët’ kanë sulmuar gjatë ditës së sotme makinat me targa të huaja, kryesit ato me targa të Kosovës. ‘Komitët’ të pajisur me thika e shkopinj kanë sulmuar gjatë ditë......

Komitët sulmojnë me thika dhe shkopinj shtetasit e Kosovës
Pak orë më parë tifozët e Vardarit kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në rrugët e Shkupit. Komitët me thika dhe shkopinj bejsbolli kanë vërshuar nëpër rrugë menjëherë pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndisë. Edhe pse ...
Koha.mk | 08-Dec-2019 18:32
Pak orë më parë tifozët e Vardarit kanë rrahur tre shtetas të Kosovës në rrugët e Shkupit. Komitët me thika dhe shkopinj bejsbolli kanë vërshuar nëpër rrugë menjëherë pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndisë. Edhe pse ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved